Jak se oholit s bříškem?

pettulka
12. črc 2011

Ahoj holky prosim o radu jak to zvládáte s holením když už máte bříško?

kijonkova.k
13. črc 2011

@crca Tak to byla pěkně drzá sestra.To bych si teda nikdy nedovolila a to jsem taky sestra.Není to povinné,holit se.Dobře jste ji to řekla. 🙄 😠

misi.21
13. črc 2011

@crca bože co to bylo zač???By mě teda dost vykolejila,kráva. Však to určitě nedělala poprvé...Super odpověď.

Já poslepu normální žiletkou,holím se radši častěji,ať u toho pak nestrávím celý den 😀 A zbytek vyladím před zrcátkem. Nohy depiluji,ať to nemusím dělat tak často.

lukava
13. črc 2011

@kijonkova.k dobrá zpráva, že to není povinné 😉 já se po holení vždycky tak osypu, že to asi nedávám, hlavně pak když ty chloupky dorůstají, děsně to píchá ☹ nechám si dole strniště a dlabu na to 😵

kijonkova.k
13. črc 2011

@lukava při normálním porodu ne,max.por.asistentka oholí hráz před nástřihem,ale při sekci nebo jiných břišních operacích se holí. 😉 Jinak taky nesnáším,když to dorůstá a občas zaroste nějaký chloupek,hnus.

sussanah
13. črc 2011

@kijonkova.k me teda dole neholili kdyz jsem sla na sleak. Proste jen parkrat sjeli ziletkou to bricho, ale ze bych byla oholena, to fakt ne.
@lukava Jinak ja a ziletka taky nejsme kamaradi, takze to resim jen zastrihavanim a pak strojkem bikini line 😉

crca
13. črc 2011

@jasekd tipovala bych to na tu 3 variantu,protože nebyla nejmladší 😅

esterka610
13. črc 2011

@crca to byla kráva, když čekáš dvojky,tak to břicho je mega 😀 já ležela před císařem 3 týdny v nemocnici, úprava prostě nebyla a nikdo to nekomentoval, navíc u nás jsou strašně úzký sprcháče,takže jsem měla problém se tam narvat, natož se holit 😀 rodila jsem 37+1 zvládala jsem jenom podpaží ale ta úleva,když jsem se dostala domů!! 🙂

kristi
13. črc 2011

myslím, ze jsem to az do konce davala poslepu, nevim jak, ale asi to bylo ok 🙂

crca
13. črc 2011

@esterka610 jojo nohy taky ke konci byli mazec,ale pořád jsem si na ně ještě jakštakš viděla,ale to dole...... 😅 a ještě jak mě holila tak mě řízla-copak to já to necítila,ale jak jsem měla pod sebou tu podložku,tak pak vstávám a najednou krev,tak jsem se vyděsila a říkám jim"to je odkud? 😀 "

kijonkova.k
14. črc 2011

@sussanah Tak jasně,že nikoho nebudou nutit roztahovat nohy a holit tam,ale přece jen u sekce se musí oholit pubická část,jelikož se jizva vede nad ochupením nebo v něm...Ono,taková procedura není moc příjemná pro pacienty ani pro sestry,co si budeme vykládat.

petrusam
14. črc 2011

holí mě manžel a moc rád 😀 teda jako nohy a podpaží zvládám sama 😅

petra984
14. črc 2011

Jéééé, děvčata, díky za tohle téma, už jsem se dlouho tak nenasmála 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Já nemám nohy vůbec chlupaté, ty jsem si nikdy neholila a podpaží a klín zvládám sama- už mám za ty roky praxi a jezdím, jak já říkám, osvedčenýma cestama a osvědčeným směrem 😀 pak jen rukou přejedu proti růstu a poslepu doladím😀

sussanah
14. črc 2011

@kijonkova.k jasne, u sekce neni moc co resit, ja jen reagovala na ty jine brisni operace 😉

kijonkova.k
14. črc 2011

@sussanah asi záleží na nemocnici,možná už se od toho ustupuje stejně jako při tom porodu.Ale na praxi jsme holili.Jenže to už je doba taky.Pak už jsem na chirurgii nedělala 😉

mami29
14. črc 2011

Me se pri porodu pred 3,5 lety ptali zda chci oholit cela nebo jen kvuli pripadnemu nastrihu.

arianka
14. črc 2011

Depilovala jsem se sama i s dvojčecím břichem, zrcátko a depilátor 😀 A v porodce se ptali, zda chci oholit před sekcí nebo jsem, já samo byla, komplet, pro jistotu, aby na mě nikdo nešahal 😀

dasty79
15. črc 2011

Pěkné téma 😀 Já jsem se do 27.tt holila sama s pomocí zrcátka.A včera mě musel dole pomoct manžel,nešlo to ani se zrcátkem 😀 Jinak nožky zvládám zatím v pohodě.Akorát nevím,jak si budu stříhat nehty na nohách 😀

pettulka
autor
15. črc 2011

tak holky nechala jsem se inspirovat 🙂 a pustila manžela k žiletce aby mě dole oholil 😀 jelikož nemůžeme mít sex bylo to pro něj muka ale zvládl to 😀 😀 řekla jse mu že to bude muset brát jako samozřejmost, moc se netvářil ale co neudělá pro mimčo 🙂 🙂

laska.nezna.hranic
17. črc 2011

pettulka - těžko 😀 a to si představ, že jsi jenom těhotná. já jsem tlustá a těhotná, takže je to jako bych měla bříška rovnou dvě 😀 ale zatím zvládám. šlo to s prvním, musí se to doklepat i teď, jen mi to zabere o chvilku déle 😉 ale je mi to čím dál nepříjemnější, tím spíš, že návštěvy u lékařů se zvyšují a k tomu je ještě léto... 🙄 no nebaví mě to, ale co se dá dělat. nikomu jinému bych to nesvěřila, na to se mám moc ráda 😀

klarisak
17. črc 2011

ahojky holky 🙂 pěkny téma 🙂 nohy a podpaží zvladam sama, ikdyž nohy už s obtížemi. a dole mě holý manžel. sice jsem při prvním holení moc mu neduveřovala 🙂 zvladl to na vybornou a ted už mu věřím 😀

guinea
25. led 2015

Holky, ráda bych zase otevřela tuhle diskuzi. Vy, co se holíte v sedě na okraji vany se zrcátkem - jak zařídíte, aby se zrcátko nezamlžovalo? Jinak já si tam teda oběma rukama nedosáhnu, resp. ano, ale musím přestat dýchat a hned se dusím 😠 A manžel se účastnit nechce 🙄

pavlakosec
1. únor 2015

Hezký den maminky, to já mám výhodu. Partnera to baví mě holit už teď. Jen mám taky vždycky strach ale za pár měsíců už to bez něj nezvládnu. 🙂

bobulka_216
1. únor 2015

Tak zatím to zvládám poslepu, protože už si na ni opravdu nevidím :D ... ale asi zachvíli příjde na řadu manžel... vanu nemáme jen veliký sprcháč 🙂

luciebx
1. únor 2015

ja to bravala po slepu i kdyz to nekdy vypadalo ze ssem jak vopelichany kure.. nebo pouzila zrcatko.. a nebo rekla manzelovi 😉

veronique19
24. říj 2016

ja to zkousela ohmatavanim... a kdyz uz jsem myslela, ze mam hotovo, tak jsem nasla dalsi :D :D a zrcatko jevlastnim a pritelovi neverim :D bojim se, ze me rizne :D uz tam mam zas bobra :D :D tak se jdu zas na hodinu zavrit a nahmatavat :D :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru