Jak spočítám, v kterém jsem týdnu?

janashka
4. kvě 2011

Ahoj, prosím jak se to počítá? Na netu jsem dohledala jen výpočet termínu porodu. Posledni menses jsem měla 16/3/2011. MUDr. mě zatím nechce vidět, takže ani nevím na čem jsem ..tak vůbec.
Děkuji Janiš

berenika39
4. kvě 2011

ahoj, začíná se počítat od prvního dne poslední ms. vyšel ti těhu test před další ms?

janashka
autor
4. kvě 2011

ano, pozitiv test me vysel v pulce dubna.....cili menses se v dubnu ani nedostavil

berenika39
4. kvě 2011

@janashka jéééé já jsem o měsíc pozadu, spletla jsem se.....kuk sem třeba:
http://www.porodnice.cz/tehotenska-matematika

prostě první den poslední ms je první den prvního týdne těhotenství.

janashka
autor
4. kvě 2011

Diky, tak to jsem v sedmem tydnu, ops...

berenika39
4. kvě 2011

jojo....držím palce, at to klapne a máš zdravé mimčo 😉 😉 😉

janashka
autor
4. kvě 2011

Děkuji, mela bych byt rada, ale jsem z toho docela zdrcla. 😔

berenika39
4. kvě 2011

@janashka proč? není to vždycky tak jak si člověk představuje, ale to mrně za to stojí, to mi věř🙂

tereza005
20. kvě 2013

Dobry den, chci se zeptat. Posledni menstruace zacal?a 1.4. ve kterem tydnu tehotenstvi jsem? Dekuji

cuci25
20. kvě 2013

@tereza005 najděte si na netu těhotenskou kalkulačku, tam se zadá poslední menstruace a vyjde vám týden těhotenství 🙂

vladenka11
12. únor 2014

dobry den muzete mi nekdo poradit v kterem tydnu jsem tehotne pokud jsem mela posledni ms 26.12.2013 dekuji moc

filipina666
20. únor 2016

Uživatel je onlineFilipina22
Nováček
2 příspěvky
dnes v 17:55
Ahoj. Prosím můžete mi poradit? 10.1. Jsem měla poslední ms. A 26.1. Jsem byla na embryotranferu embryo bylo asi 3-4 dny starý než mi ho zavedli. A dneska je 20.2. A jsem tehotna. Ale nevím v jakym sem tydnu-měsíce?

werik153
20. únor 2016

@filipina666 Já jsem měla poslední MS 7.1 a jsem v 7 týdnu ( 6+2 ) Takže ty jsi o 3 dny méně, takže 6 týden a 5+6.

filipina666
20. únor 2016

Asi bych měla tetka začít 5 tyden nevim. No a chtěla jsem se zeptat je mi to docela trapný ale můžu mít orgazmus víte docela se bojím ani nemáme sex. Někdo říká že do 12tt se nesmí prožít orgazmus. Tak nevím.

werik153
20. únor 2016

@filipina666 Není to trapný, včera jsem to zrovna taky řešila. Taky z toho mám strach, protože naposledy jsem po orgasmu špinila...ale to bylo v době kdy jsem měla dostat MS a to se prý občas stává, jinak od té doby jsme měli sex jen dvakrát a v pohodě 🙂 Na internetu jsem četla že orgasmus může vyvolat stahy dělohy a vypudit plod pryč, tak mám taky strach.

filipina666
20. únor 2016

Hmm. Tak to sem taky četla. Budem to muset vydržet...😊😊😊

filipina666
20. únor 2016

Ale to že jsem v 6tt tak zatím nemám žádný příznaky jen me občas bolí bříško jako na ms. A trošku mě boleji prsa. A je mi nekdy těžko. Žije vše.

werik153
20. únor 2016

@filipina666 Já jsem ze začátku měla taky bolesti jak při MS, prsa mě boleli taky strašně, neměla jsem na nic chuť ale zas jsem na druhou stranu měla a mám pořád strašný hlad. Neboj, vše je určitě v pohodě 🙂

filipina666
20. únor 2016

Dneska jsem na kalhotách měla jako by hnedej vytok jen krátce a pak zase nic. V pondělí jdu na první ultrazvuk tak se na to zeptám. A jsem zvědavá...

werik153
20. únor 2016

@filipina666 a neměla by jsi teď mít normálně ms ? V době očekávané menstruace je špinění normální....taky jsem to tak měla.

filipina666
22. únor 2016

Tak dneska jsme byli na prvním ult. A krásně mu bilo malinký srdíčko. Jsem v 6tt a bylo to tak úžasný. Když jsem to viděla tak jse mi chtělo plakat, ale držela jsem se😊. ptala jsem se jestly muzu mít ses o orgazmus že prej jo že orgasmus se miminka líbí a že by neměl byt žádnej problém...tak nechápu proč některý holky píšou že do 12tt orgazmus ani sex ne..... sex a org. Miminku nějak neublíží...😆😆

filipina666
26. únor 2016

Tak dneska je to 7tt😊😊😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru