Jak to máte s nošením dětí v těhotenství?

maarika
24. bře 2014

Ahoj.Chtěla jsem se zeptat,jak to máte s nošením starších dětí v těhotenství???Nosíte normálně??Nebo jak to děláte?Děkuju 😉

janik1979
24. bře 2014

Ahoj, nosím, ale snažím se to omezovat. Nemám děti moc těžké, oba jsou do 15 kg, tak to jde a tělo je na to zvyklé, ale v pokročilejším těhu jsem cítila tlak v břichu ☹

milmic
24. bře 2014

Já jsem nosila dcerku na zádech, pokud mi to aktuální stav dovoloval. Aneb při nevolnostech jsem neunesla ani sebe, stejně jako na konci těhotenství. Nosila jsem ji běžně na zádech do 6-7.měsíce těhotenství. 🙂

zuza01
24. bře 2014

Nenosím, pokud to není vysloveně nutné. Dceři budou v létě tři roky, v kočáru nejezdí od roka, nechce, takže je zvyklá chodit sama.

anetka1701
24. bře 2014

Upřímně jsem nosila starší dcerku dost často (měla tak 15kg)... Bydleli jsme ve třetím patře bez výtahu, byli jí 2 roky, jinak to moc nešlo... Ještě den před císařem (nechali si mně v porodnici na pravidelný KO dost před termínem) jsem šla na pokoj z příjmu a svojí skoro dvou a půl letou dceru jsem nesla, protože byla histerická a strašně plakala, když se dozvěděla že už v nemocnici zůstanu a potřebovala uklidnit (vedle mně šel primář co mně přijímal a jenom řekl, že jsem fakt oddaná matka, nic špatnýho). Nějak mi to přišlo samozřejmý... Ale je fakt, že jsem dost živočich, nikdy jsem si z těhotenství nic moc nedělala, ještě 3 týdny před porodama (oběma) jsem rajtovala na koních a normálně fungovala :o)

arwen2010
24. bře 2014

Do 20. tt jsem malou zvedala normálně...Má 19kg s přibývajícimi potížemi se snažím omezovat na minimum ale jinak funguju normálně přestože jsem v rizikovém a mám mít klidový režim 🙂

saminomimino
24. bře 2014

Nosím,vždy krom 20 kilového syna nosím obě holky

hofka1
24. bře 2014

ono tělo je zvyklé, ale je potřeba se trochu hlídat a zvedat správně a pokud to jde, vyhnout se tomu .. ale taky jsem párkrát nesla řvoucí 15kg dítě z hřiště až domů do třetího patra s břichem🙂

romantika
24. bře 2014

nosila jsem, nejak si to telo uz na to zvyklo za tu dobu. ani mam pocit mne to nejak neprislo zatez. samozrejmne jsem se to snažila omezovat, ale když bylo potřeba tak jsem nosila. Mala mela tak tech 15kilo. Denne kocar 10 kilo, nakupy. No porad to bylo jednodussi nez dostat malou do autosedačky a s brichem se snazit ji zapnout pasy 🙂))) a jiné vychytávky. Třeba ji zavazat boty 🙂))) a tak. Ze zacatku mi byvalo tak spatne ze jsem ji oblikala v leze. Tydle situace jsou fakt k pousmani, to nikdo neresi 🙂)))

lenkalenulka
24. bře 2014

Ja mam uz 3 a pul letou dcerku tak jedinne zvedani je ze ji dam do vany a pak vytahnu,sestrence hrozil predcasny porod diky tomu jak nosila dvou a pul letou dceru, pritom tezka vubec nebyla takova zizalka no pak si to aapon uvedomila, pokud to neni extra nutne nezvedejte nic tezkeho ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru