Jak ušít těhotenský pás? Máte třeba odkaz?

alhob
1. lis 2011

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo neví, jak si ušít těhotenský pás, popř. nemá nějaký odkaz jak na to.
Myslím, že to nebude těžké, ale jsem švadlenka začátečník a neumím si udělat sama střih.
Díky

lajla
2. lis 2011

prosim te a nemas to lehci kdyz si koupis noseny? nez se s tim mordovat.ale zalezi na tobe...daji se poridit do 200kc s postovnym staci pohledat...a neni na nem co zkazit..ale ja bych si ho asi neporizovala..na me nemel vubec zadny efekt a ani jsem ho nosit nemohla protoze jsem mela drazdivou delohu a nemohla na brichu nic mit...

alhob
autor
2. lis 2011

Ale jo, už mám objednaný. Spíš jsem myslela , že by to nemuselo být těžké ušít. Mám doma takovou pšknou látku...Nechci ten podpůrný, ale ten, co vypadá jako kus oblečení - pod kratší tričko, přes netěhotenské kalhoty...

andelka
2. lis 2011

Já ho měla, ale nakonec vůbec nenosila, nebylo kam, pořád jsem nosila svetr přes rifle 😅 Nebylo pořádně kde se svlíkat jen do trička. Jinak jsem měla rifle a kalhoty vyšší, s nápletem, ty kryly bříško a do nich se daly nosit i kratší trička, takže fakt nebylo kde unosit. určitě to je jednoduché ušít, takový dvojtý tunýlek z elastické látky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru