Jak vám roste bříško?

gretuschka
19. dub 2011

Ahoj tehulky,chci se zeptat..Mam pocit-a vsichni mi to rikaji,ze me brisko vypada na 5.-6.mesic,ale teprv koncim 4 a brisko mi zacalo rust uz v 2.mesici:-)Nestydim se,rada ho ukazuju,ale rikam si,jestli je to normalni,nekterym teprv briska zacinaji rust!

moncicak.as
19. dub 2011

mě začalo růst teprve kolem 6. měsíce tak, aby na mě bylo těhu poznat...ale každý to má jinak, kámoška měla ve 4. měsíci bříško, jak já v 7., ale však je to jedno 😉 Hodně zdraví v těhulkování 😉

rezicka
20. dub 2011

@gretuschka Na fotce máš krásné,malé bříško. Mě začalo růst v pátém měsíci,teď jsem na konci šestého a mám ho pěkně velké 🙂 .Každý to má vážně jinak...

kamcatkakoc
20. dub 2011

@gretuschka Ahoj, tak já jsem asi nějaká vyjímka, protože mně rostlo bříško hned od prvního měsíce, teď jsem 10tt a už to nejde schovat 😵 není to třeba tím,že bych se přejídala,to vůbec, prostě už mi roste.

idoch
20. dub 2011

mně u prvorozené rostlo docela pomalu, taky tak od 5 měsíce 🙂 teď roste o dost rychleji, asi že už mám to břicho povolenější 🙂 Ze svého okolí mám zkušenost, že bříško roste rychleji holkám hubenějším, protože asi neměly na začátku ten základ 😀 , tak to miminko potřebuje dohnat. Vůbec se tím nestresuj a pěkně si těhotenství užívej !

dana3262
20. dub 2011

U prvniho bylo brisko videt az tak zacatkem 5.mesice. Ted jsem ve 4.mesici a prijde mi, ze mi roste uz od 2.mesice. 😀

kamcatkakoc
20. dub 2011

@idoch já se tím nestresuju,neboj...jen mě to překvapilo. Kamarádka mi právě říkala,že už se mi bříško nafukuje od vrchu,že už je vidět,že to prý nejsou špeky 😀 😀 😀

kalo
20. dub 2011

Prý je to podle toho, jak máš povolené nebo zpevněné břišní svaly...Když jsou pevné, je bříško menší a naopak...Proto při 2 těhot.bývá bříško velké už brzy... 😉

lucifer84
20. dub 2011

Ja jsem pred tehu mela ploche brisko bez speku a rust mi zacalo na zac. 4. mesice, to uz na me bylo videt, protoze pred tehu jsem zadne nemela, vypadalo proste jinak nez spekate 😀 ted jsem v 7. mesici a bricho mam docela velke, hodne dopredu a spicate....cekame kluka 😉 Opravdu je to u kazdeho tehu individualni... 🙂

veruska007
20. dub 2011

Tak u 1. ditka to na mne nebylo videt do 7. mesice, to jsem teprv vytahla tehu kalhoty a jeste mesic pred porodem jsem byla na plese v beznych plesovych vypasovanych satech a v pohode.
Ted jsem v 6. mesici, tehu kalhoty nosim cca od 8.tt a brisko mam jak slune 😝 .

tehuli
20. dub 2011

taky se přidávám🙂mě začalo rust až tedka🙂 pořád mi všichni říkali kde máš pupek?...🙂 takže každá to má fakt jinak..a hodně jsem cvičila měla zpevněné břicho tak je to prý i tímto..ale nevím..jen domněnky..ale už roste pěkně z ničeho nic🙂

verbalinka
20. dub 2011

Ahoj, tak já jsem vypadala jako těhotná až v osmém měsíci. Předtím si toho všimli, jen ti, co věděli, že jsem těhotná. Prý to bylo i tím, že placenta byla na přední straně a tím pádem byl malej schvovanej a bříško nemohlo až tak růst. A taky zrovna nejsem typ, který by rád břicho ukazoval.Takže oproti těhulkám, který když zjistí, že jsou těhotné, tak prostě přestanou břicho zatahovat a pustí to, tak já se stále chovala jako netěhotná 🙂
Velikost bříška neřeš, hlavně, že jste oba v pořádku 😉

lenca81
20. dub 2011

Ahojky, mně začalo růst bříško v prvním těhotenství až v 5. měsíci. Teď jsem podruhé těhotná, začínám 5. a už tak dva, tři týdny mám takový pupík 🙂 No je daleko větší ... Nabrala jsem za celou dobu jen 2 kg a jím bez omezení. Je fakt, že ještě před dvěma týdny jsem syna kojila, sice už méně, ale zdá se, že potom bříško teda vykouklo. Také se mi zdá, že se nafukuje i nad pupíkem a nejde schovat 🙂 žádné špeky.... Ale neřeším to. Důležité je, aby mimi bylo ok a zdravé 🙂

gretuschka
autor
21. dub 2011

@kamcatkakoc
Ja to mam tak samo...taky jsem byla hned kulata🙂Ted koncim 4 mesic a mam vetsi brisko nez nektere holky v 6!Tak jsem rada,ze je jeste nekdo na tom podobne🙂

gretuschka
autor
21. dub 2011

@lenca81 Presne tak,ja to brisko nahodou rada vystavuju!🙂

gretuschka
autor
21. dub 2011

Taky jsem zvedava co to bude,zitra jdeme na UZ,tak se mooc tesim,jestli tam uz treba pujde neco videt,ale mam silene silny pocit,ze je to chlapecek!Uvidime🙂

kamcatkakoc
21. dub 2011

@gretuschka Taky jsem ráda,že nejsem sama ! A tu fotečku s bříškem máš který týden? Já mám totiž takový pocit,že takové bříško mám já teď a to jsem 10tt 😀
A taky se už ráda vystavuju, vůbec nezatahuju bříško (ono to už ani nejde 😵 ) ! Dlouho jsme na mimčo čekali,tak proč se schovávat !

gretuschka
autor
22. dub 2011

@kamcatkakoc
Na te fotce jsem byla tusim 14.tyden.Ted jsem 16.tt a brisko se mi samozrejme zvetsuje,ale taky zveda nahoru,myslim,ze to bude chlapecek,protoze jde do spicky🙂Za chvili jdu na UZ,nemuzu se dockat!!!Tak prijemne tehulkovani a jen at nam pekne rostou🙂

kamcatkakoc
26. dub 2011

@gretuschka Taky ti přeju krásné těhulkování 😵 Já jdu na UZ příští týden, už se nemůžu dočkat !

kamcatkakoc
26. dub 2011

@gretuschka A jak dopadl UZ, už víte pohlaví miminka ? 🙂

gretuschka
autor
28. dub 2011

@kamcatkakoc
Ahoj,tak UZ nam dopadlo vselijak,doktorka rikala,ze se nam nechce moc ukazat a ze je jeste brzo..Ale rikala,ze by se priklonila k holce..Pred par dny jsem si udelala test pohlavi holkanebokluk.cz myslim a vysel mi kluk.Ted ta moc ale jeste tyden musi reagovat a muze se to zmenit na holku,zatim to tak ale nevypada🙂Tak nevim,asi to pro nas bude velke prekvapko🙂

dlabinecka
28. dub 2011

@gretuschka ahoj, tak u mě u prvního těhu tak kolem 20tt -to jsem přecházela do těhu kalhot, ted mi začalo růst snad hodinu po otěhotnění 😅 Jsem ve čtvrtém měsíci a "bříško" mám asi tak jako u první dcery v sedmém 😝

kamcatkakoc
28. dub 2011

@gretuschka Tak třeba to příště půjde poznat 🙂 Test pohlaví na netu? To slyším prvně...zkusím to...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru