Jaká byla vaše pův. váha a kolik jste přibraly v těh.?

halkac
13. lis 2006

Ahoj holky, téma přibírání v těhotenství jsem pročetla, přesto jsem nenalezla odpovědi na všechny otázky. Zajímalo by mne, jaká byla vaše původní váha a kolik jste přibraly v těhotenství (případně jak rychle šla vaše váha dolů po porodu).

misa84
21. črc 2008

pred otehu 62kg/168 cm, konec 1. trimestru 65 kg, konec 2. trimestru 72 kg, takze tak 😠

jesika
21. črc 2008

Ahoj, při prvním těhu + 13 kg.( v porodnici jsem nechala 7 kg a zbytek si nesla domů..., trvalo mi přes rok než jsemse dostala na původní váhu).

Teď jsem ve 40 tt a mám + 11 kg. 😉

eliotka
21. črc 2008

marinko, já zatím přibírám pomaleji, a dělala jsem si s tím hlavu, zatím asi 5 kg, ty jsi měla 6 kg celkem, tak to mě uklidnilo.
😉

e.k.t
21. črc 2008

Přidám svou trošku:
před těhotenstvím 106 kg/163 macek co?
říjen 8tt 104
květěn den porodu104
při propuštění 1t 94
po 6nedělí 90
9t po porodu 86

apfele
21. črc 2008

Před těhu 52kg , nyní ve 32+3tt 59kg, uvidím kolik ještě přiberu 😉

petik77
21. črc 2008

před prvním těhotenstvím jsem měla 54kg/155 a když jsem šla rodit tak jsem měla 77kg ☹ a zustalo mi 10kg navíc po celou tu dobu než jsem otěhotněla po druhé tam jsem přibrala 16kg ale těch 10 jsem se nezbavila doted zavidím co v šesti neděli zhubly na svou puvodní vahu ja mam těch 10kg navíc ujž skoro 10 let 😖

e.k.t
22. črc 2008

petik, to určitě zamrzí, ale hlavní je zdravá a spokojená máma, pro děti je máma vždycky nejkrásnější, stačí se jen usmát

petik77
22. črc 2008

ekt, to je pravda a ja si už na to i zvykla,ale ze začatku to trvalo 😀

talls
22. črc 2008

Tak zatím můžu se svou troškou do mlýna jen okrajově, protože jsem na konci 4. měsíce, 17+2 a mám nahoře 3-4 kg, podle toho jak se najím. Původní váha 74,5/186 cm. Nyní cca 78...uvidíme, jak to bude pokračovat 😉 . Snad se do 15 kg nahoru vejdu 🙂

e.k.t
24. črc 2008

petik já měla skokový náběr váhy ve 20, asi 28 kg a to jsem nebyla těhotná, jen nepřišli hned na poruchu štítné žlázy, pak už jsem měla 98 a nešly dolů. jenže jsem to nemusela řešit, protože manželovi, tenkrát partnerovi to nevadilo. a já jsem nebyla zvyklá se řešit 😉

holly1
24. črc 2008

ahoj, jsem hubendíra, přibrala jsem teprve 4 kila (ale před otěhotněním jsem přibrala další 4), na 57/180. Ale moc to neřeším, prostě jsem taková.

e.k.t
31. črc 2008

asi před týdnem jsem psala 86 už to není pravda už jen 83, no kojím, tak to jde pomalu dolů

vojtisek2007
31. črc 2008

ahojky
tak u prvního jsem přibrala téměř 30kg - naštěstí mi nezůstalo nic, nějakým zázrakem jsem z porodnice odcházela na původní váze před otěhotněním (tehdy mi bylo 19let), u druhého jsem přibrala 13kg /kolik mi zůstalo nevím) a hned za půl roku jsem otěhotněla znovu a přibrala 8kg - takže mezi těmi dvěma těhotenstvími jsem na nějaký schazování nebo vážení neměla čas ani chuť ani mě to popravdě nenapadlo - teď mám těch 8kg pořád navrch, ale kojím, tak to snad půjde dolů, začala jsem cvičit, uvidíme....do oblečení se vejdu jako před těhu - akorát mi tak nějak visí břicho

kitty68
31. črc 2008

takze ja pred 58 pribrala 18, v porodce zustalo 10 a ted 67 a nejde to dolu ani za nic presne jak petik

petronelie
5. pro 2008

Jůůů, to je super diskuze. Obnovuji!

lucie.krajcarova
5. pro 2008

Ano taky se přidám 🙂 ve 21tt mám 4 kg, ale nejsem žádný vyžle, takže jsem měla slušný základ už dřív 67/168, tak doufejme, že to nebude přibývat skokově 😀

petronelie
6. pro 2008

Tak já mám ve 31 tt 7 kg navíc, přibírat jsem začala ve 21tt. Tak uvidíme, jak dál 🙂 , apetýt máme.

rioko
6. pro 2008

já jsem ve 23+6 q zatím jsem na poslední kontrole měla 2 kg nahoře, ale myslím že teď to ůjde nahoru víc 🙂

aureliaaa
6. pro 2008

Ahoj. Já jsem přibrala 15 kg. Z 58 na 73 kg. Dnešním dnem začínáme přenášet. Na mou výšku 178 cm se to na mě ani moc, krom pupíku, nepoznalo. Jsem zvědavá kolik necháme v porodnici a jak potom půjdu dolů s tím zbytkem. Myslím, že i kdybych nakonec zůslala s pár kg navíc oproti původní váze tak to řešit nebudu. S třeba 63 kg budu spokojená a těch původních 58 se snažit nebudu. Doporučuju těhulkám to moc neřešit dopředu. Ono se to nějak udělá až potom.

pajinkaa
7. pro 2008

28 tt + 9,5 kg ☹ a nejvíc jsem začala přibírat až kolem 19 tt, v prvním trim nic, spíš kilo minus. Zato teď to letí nahoru! navíc musim ležet... takže jen jídlo a žádnej pohyb 😒

Pův. váha 63/170 cm..

evikk
7. pro 2008

Tak ja jsem v 36tt.Pred otehotnenim jsem vazila 55kg a ted mam 70,takze 15kilo nahoru,nejvic to letelo ze zacatku,do ctvrtyho mesice jsem pribrala 9kilo a ted uz to jde pomalu nahoru,kilo za mesic 😀 .Jsem zvedava kolik nahore mi zustane po porodu 😀

campi
7. pro 2008

Tak se pridavam... 33tt nahoře 4 kila (ale výchozí hmotnost byla 69).

ronie
7. pro 2008

ahojky 31tt 11kg a teprve teď začínám opuchat 😝 takže počítám, že to bude jako minule 22kg 😝 ale je to hlavně voda, prostě zadržuju moc vody 😉

evulinkab
7. pro 2008

já konec 35tt a mám nahoru 9kilo....což teda není moc, naopak mi každej říká, že jsem vychrtlá, jen mám trochu bříško

evulinkab
7. pro 2008

Jinak puvodní váha 50kg, ted teda 59

pajinkaa
21. led 2009

aktualizuju...

zač 35 tt... +14 kilo 😒

a to jsem si říkala, že do 15 bych se chtěla vejít - no, to už se asi nepodaří... 😠

snezenka123
21. led 2009

Ahojyk tak já jsme měla váhu před těhu 57-58kg,ale když jsem otěhotněla měla jsem 56 kg,první kg jsem přibrala asi až v 17-18tt a pak už to šlo rychle a hlavně snad "samo" 😀 No a 4 dny před porodem jsem měla váhu 73,5 kg což je cca tak 17,5 kg. No a po porodu jsem 10 nechala v porodnici a pak šel zbytek docela rychle sám dolů(kojením,péčí a malou...)teď bude malé půl roku a mám 57kg 😉

simonakratka
27. kvě 2009

Tak já jsem si se vou váhou také užila svoje. 15 kilo a to jen jedno dítě. Za to ale bolesti zad a kolem pánve.. Nakonec to vyřšil až můj muž, který mi na narozeninové párty dal perfektní dárek - břišní tance pro těhulky. Celkově jsem se opravdu cítila líp. TeĎ se snažíme o druhé mimi a zkusím to znovu, jestli to nebyla jen náhoda... 😀 Pro ty z vás, které by to taky zajímalo, tak informace jsou třeba na www.zlutaraketa.cz.
Mějte se a hodně štěstí🙂

jeudi
27. kvě 2009

tak na zacatku tohoto tehu jsem mela 73kg a ted mam 83kg a jsem 33tt a pri prvnim ditatku jsem mela na zacatku 65kg a pred porodem 100kg takze sem byla kombajn dnes sem byla u lekare a jeste jsem kilo shodila. 😒

bertica.h
27. kvě 2009

jeudi..to si pribrala fakt hodně..nemala si cukrovku?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru