Jaká byla vaše pův. váha a kolik jste přibraly v těh.?

halkac
13. lis 2006

Ahoj holky, téma přibírání v těhotenství jsem pročetla, přesto jsem nenalezla odpovědi na všechny otázky. Zajímalo by mne, jaká byla vaše původní váha a kolik jste přibraly v těhotenství (případně jak rychle šla vaše váha dolů po porodu).

leniik1
13. lis 2006

Tak já ještě nemám těhotenství za sebou, jsem ve druhém trimestru a váha byla.Od 8 týdne do 12 týdne 3 kila nahoře a od 12 týdne 2 kila dole ( byla jsme nemocná a zhubla jsem) takže konečná váha ve 14 tt s dvojčaty kilo nahoře, zatím se to dá..jsem zvědavá co dál 😝

halkac
autor
13. lis 2006

Tak to je naprosto úúúúžasné! Leniiku, nechci být otravná, ale zajímalo mě i to, jaké byla původní váha. Protože jsem našla řadu tvrzení, že "plnější" ženy tolik nepřiberou, naopak hubenější klidně i 15 - 20 kg. Chtěla jsem si tyto věty ověřit i zde, na konikovi. A mimo téma: jsi pro mne inspirací, jak oznámit manželovi mimčo 🙂

leniik1
13. lis 2006

halco ip

protea
14. lis 2006

Ahojky,
já na začátku těhu 69kg pak jsem dvě kila zhubla a dnes mám konečně zpět svou předtěhotenskou váhu tj.69kg(výška 175cm).

alcatko.j
14. lis 2006

Presnou svou vahu pred otehotnenim uvadet nechci, ale ted, v 19. tydnu mam nahore 7 kilo 😕 A potvrzuji pravidlo, ze hubene holky(tedy alespon v mem pripade) pribiraji vice a rychleji...Byla jsem dost hubena, az podvyziva a jak jsem otehotnela, tak je to s nad s kazdym dalsim kilem jidlo kilo nahoru 😅

hankah
14. lis 2006

ahojky, já první tři měsíce, nepřibrala vůbec nic, pak to ale skočilo tak rychle, že při kontrole jsem měla najednou za měsíc tři kila nahoře a myslím,že těď to bude stejné. ale u mě je to asi tím, že jsem doma a nemám pohyb na který jsem byla zvyklá..........

terkaz
14. lis 2006

ahojky ja jsem zatim pribrala 3 kila, uvidime jak to pujde dal
jinak se zatim radim mezi hubenejsi 😉 zatiiiim 😀

peta.cz
14. lis 2006

15kilo nahoře 😀

zany
14. lis 2006

Tak já jsem doteď přibrala 13 kg 😒 Ve středu jdu na kontrolu, takže to bude asi o něco víc... Ale nemám pocit, že bych jedla za dva 🙂 Prostě to leze nahoru samo. Ale teď ta kila lezou nahoru pomaleji. Ale v 5. měsíci jsem najednou přibrala 4 kg... 😠

peta.cz
14. lis 2006

Já mám těch 15 kilo nejvíc v bříšku a v zadku...když se k obrátím zády, tak na mě ani není vidět že jsem těhule 😕 🙂 Ale na začátku jsem byla docela dost hubená, takže teď si každý kilo navíc hýčkám 😀 😀

lumpi
14. lis 2006

Tak u prvního těhu jsem se taky řadila mezi spíše hubené (170/49) a přibrala jsem 20 kg mrknutím oka... 😉 Teď u druhého jsem už měla váhu normální (170/63) a prozatím jsem přibrala asi 4 kg.
Takže si myslím,že hubenější holky mají tendenci víc přibírat - mě to ostatně potvrdil i dr.,že přiberou prvně na sebe a pak pro mimi...

Ale mě se hubené maminy nelíbí,většinou to pak ty drobečky dělá větší než jsou - prostě jim mimča moc nesluší...podle mě teda 😉

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
helen78
14. lis 2006

Předtěhu váha 50-52kg (164 cm), před porodem 67 kg - jen v břiše, nyní je Ondrovi 7 měsíců a mám 48 kg a to se cpu jak praštěná ☹

ladunka
14. lis 2006

gedren, jak kdo 🙂 Já přibrala pět kilo jenom v prvním trimestru 🙂

Ale podle mě hodně záleží na původní váze (viď, Alči 😉 ) Já měla před těhotenstvím 49 kilo, v době porodu 67 s oblečením, po návratu z porodnice, tj. pět dní po porodu, 59 kg, a teď, třináct dní po porodu, 56 kilo. Těhotenstké kalhoty mi jsou už velké, nosím jedny větší předtěhotenské džíny a jak se tak pozoruju, brzy obléknu i více svého původního oblečení. I když musím říct, že mi je s touhle vyšší vahou lépe než před necelým rokem s padesáti kily.

alcatko.j
14. lis 2006

Ladu, asi tak 😀 ja jsem v prvnim trimestru pribrala taky 5 kilo a jde to opravdu kazdym dnem nahoru a ted, kdyz si zmerim IBM nebo jak jsou ty pismenky, tak konecne nemam podvahu 😅

rova
14. lis 2006

Tak už si to nepamatuju přesně po týdnech, ale původní váha-> 55kg, před porodem->70kg, po porodu->63kg a během půl roku jsem se dostala zpět na svou. V létě mívám vždycky 50 kg a to jsem rok po porodu taky měla.

lucildol
14. lis 2006

Moje původní váha byla 67kg (171cm), hned v prvních dvou měsích jsem měla nahoře kilo. Potom jsem ho zase shodila, protože jsme vyrazili do Tater a teď už zase úspěšně přibírám. Teď v šestým měsíci mám šest kilo nahoře. Jenže mám pořád strašný hlad, takže kila budou naskakovat 😅

anavka
14. lis 2006

Já jsem přibrala 13 kg, z toho 7 kg jsem nechala v porodnice a teď 2 měsíce po porodu mám ještě o 1 kg míň než jsem měla před otěhotněním 😉 Ale mám pořád bříško, který jsem před tím neměla 😒

paula
14. lis 2006

Tak mile damy, jeden odpudlivy pripad! 🙂 Pocatecni vaha pred tehotenstvim 72kg, na vysku 176cm. Prvni 3 mesice nic, pak po kile tydne 😠 , ted ke konci uz zase pribiram pomaleji. Celkove jsem pribrala 17kg a jeste 5 tydnu me ceka... Urcite se to ale neovlivni stravou nebo pohybem - teda aspon u me ne. Telo si asi uklada, co bude potrebovat...

sorathia
14. lis 2006

ja jsem zatim -1kg a jsem presne potvrzujici pravidlo, nabrano sem mela dost uz pred tehu, mimco roste, brisko moc ne a vaha klesla.

myska
14. lis 2006

Tak já jsem v těhotenství přibrala kolem 10 kilo, do porodnice jsem jela v normálních džínách a to stejný i z porodnice. V porodnici jsem nechala 5 kilo, teď měsíc po porodu mě zbývají nahoře 2 kila,ale mám takovej pocit, že to půjde zase nahoru, protože žeru jak neurvalá a hlavně sladký. 😒

leniik1
14. lis 2006

Halkac podle mě se skutečně neřiď, pač já čekám dvě a to bude opravdu o něčem jiném, zatím nepřibírám, zatím...Sama jsem na to zvědavá kolik přiberu. 😀

bjanka
14. lis 2006

pauloooooo seš ještě tady????

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
ladunka
14. lis 2006

jé, to jsem ještě nezkoušela, poměřit své šance jako modelka 😀 Ale už jsem to asi propásla - mám koupené kojící poprsenky s košíčky C, a byly mi týden po porodu, teď už začínají mrchy plandat!!! 😀

alcav
14. lis 2006

tak moje puvodni vaha byla 66 kg. Ted jsem ve 14. tt a mam 66,5 kg, takze prirustek pouheho pul kila. A to jsem v prvnim trimestru vubec nezvracela a jim porad tak 6 - 7x denne a klidne i v deset vecer. Jinak brisko zacina vykukovat tak od 12. tt.

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
carodkaa
14. lis 2006

Ahojda ja bych ty kila bejt vama zas tolik neresila i kdyz me se to lehce rika kdyz uz to mam za sebou 😀 ale kdyz sem byla tehule tak sem na tom byla uplne stejne 😉 .Pribrala sem 19kg ,coz je myslim docela dost a rikala sem si,ze to dolu rozhodne nedam..ale kdyz sem prisla z porodnice mela sem 13kg dole a tech 6 zbyvajicich zmizlo behem sestinedeli ani nevim jak a ted mam o 2kg min nez pred otehotnenim 😉 ono to nevyspani a behani kolem mimca udela svy,tak se nebojte 🙂

slim
14. lis 2006

ahojky carodko 🙂 jak se vede malemu a vubec vam vsem? pisni do IP nebo ICQ 🙂

bibinka
14. lis 2006

ahoj, ja som mala pred tehu 56, pri pôrode 68, takže celkom som nabraal 12kg-bolo to v norme.Z pôrodnice som šla domov 60 kilová, a doma som obliekla nohavice, ktoré som nezapla pred otehotnením.hihi. No ale popri dojčení som si vychutnávala mliečne drinky(!) a ostala som na 60kilo a nechce to ísť dolu-čakám už rok a nič...Všetko mi ostalo len na tom bruchu-nohy a ruky tenké a brucho jak banděro.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru