Jaké berete vitamíny v těhotenství?

cezet
10. kvě 2011

Ahoj holky,prosím jaké berete vitamíny v těhotenství a od kdy je začít brát,jsem 5tt+5 a zatím beru kyselinu listovou,příští týden jdeme na ultrazvuk a lékař mi řekl,že teprve pak se domluvíme.V prvním těhotenství jsem brala Gravital,ale přibrala jsem 32kg,třeba to nebylo tím,ale ráda bych zkusila i něco jiného,máte někdo s něčím dobré zkušenosti?

jaanicce
11. srp 2017

@myina To je dost nemozne, kdyz si vezmes, ze nejdulezitejsi je kyselina listova-coz je vlastne vitamin B.

karol97s
17. srp 2017

Ahoj, vůbec bych si nelámala hlavu s vitamíny. Když jsem se dozvěděla, že jsem těhotná tak jsem to také hrotila. Nasadila kys. listovou ale můžu říct, že jsem myslela,že mi odejdou střeva. Když jsem to říkala mé doktorce řekla že stačí jíst ovoce a zeleninu. Takže se toho držím. Miminko si stejně vezne jen to co potřebuje a dříve žádné takové doplňky stravy nebyli. 🙂

jaanicce
17. srp 2017

Ja teda taky beru jen listovku a jim hodne ovoce a zeleniny. Zkousela jsem brat vitaminy pro tehotne, ale bylo mi po nich hrozne a zvracela jsem..

dalja789
22. dub 2018

Femibion a beru to podle podle trimestru http://www.femibion.cz/produkty/

kviti_s
4. pro 2018
Uživatel kviti_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kviti_s.

Jaké mi doporučíte vitaminy s naštěpenou kyselinou listovou? Chtěla bych brát už teď, začínáme se snažit.

efkaa87
19. pro 2018

Já brala u obou dětí Femibion. Brala jsem ho denně, a děcka měly normální váhu. Žádný velký děti.

jitulka87
19. pro 2018

Na doporuceni dr.Kouckeho v Praze beru femibion. Pry uz ma metabolizovanou kys. listovou, coz je dobre. . Dle jeho slov az polovina populace neumi k. listovou dobre stepit.

malinkaelinka
19. pro 2018

Já jsem těhotná velmi čerstvě, doteď jsem se věnovala fitness a turistice a brala jsem doplňků dost - hořčík, omega 3, multivitamin (nexgen), hydrolyzovany kolagen a nárazově alavis. Zatím beru vše stejně a ještě jsem přidala listovku. Zatím nevidím důvod nebrat, doplňky jsem potřebovala dosud, takže i teď. Až půjdu n první kontrolu, proberu s doktorem.

darija06
17. čer 2019

Já jsem brala jenom femibion a to díky tomu jenom že se mi o něm zmínil gynekolog, jinak bych žádné doplňky v těhotenství nebrala

widowblack
17. čer 2019

@cezet ja mam od GS pro tehule je tam i listovka a tak 😉 teda doktor rekl ze si mam koupit vitaminy a to sem se byla jen ujistit ze je tehu kde ma byt v 5 tt

crazyduck85
17. čer 2019

U syna jsem brala jen kyselinu listovou.

lenatko91
17. čer 2019

Celou dobu bylinky na míru od paní co dělá čínskou medicínu a v prvním trimestru ještě pregnafolin kvůli listovce 😉

lisianne
18. čer 2019

Femibion 1 a poté jsem přešla na Femibion 2 až do konce tehu.

beatkaluka
25. čer 2019

Já jsem brala celé těhotenství www.femibion.cz a potom i při kojení ještě.

drep
25. čer 2019

V prvním trimestru fembion, jinak nic. Vlasy mám krásné, zuby bez kazů, já bych doporučila pestrou zdravou a nejlépe sezónní stravu 🙂

zumaki
31. říj 2019

@cezet mě ted vsude doporučují Ogestan. Máte s ním zkušenosti?

zumaki
31. říj 2019
nikyta88
23. črc 2020

Já brala Pregnancy od Viridianu, používám i jiné vitamíny od nich a vždy jsem byla spokojená, hlavně se mi líbí jejich přístup a čistota produktů, zde zajimavý článek. https://www.eternalcomplex.cz/blog/vitaminy-v-t... . Nikola

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru