Jaké vitamíny užíváte v těhotenství?

janik1979
20. led 2014

Jaké vitamíny užíváte v prvním trimestru těhotenství? Jaké vám doporučil doktor? Koukala jsem na Calibrum babyplan a nebo Chytré miminko? Děkuji za reakce 🙂

jaja01k
20. led 2014

@janik1979 Já jsem v prvním trimestru brala obyčejnou kyselinu listovou, pak už nic.

arletice
20. led 2014

@janik1979 Mě lékařka řekla něco podobného...bezpodmínečně kyselinu listovou, ostatní vitamíny dle uvážení. Přestože jsem koupila GS mamavit, to složení se mi moc nelíbí nějak mnoho chemickejch názvů na mě 🙂

ondrejka2
20. led 2014

Uzivam chytre miminko

janik1979
autor
20. led 2014

@ondrejka2 Děkuji a ještě se zeptám, jakou barvu užíváte? Koukala jsem, že jsou zelené a fialové krabičky. Děkuji

terikus
20. led 2014

Já používala Femibion 800 a po prvním trimestru používám Femibion 400 🙂

yagga
20. led 2014

Ahoj já od začátku užívám gravital.

ba0terka
20. led 2014

GS Mamavit 😎

gosa22
20. led 2014

já měla Folgravid a produkty Energy...ale pozor na příliš mnoho vitamínů, mě v nemocnici řekli, že stačí brát první trimestr...v podstatě se jedná stejně jen o komerční boj...důležitá je kyselina listová... 😉

ondrejka2
20. led 2014

@janik1979 zelene jsou na začátku těhotenství

kass86
25. únor 2014

Beru Femibion 800 a jsem spokojená. Tabletky se dobře polykají a není mi po nich špatně. Po ukončení prvního trimestru mám v plánu koupit si Femibion 400.

nutelkalucajda
25. únor 2014

Před otěhotněním a první trimestr jsem brala Femibion 800 (i kvůli tomu, že mi bylo celkem blbě, takže zdravá strava nic moc). V druhém trimestru jsem přešla na GS Mamavit s DHA, ve čtvrtém měsíci jsem brala ještě denně, teď už se snažím jíst hodně zdravě a vyváženě a beru tak obden nebo 1 x za 3 dny, podle toho, jak se mi podaří jíst zdravě. Když to neberu, tak si ještě pro jistotu beru samotnou kyselinu listovou a lžičku rybího oleje kvůli DHA. Ve třetím trimestru už se spolehnu asi jen na jídlo a rybí olej.

elastiq
8. bře 2014

Vhodná je kyselina listová a pak vitamíny s omaga 3 - PUFA jako jsou DHA 🙂

pinoookijo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru