Jaké změny pozorujete na prsou v těhotenství?

jajina33
15. únor 2011

Ahoj holky.Měněj se vám prsa v těhu?Já jsem ve 12tt.A akorát ze začátku se mě malinko zvětšily a pak ztmavly dvorce.asi v 8tt se zase malinko zmenšily.A teď je mám tak nějka pořád stejně velký a jen trčej bradavky a jsou tmavý dvorce a bradavky???Jak to máte vy?Někdo píše,že se mu zvětšily o tři čísla....a já nic...

meleri
15. únor 2011

budou ti růst a růst až nebudeš vědět kam s nima! 😀 po porodu skoro explodujou no a po odstavení zůstanou dva malé suché váčky... 😖 zatím je asi ještě brzo v 12 tt to přijde tak koncem 2hého trimestru, ale zas každá to má jinak! někdo nemá prý prsa ani po porodu.

boruuvka
15. únor 2011

tak bohužel mě taky prsa nenarostla. Těšila jsem se, jak si konečně užiju větších, ale nic. Nalily se mi až v porodnici a po tu kratičkou dobu co jsem kojila byly větší - pak se vše vrátilo do původního stavu i tvaru.

kristiluky
15. únor 2011

nič pred, nič počas a nič po porode, ale kojím stále takže spokojná 😀

makreluska
16. únor 2011

jajina33 mám přesně stav co ty(až na to zmenšení),ale měla jsem velikost košíčků na podprsence C a mám ji pořád a jsem tomu ráda,že nemusím kupovat větší.

mamkamarketa
16. únor 2011

tak me bohuzel me narostly 😅 jeste nez jsem mela jakekoli tuseni o tehotenstvi. to jsem mela megaprsa (D-E) a pres NOC jsem mi holky narostly do (F!!!!!!!!!!) po porodu se mi nevytvorilo mleko a od te doby mam E 😒 nevim kam bych je dala, kdybych mela mliko 😅 to bych si uz musela koupit padaky 😀

lenulinka00
16. únor 2011

Mě nejdříve ztmavnuly bradavky, to bylo na začátku a teď před koncem se mi hodně nalejvají a řekla bych, že jsou o číslo větší.. 😉 A vytéká mi z nich taková žluto-oranžová vodička... (mám4 týdny do porodu)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru