Jakou barvu vidíte?

msgracia
17. čer 2022

Holky jakou barvu vidíte? Manžel vidí fialovosedou a já šedou. Tak to zatím vypadá na kluka. Samozřejmě ve středu doufám že dr na 2 screeningu potvrdí nebo vyvrati.

pampeliska1313
17. čer 2022

Není tu fotka.)

msgracia
autor
17. čer 2022
pampeliska1313
17. čer 2022

@msgracia přijde mi to jako šedá spíš.)

klokanka31
17. čer 2022

@msgracia Taky vidím šedou

amazonkajanik
17. čer 2022

@msgracia tak jsem asi chlap a něco k tomu, páč vidím modrou s přechodem do fialové

zelenaesmolda
17. čer 2022

No,hlavne je to kravina.

veroniquecz
17. čer 2022

@zelenaesmolda přesně 😎

gracinka7
17. čer 2022

@msgracia ty tomu věříš? 🙈

ele_nka
17. čer 2022

@msgracia hoďte si mincí, ať vám osud řekne. Pravděpodobnost úspěchu je tam stejná a ještě je to zdarma. 😉

msgracia
autor
17. čer 2022

Třeba z mých 6 kamarádek to vyšlo 5. A na prvním screeningu dr říkala že je to na 55% kluk. Tak uvidíme jestli to potvrdí. Všichni známí mi říkají že to bude kluk. A asi jen tři lidi holka
Tak uvidíme. Test mi doporucila jedna z těch kamarádek co jim to sedělo

ee.liska
17. čer 2022

@msgracia na 55% kluk 😁😁😁 To je vtip měsíce 😁😁😁

mimi1004
17. čer 2022

@ee.liska To je ta matematiky milovaná větší polovina 🤣🤣🤣
@msgracia Tyhle testy jsou jen žrouti peněz.

msgracia
autor
18. čer 2022

@ee.liska prcek se moc ukázat nechtěl. A moje dr na kontrole že to vypadá na kluka

izz76
18. čer 2022

Vidím šedou a mě taky na prvním velkem ultrazvuku ve 12tt řekli na 60% kluk😆 Na dalším už to byla holčička na 99%😍 Známí kteří věří ruznym povídačkám ohledně tvaru břicha,vzhledu atd. mi v obou případech říkali,že budu mít kluka a mám dvě dcery. Což jsem si vždycky přála😍

l01991
18. čer 2022

@izz76 taky😅 dokonce tam byl vidět i "pinďa" z ktereho se na dalši prohlidce vyklubala pupečni šňura🤣🤣🤣

klokanka31
18. čer 2022

Já si nemusela kupovat tenhle test, mě stačil manžel. Celý těhotenství říkal že je to holka,na konci těhotenství se "dorozumívali" že jestli je holka,ať kopne dvakrát, to mu taky vyšlo, a máme opravdu holčičku 😃

tasimia
18. čer 2022

@klokanka31 ty snad mluvíš o mém. Prostě to samé, to bude Kája a hotovo, vůbec si nepřipouštel kluka😍.
Jako nám to bylo jedno, byli jsme šťastní, ze se povedlo, ale prostě bude to Kája.
Na prvním screeningu - paní doktorko, já vím, ze ti bude holka 😂.

klokanka31
19. čer 2022

@tasimia Takže taky máte holčičku? 😃 A jako musela to být náhoda, ale manžel se i malé v bříšku ptal kdy se narodí, a až trefí den, ať kopne. No kopla na neděli. Pak jí ale pár dní na to říkal manžel ať počká do pondělí, že si chce stihnout dohrát hru na PC. Začala jsem mít porodní bolesti v neděli, ale narodila se opravdu až v pondělí 😄

tasimia
19. čer 2022

@klokanka31 taky, taky. Ja jsem to, ze jsem těhotná zjistila v 9tt a od té doby, už měla malá jméno :D. Takový jasnovidec 😂.
Ale sportku ne a ne uhodnout.

michaela666
19. čer 2022

Tak jsem se právě dozvěděla novinku. 🤦😃 O tomhle testu jsem neměla tušení, že vůbec existuje.
Jediná jistota je až na porodním boxu. 😉

tasimia
19. čer 2022

@michaela666 my jsme ho z kamarádkou zkoušely, obě máme holčičky a oboum nám vyšel kluk😂. Za mě to je úplná blbost a jak píšeš.. porod je stoprocentní😂

nicedaisy
19. čer 2022

Já vidím hodně tmavou šedou. Typuji kluka. Jinak tenhle test na pohlaví vůbec neznám, koukám že jsem sto let za opicema 😂😂
Já jsem teda měla štěstí, že už na prvním screeningu se Dr u obou dětí trefil,a na druhém už jen potvrdil. I břicho jsem měla u holčičky kulaté a u kluka šišaté (jak se podle babskych rad dá poznat pohlaví). Nicméně mám dvě kamarádky,kde Dr až do konce tvrdil, že to bude kluk a byla to holka 😂

danvitka
19. čer 2022

Vidím fialovou 😁 a test je blbost

mirin89
19. čer 2022

Tak vzhledem k tomu, ze v te barevne skale seda vubec neni a na ruzovou to taky nevypada, tak to bude asi fialova, ne?

Tento druh testu vubec neznam, z ceho probiha detekce? Z moci stejne jako u tehotenskeho testu?

fouskovi
19. čer 2022

@msgracia to opravdu myslíte vážně jsou to jen vyhozené prachy to je jak hádat z kostek 🤦 my tady poradíme 50 na 50 jak tomuhle někdo může věřit nechápu

zelenaesmolda
19. čer 2022

@fouskovi to nevis,ze nejlip se vydelava na lidske hlouposti a lenosti?

fouskovi
19. čer 2022

@zelenaesmolda to je taky fakt 😂

veronikaopava
19. čer 2022

@msgracia tak já měla podobný u prvního syna a vyšla nějaká barva,že to vypadalo na holku,tak jsme zacli i nasi vše kupovat na holku,no a pak se na screeningu potvrdil kluk,věci jsme vyměnili za klucici ,a teď U druhého syna jsem na prvním screeningu měla potvrzenou holku na druhým jasný chlapecek😂je to fakt náhoda,pokud to vyjde

msgracia
autor
20. čer 2022

@veronikaopava nám u syna na prvním screeningu dr neřekl nic, a na druhém jasný kluk. Tak uvidíme ve středu

2hanah
20. čer 2022

@zelenaesmolda taky se divím, za co člověk neutratí peníze. Já vidím šedorůžovou😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru