Jaký distributor je uveden na dárkovém boxu z porodnice?

chrobacek
11. říj 2013

prosím o informaci jaký distributor je uveden na krabici co jste dostaly od svého gynekologa nebo v porodnici (případně i barvu a jaké v tom byly plínky)? moc díky

ivajaro
11. říj 2013

Já dostala na gyndě i v porodnici ten prenetalbox.. ale kdo ho distributoval to nevím, a pleny v tom byli od pampers 1čky. ( v každém boxu jedna) a jinak byli oba růžový

hojda
11. říj 2013

Já měla od nějakého FAmilyservice. Pampers 1.

kettynka1234
11. říj 2013

u nás také ( růžové boxy, plena jen jedna pampers v každém boxu). dva boxy jsem dostala na gyně a adva v porodnici ( dvojčata)

olasek
11. říj 2013

Prenatal box jsem dostala od gynekologa s těhotenskou knížkou - byla v tom jedna Pamperska vel.1 a při odchodu z porodnice jsem dostala Klinik box - taky jedna Pamperska vel.1. Obě krabice byly, tuším, růžové. Distributor je uveden Family service.

lv
11. říj 2013

taky ruzovy box, pampers 1, rybilka na opruzeniny a domestos wc 😉 hlavne tim na tebe dostanou kontakt treba z knizniho klubu, z pojistoven a volaj a volaj..chcou schuzku fin.poradce, nabidnout pojisteni - ja mam klid, reknu ze jsem zamestnanec Ceske Pojistovny a mam vse vyresene tam. Co na tom, ze uz tam po rodicaku nenastoupim B-)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru