Jaký krém/olej na strie používáte a kde jej kupujete?

majkee.
15. črc 2010

Poprosím napište mi do anketky značku přípravku proti strijím, kterým si mažete v těhotenství bříško a kde jej kupujete? Věříte více přípravkům z lékáren nebo z drogerií? Pokud budete mít chvilku můžete mi prosím napsat i kdy jste se začaly mazat a kdy jste přestaly? Případně kolik balení krému/olejíčku jste spotřebovaly za celou dobu? Díky moc 🙂

bubamaria
18. led 2017

Mám 4 děti a jediné, co mi vtěhotenství vždy pomoho bylo surové bambucké máslo Lulalu, ale nejen na zvětšující se břicho, ale i celulitidu na stehnech, enzymy, vitamíny a mastné kyseliny opravdu ,,opravují pokožku" Lulalu dováží nejlepší a nejčerstvější bambucké máslo na náš trh a produkty z něj, Bez kapky chemie a strie ani celulitidu nemám. Vydrží dlouho, používá se malé množství. O tom, jak lulalu působí na pleť obličeje ani nemluvím, protože je to fakt zázrak.

nuggett
18. led 2017

Elasti-Q v prví půlce teď mám bioil ale stridam s excipialem a mám místo sprchace olej. Já bohužel na strie trpím zatím se držím a žádnou nemám ale počítám že jak více v 9.mesici priberu tak se rozjedou....bohuzel to by bylo i kdybych se mazala svatým grálem 😊

martinides
26. dub 2018

holky, na facebooku jsem našla tohle https://www.facebook.com/bodywrapscz/ byla na to některá z vás?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru