Jaký vztah mají vaše děti s prarodiči?

bambulik
2. črc 2009

Ahoj. Jaké vztahy mají vaše děti s prarodiči?
Moje rodiče jsou od nás 180 km, vídáme se občas, když tam jedeme na víkend a přítelovi rodiče jsou na východě Slovenska, vidíme se jednou, dvakrát do roka.
Když už jsme spolu, snesli by Kačence modré z nebe. Někdy jsem ráda, že jsme sami, že nám ani jedni rodiče do ničeho nemluví, ale z toho je mi líto, že se nevidíme častěji.
A navíc malou tahám i na gyndu všude sebou, nemáme tu nikoho, takže by se ta babča na tu hodinu dvě bodla.

beruska2x
2. črc 2009

my mame uz jen jedny, moje rodice, maji super vztah, maleho si fakt uzivaji a taky ho patricne rozmazluji, coz k tomu asi patri, hlavne pokud jsem byla nemocna, nebo jdeme do kina, na vecu.. tak se mam na koho spolehnout.. 😉

sisstin
2. črc 2009

bambulik: s našima rodičema vztah více než dobrý, taky s nima bydlím 😉 malýho mají každý den, jezdí s ním na výlety atd. 🙂 z druhé strany vztah žádný, je jenom babička, bydlí 400km daleko, nikdy ho neviděla 😉

jeudi
2. črc 2009

nas fifa ma babicek vice ,protoze prvniho syna mam z prvniho vztahu..a babicku ma az na slovensku takze tam jezdi take tak max4krat do roka ,ale zase tady ma babicku z manzelovo strany babicku s moji strany a jeste prababicku ..takze o hlidani nen i nouze

jakoubka
2. črc 2009

Kuba má jen jednu babičku,bydlí s námi a vztah super 😉 Má i dědu,ale tam zájem není(no,možná by byl,ale to by se u Kubovýho táty museli urovnat poměry v rodině) 🙄

kristi
2. črc 2009

s tchyni a tchanem super, minule dokonce rvala, kdyz jsme si ji po 3 dnech brali domu. U moji mamy je to tezky, mama neni psych. v poradku, takze tam ten vztah ani nejak nemuze vzniknout, tim myslim, ze bychom ji tam nechali atd...

bambulik
autor
2. črc 2009

siss: to není tak daleko, to ani nemá zájem babička tygra vidět? nebo Tobě se tam nechce? A znáš ji Ty?

sisstin
2. črc 2009

bambulik: ona má vnoučat jak nasráno 😉 vidět ho nemůže, má povinnosti a není na tom zdravotně nejlíp, take to bych tam musela já, což si neumim představit..nemáme auto a Tygr je děsně citlivej na změny prostředí a na cizí lidi 😕 já ji znám, ale teda..no víš jak, takže mi to teda nevadí 😅 😝

bambulik
autor
2. črc 2009

jako osobně já bych s rodičema žít nechtěla, tím myslím že bysme se jednou pohádali před mámou a hned by z toho bylo že si nerozumíme, i naše máma je zastánce toho aby mladý byli od rodičů
ale zase jak jsou hodně daleko je to škoda, navíc mě dost mrzí od naší mámy že třeba neřekne dojeďte, že jí není smutno, je to vždy jen na nás kdy dojedeme

bambulik
autor
2. črc 2009

siss: naprosto chápu, já říkám že mám tchýni skvělou, protože jí fakt málo vídám a z toho mála je skvělá
ale když se malá narodila byla u nás 10 dní a můžu upřímně napsat že když odjela i přítel a to je její syn říkal že se lépe dýchá

kristi
2. črc 2009

Bambi, to mame nastejno, to samy moje mama, ji je to jedno, jeslti tam jsme nebo ne....

sisstin
2. črc 2009

bambulik: no MP tu nebydlí 😉 bydlim tu jen já 😉 takže pohoda 😉 ale asi bysme to dali i tak, on je jejich miláček 😅

bambulik
autor
2. črc 2009

no kámošky mi říkaj jak jsou doma že se třeba s mámou vidí ve středu a už v pátek jim máma volá kdy dorazí
ale je fakt že moje máma mě měla brzo, je hodně mladá ještě a dost aktivní a navíc dělá v mateřské školce, tak o děti nemá nouzi, ikdyž vlastní vnouče je vlastní vnouče

siss: aspoň se na sebe více těšíte, my jsme spolu 5 let a někdy mi to připadá jak manželé po 50ti letech jak jsme spolu denně 😀

bambulik
autor
2. črc 2009

siss: a kde na SK je tchýně? jestli to teda napíšeš, nebo IP, my máme až východniare...

sisstin
2. črc 2009

bambulik: no my jsme spolu dýl než 5let..a možná díkybohu za ty dary, že ho nemám denně pod nosem, páč nevim, jestli bysme spolu ještě byli 😕 😝

bambulik
autor
2. črc 2009

no to je přesně ono... každému vyhovuje něco jiného....
mě někdy se.e, ale zase jinýho chlapa si vedle sebe neumím představit...

sisstin
2. črc 2009

bambulik: já bych ho tchyni teda fakt nesvěřila..on by se ani nenechal, by řval jak prase..navíc sice ona vychovala 4děti, ale nějak těm praktickým věcem nedůvěřuju 😒 např. knedlo vepřo zelo v půl roce, a podobné věci 😝

bambulik
autor
2. črc 2009

no jako máma víš co je nejlepší, mě když se něco nezdá, tak se snažím každého usměrnit slušným způsobem...
já se o malou taky bojím, nemysli si...

sisstin
2. črc 2009

bambulik: ona je prostě klasická výchova, děcku jednu šlehnout přes prdel, nechat vyřvat apod., což není nic na Tygra..on je cíta, na něj se musí pomalu, všeho se bojí..a už chci vidět, jak by to ona dodržovala 😠

bambulik
autor
2. črc 2009

to bys musela bejt u toho a usměrňovat ji, ale asi Ttě to nenutí nikam jezdit, máš podporu doma a přítel jezdí za Tebou....

sisstin
2. črc 2009

bambul: no MP má občas takový kydy..ale já tam prostě nepojedu 😎

bambulik
autor
2. črc 2009

já kdybych nemusela tak taky nejedu, celej den strávím na cestě, což mě fakt se.e, ale zase je to babča s dědou a taky maj na vnučku nárok, a když tam jsme, tak je to nakonec fajn....
a oni vědí že jsem huba nevymáchaná a že když mi něco vadí že se ozvu a to je dobře, sami mi říkají že jestli něco mám at se ozvu a naštěstí se moc ozývat nemusím

ina.b
3. črc 2009

Všechny naše babičky i dědové vidí svojí vnučku rádi, všichni by určitě chtěli vídat ještě víc, tak je navštěvujeme v rámci možností. Malá je má také ráda všechny. Manželovo rodiče vídá nejčastěji, protože bydlí nejblíž.
Samozřejmě nejraději jsem, když máme taky nějaký čas sami pro sebe (pouze pro rodinku) a to musí babičky a dědové pochopit, že nechceme trávit víkendy jen u nich.
A taky musím přiznat, že občas kvetu z názorů (na výchovu dětěte) této generace a nemůžu se dočkat, až vypadneme domu 😀 😝 Neustále poslouchám, že malá nosí pořád ještě plíny, atd. No zná to určitě každý...