Jdeme hubnout "teď" - kdo se přidá? 🙂

alzaxxx
11. črc 2012

Tak HOLKY jsem maminka 3 dětí. A na hoře mi po nich zůstalo asi cca 10Kg. A chci je dát dolů. 🙂 A to jednou pro vždy,protože další dítko neplánuji 🙂 Ale je tu problém...nevím jakou vhodnou a hlavně účinnou dietu zvolit. ☹ A taky nevím jak cvičit. Na posilovnu penízky nemám a ani čas!! ☹ Takže bych to potřebovala řešit z domova. I to cvičení i to jídlo. Pohybu jako takovýho mám dost...když se točím kolem 3dětí. Ale na posilování partií kde bych potřebovala shodit a posílit na to si čas udělám....🙂 Můj nevětší problém je břicho...je to jedna velká pneumatika...☹ No a nohy z vnitřní strany stehna....prsa mám velikost 80 B ,ale i tak jsou to planďáky...☹(( No a ,když to shrnu měřím asi 154cm a vážím cca 60Kg ☹ HNUS!!!!! Ale potřebuji podporu...a jakoby z někým začít zároveň a vyměňovat zkušenosti...pocity...dotazy...fotky...atd Asi víte co myslím...😀 Tak přidá se ke mě někdo?????? Budu moc ráda a budu se na vás těšit. 🙂

gable
11. črc 2012

@alzaxxx já ještě kojíííím 😎 ale určitě se časem přidám... ale to už bude beztak passé, z vás budou laňky a ze mě obří mamina s vyplandanýma prsama 😀 😀 😀 no třeba tady pak najdu inspiraci a motivaci... ale tak trošku bych se mohla snažit už teď,jen tak decentně,ať nenaruším synáčkovi mléčný bar 🙂

breberka11
11. črc 2012

Ahojky,já mám jedno dítko,přibrala jsem v těhu 23 kg 😒 nahoře mám ještě tak půlku a ne a ne dolů...jsme na tom tak nějak podobně,měřím 170cm a mám 75kg...HNUS (přesně jak píšeš ty) 🙂 jdem na to 🙂

breberka11
11. črc 2012
camelinka
11. črc 2012

ahoj, doporucuju neco takoveho http://rutina.cz/ a preju hodne stesti a pevnou vuli 😉

pajinka85
11. črc 2012

já po porodu budu muset taky, ale ještě to nějak skloubit i s kojením... Jsem 38 tt a mám 20 kg nahoře. :-/

larnie
11. črc 2012

Ahoj holky, uz o tom premyslim dlouho a porad se k tomu nedokazu sama dokopat. Tak doufam, ze nam to spolu pujde 😉 Mam 2 leteho synka, ale na nej svoji vahu svalovat nemuzu. V tehotenstvi jsem pribrala 10 kg a kojenim jsem je krasne zhubla. Jenze jsem prestala kojit a kila pomalu pribyvala. A jelikoz miluji sladke, tak se moje vaha vysplhala na 83 kg pri 175 cm. Pritom sport mam rada, ale ta moje zivotosprava je priserna ☹ Takze holky hura na to a kila treste se 😀

blahova_andrea
11. črc 2012

Teda hned je člověku líp, když ví, že na tom není takto blbě sám 😀 Já přibrala 18kg a to jsem rodila o měsíc dřív. Mám 72cm a 69kg a při pohledu na své fotky je mi buď špatně od žaludku nebo se mi chce brečet. Občas ta slza fakt ukápne. No prostě jak píšete...to břicho...NO HNUS. Vypadám, že brzy porodím další dítko. S povislýma prsama jsem se nějak smířila, ale ten zbytek by teda péči rozhodně uvítal. Bohužel mě to doma nějak nebaví a nedokope. Spíš potřebuju někoho, kdo mě 2x týdně vykope z domu a hurá se někam mučit. Ale ty peníze...no a hlavně, kde vzít toho někoho. Teď jsem se domluvila s kamarádkou a sestrou, že začneme chodit cvičti BOSU CORE. Já mám teda raději víc "tanečnější" aktivity, ale na to není ani jedna z nich, tak se musím přizpůsobit, abych vůbec někam mohla jít 😀

kfitecko23
11. črc 2012

Já se přidám ale ne že bych po porodu nezhubla ale protože chci být hubenější 🙂
Mám 161cm a před těhu jsem vážila 66kg (fuj) během těhu jsem přibrala 13kg, dva dny po porodu bylo 11kg dole. Momentálně jsem na váze 61kg ale chci ještě! Příjde mi že i když jsem zhubla 6kg tak jsem pořád stejná.
Na břichu mega špek, a stehna hnus! Mám velká prsa (75E) a ty se mi nějak nechtějí zmenšit :(

Tak co podniknem??? ... chodím denně 2hodiny s kočárkem a jím zásadně nejpozději v 18.00 když malý večeří.

rkatka
11. črc 2012

Holky jak odrodím hned se kvám přidám 🙂

misa_a_radek
11. črc 2012

já jdu do toho s váma, dokazala jsem to s kamarádkou před 6 lety, tak ted to s váma taky musím zvládnout, je fakt, že parťák je nutný 😀

ple
11. črc 2012

je holky mužus epřidat po porodu jsem zhodila 16kilo ale pomaličku to jde zpět ☹tak budu rada kdyby to slo spíš dolu 🙂)

zr.ska
11. črc 2012

Ahoj holky, tak já jsem 3 měsíce a kousek po porodu a už 3 týdny cvičím podle Jillian Michaels 30 days shred. Je to perfektní. Jen 20 minut cvičení, každý den po dobu 30 dní. Je to fakt makačka, pokaždé ze mě leje. Ale pozoruju na sobě výsledky fakt obrovský. A taky kojím a vůbec mi cvičení nevadí...nevím proč by se nemělo při kojení cvičit? Mě dr říkala, že pokud nejsem nějaká vrcholová sportovkyně, tak nevidí důvod necvičit. Prý nezná žádnou maminku, která by svičením přišla o mlíčko. Naopak se po tom člověk cítí ještě líp.. 😉 Takže holky hurá do toho a nevymlouvat se na kojení. Cvičením o mlíčko fakt nepřijdete. 😉

pusolamy
11. črc 2012

tak ja jsem skoro 15mesicu po porodu a mam porad 10kg nahore, pribrala jsem v tehu 23kg, merim 164cm a vazim ted 70kg (fuuj). no a zda se mi ze mi ted i trochu vaha jeste stoupla moje nerest neni ani tak sladky jako bramburky a podobny slany dobrutky - ale to uz jsem ted skoro ani nemela , snazim se to vydrzet ale vecer kdyz dablik usne tak mam hroznou chut na neco slanyho ( vetsina lidi ma na slydky ale ja fakt slany).necvicim protoze me to nebavi - hlavne by me musel nekdo dokopat a cvicit se mnou.

devendra
11. črc 2012

Ahoj ženský. Tak překecaly jste mě 🙂 Já mám při 168 cm 67 kilo a ideálně bych se chtěla dostat na 60 kg 😀 A hlavně břicho, co si budeme po porodu povídat. Taaakžeeee............ jen co dám toho malého trapiče spát zkusím zde již opěvovanoou Jillian Michaels a jejích zázračných 30 dní, protože měsíc snad zvládnu. Dneska začnu první lekci, kdo se přidá?

bohuli
11. črc 2012

Já se přidám, mám půl roku po porodu a pořád 5 kg nahoře oproti předporodní váze a pak bych potřebovala ještě tak 10 kg dolů :( cvičím power jógu, ale to je tak na protažení a ne na hubnutí. Denndě chodím s kočárkem tak 4-5 hodin, ale váha stagnuje!

devendra
11. črc 2012

Tak jsem zpět a přináším první zážitky z toho zázračného cvičení.
- v polovině jsem už myslela, že zhebnu
- jsem spocená jako prase, a tečou ze mě kapičky
- netrvá to dvacet minut, ale 27 i s protažením
- místo závaží jsem měla velké petky z pola naplněné vodou a nevyhovovalo mi to. Ještě to budu muset pořešit. Nějaké tipy na domácí udělátko?
- jestli tohle vydržím těch prvních deset (teď už devět) dní, tak to přežiju 🙂
Jdu do sprchy a pak si dám zaslouženou večeři, ciao 😀

devendra
11. črc 2012

Jo a abych to měla kompletní. Počáteční míry: pas 82, boky 102 😒

misicka455
11. črc 2012

holky diskuze o hubnutí už tu je tak se přidejte 😉

zuhur
11. črc 2012

Ahoj holky, tak já jsem poslední dobou ze sebe taky znechucená. Penízky na cviční nejsou a navíc mám odrovnané koleno takže spousta věcí je pasé 😖 S prckem jsem přibrala 20kg a kojením 22kg shodila - smutné je, že už mám dalších 5kg navrch. Sečteno a podtrženo - 157cm a 58kg a jde to furt navrch.
Jilian mám staženou, už jsem dvakrát cvičila, ale přestala jsem kvůli zdravotním problémům. Snad se k ní nejpozději do týdne vrátím.
Do konce srpna chci dát dolů 3 - 5kg. Chceme další miminko a já chci startovat s normální váhou.

misicka455
11. črc 2012

jinak koukám, že tu je každý kdo chce zhubnout tak těch deset kg 😀 Mě můj milí synáček nechal po porodu 20 kg a za první měsíc díky nervům jsem ještě nějaké to kilčo přikrmila . Potřebuji dát dolů 23 kg teda teď už né tolik už přes měsíc jím jinak a taky se hejbu a mám už šest pryč 😀 😀 😀 😀

Moc doporučuji stránky stobu. člověk si tam zadá co jí a ono mu to vyplivne zda je to dobře , kolik čeho snědl atd.... jednou týdně to chce po vás váhu a jednou za měsíc změřit.

To cvičení co tu někdo psal je super, jen tedy se mi zdá , že je dost naročný , ale časem se do toho člověk dostane. Mě se hodně vyplatilo střídat kardio cvičení s posilováním . Jeden den třeba 45 min na orbitreku druhej den třeba posílování břicha ruk atd...

Jo a jíst se má 3 hod před spaním takže jak tu někdo píše , že jí naposledy v šest tak by pak měl jít spát nejpozději v devět 😉

misicka455
11. črc 2012

taky hodně dobrý cvíčo

http://www.uloz.to/xyfMMEQ/1-cindy-crawford-for...

je to na všechny partie

devendra
11. črc 2012

@misicka455 Jakých deset, já jenom sedm 😀 Ohledně toho jezení večer. Když jsem tohle kdysi řešila s trenérkou (zlatý časy), tak říkala, že je dobré si před spaním dát třeba malý bílý jogurt nebo cottage, protože tělo v noci hladoví a snídat se má proto do půl hodiny po probuzení. Vím, že to s prckama nejde, ale snažím se to stáhnout alespoň na hodinku. Takže je opravdu blbost jíst naposledy v šest, ale ani ty tři hodinky před nejsou optimální 😉

diviska
11. črc 2012

já mám skoro rok po porodu pořád 20 navrch. Přibrala jsem 35 kg a za celý rok jsem zhubla jen 3 kila.. pořád plně kojím, sice doma cvičím, běhám s kočárkem, ale dolu to nejde, ale ráda se k vám přidám 🙂

misicka455
11. črc 2012

@devendra sedm co to je 😀 😀 😀 😀

misicka455
11. črc 2012

Jo a to , že se to vyběhá s kočárem tak to je taky mýtus. člověk by musel min hodinu jít v tempu své tepovky a když člověk nemá sporttester tak ani neví jaký tep má.

hailliejade
11. črc 2012

tak to s vámi taky zkusím holky 🙂)) 3 měsíce po druhém porodu, 163cm a 65 kilo a tak min. pod těch 60 bych se ráda dostala a hlavně se spíš zpevnit (klasika břicho-zadek-stehna, tam ještě celulitida jak bejk) :-/// mívala jsem 55, ale s tím už jsem se rozloučila, na to až moc ráda peču a vařím a samozřejmě to i sním, a chuť na sladké je sviňa, snědla bych i pocukrovaný koberec, hlavně v šestinedělí jsem byla schopná zprasit 2-3 tabulky čokolády za den ☹(( teď už se snažím krotit a to sladké hlavně domů nekupovat, kdysi jsem měla někde napsaný vzorový jídelníček asi na 2 měsíce, díky kterému jsem před prvním těhotenstvím hezky zhubla (no jo, to jsem si k tomu mohla ještě dovolit 3x týdně cvičení a 2x týdně plavání ☹), tak jdu hledat a jdu si vygooglit to zázračné cvičení, co jste tu psaly

jenom ještě ad kojení-cvičení co tu zmiňovala @zr.ska - ono ani tak nejde o to, že by člověk přišel o mlíko, jako spíš že se při cvičení vyplavuje z těla kyselina mléčná, která se dostává do mléka a to může zhořknout a mimču přestat chutnat, ale pokud se to nějak extra nepřehání, tak by k tomu dojít nemělo
a taky pozor na různé drastické diety (ale to tu asi nikdo v plánu nemá, co jsem si přečetla), pokud se hubne rychleji než 2-4 kg měsíčně, tak se do mléka zase dostávájí různé škodliviny, kterých se tělo při hubnutí zbavuje

takže nám všem držím palce na cestě k trvale udržitelné váze 🙂))

devendra
11. črc 2012

@hailliejade trvale udržitelná váha. Krásný to sen 🙂

zuhur
11. črc 2012

@misicka455 já jen pět 😀

berinka1
11. črc 2012

Ahojky, rada se k vam pridam... pul roku po porodu a dole jen 13kg, ktere me spadly jen v 6N a od te doby ani tuk:( Pribrala jsem celkem 28kg, 15 se me drzi jak kliste:( mam 178cm, vychozi vaha byla 75 (normalne 70, ale 5 jsem pribrala diky praskum na tehu:/). Takze nyni se tocim kolem 90kg, plus minus kilo,coz je naprosty des:( o 2 vel.vetsi obleceni, do niceho se nevlezu a to mam plnou skrin:(
Kojenim jsem taky nehubla ani nepribirala (kojila jsem 4 a pul mesice), snazim se dodrzovat jidelnicek co jsem mela kdysi, ale ani se to nehne:( pohyb s kocarkem mam pravidelny, chodim rychleji, dodrzuju tu kardio hranici (max.120-130 tepu/min pro spalovani), chodim tak v 90-100, do kopce vic🙂
stehna katastrofa,o brichu ani nemluvim a ty paze... to jsem v zivote nevidela, celulitidu mam i tam:( fnuk:(