Je 7 DPO už znatelné hCG v krvi? Není brzo?

amona
26. dub 2012

Nesnáším čekání a vzhledem k počínajícímu zánětu močáku (kdy mám brát léky neslučitelné s těhu) bych ráda měla jistotu, že těhu jsem nebo nejsem.
Co myslíte, zítra mám 7 DPO má to smysl tam chodit? Nebo čekat?

eficenka
26. dub 2012

7 DPO ještě moc poznat nebude... Ale na močák se berou i antibiotika, která se v těhu můžou tak to zkus pojistit tak!

luciebx
26. dub 2012

no z krve to jde poznat uz po tydnu.. zalezi kdy probehla ovulka ze jo.. za zkousku nic nedas.. ale mozna je brzy

jabluncanka
26. dub 2012

Prvních 14 dní po ev.oplodnění platí heslo "všechno nebo nic".Takže pokud má těhotenství vyjít,pak tam ATB nehrají až tak velkou roli.Navíc jsou ATB šetrná,běžně se těhotným na močák předepisuje např. cefalosporinové ATB Zinnat...Ale 7 dní po ovulaci je ještě brzy na cokoliv...detekovatelné je to tak 10-12 den...

petrajavor
26. dub 2012

Já jsem na krev byla 8DPO a na krvi se nic neukázalo....

prdecek
26. dub 2012

Já brala atb na močák aniž bych tušila že to výjde a miminko je zatím ok. Brala jsem je a pak za týden jsem zjistila že jsem těhotná a ničemu to neva. Oni ty ATB by do miminka ještě nešly, je moc maličké.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru