Je možné, abych otěhotněla 7 týdnů po porodu?

petulka25
29. říj 2011

ahoj holky je možné abych otěhotněla 7 týdnů po porodu? plně kojím a bohužel selhala ochrana děkuji!

blondynka400
29. říj 2011

Určitě to možné je 😉

madormi
29. říj 2011

no možné to určitě je 🙂

tajemna30
29. říj 2011

určitě je to možné, a dělala jsi si test?

zuza01
29. říj 2011

U manžela v rodině se loni narodil krásný zdravý kluk a počali ho už v šestinedělí. Takže jo.

sebestka
29. říj 2011

Ano, možné to je. Ikdyž málo pravděpodobné. Dr. mně říkal, že čím déle po porodu, tím je možnost vyšší. I mně to hrozilo. Manžel se nějak zapomněl a já byla hoodně nervózní.Až jsem nevydržela a udělala si test. Ještě nikdy jsem neměla z negativního výsledku takovou radost.

marinka
29. říj 2011

Je to možné, ale byla by to hodně velká náhoda, kdyby to vyšlo zrovna tehdy, když ta ochrana selhala 😉

saronka
29. říj 2011

jojo může.. znám 2 páry co se jim to povedlo..

jasekd
29. říj 2011

Jasne, ze je to mozne. Ja taky otehotnela z jedne nehody, pri castecnem kojeni, a to jsem predtim nemohla otehotnet, ale nasemu synovi byly "uz" 3 mesice 🙂

kjajule
29. říj 2011

Já jsem živý důkaz že to jde...byla jsem počata cca 8 týdnů po narození sestry...😀 Náhodou ,neplánovaně a přes kojení... 😀

smutnounka
30. říj 2011

ja mela porod ve 25tt plus ☹ a kdyz jsem byla v 6nedeli a ze vseho se vzpamatvavala a slo to dost spatne hrozny zklamani 😢 tak nez jsem stacila jit na kontrolu k lekarce po porodni tak mi oznamila ze jsem tehotna a ted je to pro me uzasna vec rychle jsem se ze vseho dostala takze otehotnet v 6nedeli neni problem a nebylo nic planovane. 😉

anieanne
30. říj 2011

Určitě ano, po porodu je tělo jakoby "pohnojené".

arianka
30. říj 2011

Také jsem se na to před časem ptala a vyčetla jsem, že šance je a dokonce velká ...

kvetinkaaaa
30. říj 2011

Taky jsem si říkala že bych to zkusila v šestinedělí ale mám strach,aby vše bylo v pořádku. 😉 KAždý má přece tělo jiné.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru