Je možné otěhotnět během vyvolávačky agolutinem?

denda2
6. zář 2011

Minulé úterý to byli 3 týdny zpoždění ...byl jsem u dr,.,který mi píchl vyvolávačku a prý že to dostanu do 14 dnů...dneska je to přesně týden od vyvolávačky.
Tak se jen chci zeptat,zda někomu se to stalo,že otěhotněl během čekání na menses při vyvolávačce.děkuji.

alisi001
6. zář 2011

ahoj ano ja otěhotněla po agolutinu miminku to neublíží spíš to podpoří těhu 😉 ale já bohužel potratila ☹ pokud to nedostaneš do 14 dnů jsi pravděpodobně těhu dr, ti určitě vezme krev na HCG

eimmy
6. zář 2011

já jsem otěhotněla... agolutin potpoří těhotenství.

anitram18
6. zář 2011

Spíš už jsem byla těhotná, jen jsem o tom nevěděla, na UZ nebylo nic vidět...jinak ev. těho agolutin neuškodí, já to do 5dní furt nedostala, udělala jsem si test a už byl + 🙂

bonduele
6. zář 2011

Já už byla nejsípš těhotná před vyvolávačkou, ale nebylo nic vidět. Nakonec jsem dostala Agolutin 2x a až pak se zjistilo, že jsem těhotná. Případnému miminku to neublíží, spíš to těhotenství podpoří.

jennyska
10. říj 2013

Ahoj Maminky 🙂

Mohu Vás oslovit v souvislosti s Agolutinem a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o kočárcích píšeme i zkušenosti s nimi? 🙂

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost s Agolutinem zde: https://www.modrykonik.cz/agolutin/ , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, snažilkám, těhulkám, které mají dotazy ohledně názorů, zkušeností apod. Zabere to minutku a pomůže drtivé většině žen...

Děkuji Vám a přeji krásný den! 🙂
Janča

jajjir
5. lis 2013

Mě ani krení testy neukázaly nic a vyvolávačka nezbrala, tak sem šlapala po 14 dnech k Dr. znova a to už pro radostnou zprávu 🙂 Dle vypočtu, jsme už, ale byla těhotná.

hankamisa
26. únor 2014

prosím radu. dr. mi po nedošlé ms objevila cystu. dostala jsem injekci agolutinu a prý by měla ms dorazit do 14 dnů. je možné aby agolutin do té doby udělal falešnou druhou čárku na těhotenském testu?

petula91
25. lis 2014

denda2 tak jak ti to tenkrat dopadlo? 🙂

martinkamoj
9. led 2015

Zdravím vás, mám otázečku, jakou máte skušenost s Agolutinem? Mám menší problém s hormonama, už půl roku chodím na injekce ale až teď poprvé za tu dobu se mi nedostavila ani po 14 dnech MS, TT vyšel negativně, ale je mi nějak divně od žaludku, chodím pořád na wc, bolí mě prsa, baštím jak o závod. Podle všeho bych mohla být tak max ve 3 týdnu ale nevím zda je možné otěhotnět v mém případě před podáním Agolutinu.. Děkuji za odpovědi 🙂

falcokat
17. dub 2016

Zdravim,mam také dotaz která z vas dostala agolutin a jak vam bylo ,tt byl negativni a na ultrazvuku nic videt nebylo dr mi tedy pichnul injekci a stale se ms nedostavila porad bolest v podbřišku už jsem jak na trni ,už je to cca 14dni diky

veruka
17. dub 2016

já u 3. dcery kdysi dostala Agolutin na vyvolání MS a nic tže znovu UZ a tam už bylo těhotenství vidět

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru