Je možné otěhotnět těsně před menstruací?

veruberuveru
28. črc 2017

Ahoj damy . Ctu spoustu nazoru na to kdy je nejlepsi otehotnet. Snazime se o miminko ale zadne mereni teploty ovulacni dny atd
.. slysela jsem 14-18 den po ms ale ja ji mam dost nepravidelnou. Takze nevim ani kdy presne ovulace probiha. A ted k dotazu. Je mozne otehotnet tesne pred ms? Nebo tesne po?

misula29
28. črc 2017

@veruberuveru pokud budeš mít takto ovulaci tak to možné je

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
lela36
28. črc 2017

Lze otehotnet tesne po menstruaci, vlastni zkusenost. I jsem to cetla vickrat v diskusich.

novamamina
28. črc 2017

@veruberuveru já vlastní zkušenost nemám, ale mockrát už jsem to četla. Takze myslím že to možné je.

annie24
28. črc 2017

je možné otěhotnět těsně po ms nebo před ms v případě, že máš zrovna plodné dny.

annasmyckova
28. črc 2017

taky jsem otěhotněla těsně po ms, ještě jsem i špinila ...takže možné to je

cuuza
30. črc 2017

Chce to pravidelný sex, jednak budou čerstvé spermie a jednak nemineš plodné dny. Takže hups na to 😈
Já někdy ty dotazy nechápu, to vás to nebaví a chcete si to odbít jednou za měsíc???

veruberuveru
autor
30. črc 2017

Nn bavi nas to prave az moc 😈 jen me to tak napadlo vzhledem k tomu ze kazdy rika neco jineho tak me zajimal pohled ostatnich.

petomonika1
30. črc 2017

Ahojte mate niektora skousenost s tym ze ste mnela len dva dni ms a potom uz nie ???...muzem byt tehotna dekuji za radi 😨

cuuza
30. črc 2017

@veruberuveru Z vlastní zkušenosti fakt nevím, taky nás to bavilo( s pupkem to taková sranda není) a zadařilo se ten mesic, kdy jsme spolu spali jednou a to 7 dc. A to jsem do byla jistá, ze ovuluji kolem 12dc. Byla jsem dost naštvaná, ze jsme promrhali jeden mesic zbytečně a za par dnů jsem nevěřila vlastním očím na testu.
Čím míň myslíš na otěhotnění, tím menší blok a vyšší šance 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru