Je možné těhotenství? MS přišla se zpožděním, slabá

kolkola
25. led 2015

Pěknou neděli všem,

potřebuji poradit. Jelikož jsem nedostala menstruaci, bolely mě prsa, píchalo mě v oblasti pupku tak jsem šla ve čtvrtek k lékaři. Doktorka mi řekla, že mám hodně zvětšenou sliznici a je tam vidět pidi tečka, krev mi nevzala, v pondělí jdu znovu na ultrazvuk.
Nyní k dotazu: včera jsem dostala MS. Většinou mám MS 5-6 dní a velmi silnou, nyní je slabá a krev je spíš taková růžová než tmavě červená jako vždy (omlouvám se,za popis). Prsa mě bolí trošku,už mě tolik nepíchá v břichu jako předtím.
Mohu být i tak těhotná? Děkuji za radu, děti ještě nemám.

Děkuji předem 🙂

kolkola
autor
25. led 2015

Nikdo nic :(

reva6
25. led 2015

@kolkola MYSLIM ZE ANO POKIAL NEKRVACAS JASNOU CERVENOU KRVOU A SILNO TAK ANO STAVA SA ZE ZENA MA TEN RUZOVY VYTOK... to by nemalo nic zle znamenat.... ak chces sprav si test pre istotu alebo co... ale myslim ze by to moholo byt ok ...

pavlisak
25. led 2015

@kolkola Němělo by se to rozjet a ani sraženiny, pak by to ještě mohlo být v pohodě..

tarra27
25. led 2015

@kolkola pokud se nezhorsuje krvácení může to byt v pohodě....co test dělala sis

verena1989
27. led 2015

Jak to dopadlo?????

aklin
27. led 2015

můžu tě uklidnit, i když jsem byla těhotná první 3 měsíce jsem krvácela, a to dost často. Měla jsem obavy, že jsem o to přišla, ale udrželo se. 🙂

sseessttrraa
25. únor 2015

@kolkola bya jste u doktora? Ci delala testy? Jak jste dopadla?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru