Je naděje, že jsem těhotná?

abigail123
29. črc 2018

Ahoj holky, prosím prosím mám doraz.
Dnes je to 15 dní od ovulace. Menstruace mi 3 dny meškala, což se mi nikdy nestalo, tak jsem celá nadšená zkoušela test a vyšel bohužel negativně. Měla jsem pocit - asi vsugerovaný nebo to byla MS, že mám těhu příznaky - boli mě prsa, mám je i natekle, táhne mě podbřišek, motala se mi hlava, no celkově jsem to nebyla já. Včera večer ale menstruace bohužel dorazila, zda se mi ale divná, kluzná s hlenem (pardon za ten popis). Tak jsem z toho nesvá.

Myslíte, že je ještě nějaká možnost, že bych mohla být těhotná nebo se mám prostě smířit s tím, že to zase nevyšlo? 🤔😣

leniczka23
29. črc 2018

Nebudes s nejvetsi pravdepodobnosti tehotna..mrzi me to..drzim.palce at to vyjde priste..

evee24
29. črc 2018

Pokud dorazila ms a cervena krev tak nebudeš.

lotta1234
29. črc 2018

Tehotna asi nie si, mohlo to byt biochemicke - ze si otehotnela, ale odislo to s MS...preto meskanie a ta divna konzistencia. Takze hlavu hore, je tu novy zaciatok 🙂

barboca4258
29. črc 2018

Ahoj holky
S přítelem se snažíme o miminko cca 10 měsíců a zatím se nedaří. M/S jsem měla před týdnem ale pouze 3 dny jinak mám 5 dni. 3den mě pobolxva v podbrisku. Hlavně když zvednu něco těšiho nebo když se bříškem opru o stůl. Muže to být miminko? 🙂

evee24
29. črc 2018

@barboca4258 bez testu to nezjistis 😉

jitaha
31. črc 2018

Holky, ono to horké počasí tomu moc neprospívá. Když jsem se kdysi dávno stěhovala do Španělska, tak 1.ms se dostavila po 7tydnech a to jen proto, že bylo horko. Jine vysvětlení se nenašlo.

normalnimatka
31. črc 2018

@jitaha a často se říká - změna prostředí;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru