Je normální bolest okolo pupíku ve 23. týdnu těhot.?

rejdzi
3. čer 2011

Ahoj holky.Je normální bolest okolo pupíku ve 23tt?Jakoby měla přijít ms.A někdy mě bolí jakoby slepák.Je to normální ve 23tt?Pomáhá mě hořčík 6tbl/denně. Máte to taky tak?Je to roztahování dělohy???

jonuska
3. čer 2011

jj je..všechny ty vazy a svaly se tam napínají,děloha si musí udělat místečko🙂jak se zvětšuje.-)je to normální..uplně si vzpomínám na sebe..taky sjem měla bolesti...ale dá se to vydržet🙂 😉

levandule_vanilkova
3. čer 2011

Ahojky - řekla bych to asi takhle: kdybych měla plašit pokaždé, když mě v těhu něco zabolí nedělala bych už nic jiného 😉 Nevím jestli je to přímo roztahování dělohy, ale nic vážnějšího by to být nemělo. Pokud budeš mít silné bolesti, které budou trvat delší dobu a budou třeba k nevydržení, tak to řekni na kontrole panu doktorovi. Jinak si myslím, že to je ok. 😉

dasty79
3. čer 2011

Ahoj - taky mě bolí někdy v okolí pupíku a někdy na jedné straně....Asi to je tím,že se děloha roztahuje a mimísek si dělá místečko 🙂 Já to dr. řekla, mě napsal Magnézko a je to lepší.A mám se šetřit....
Občas si dám nožky nahoru a je hned líp 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru