Je normální mít v těhotenství pořád studené břicho?

jidusha
1. čer 2012

Jsem v 16 tt a mám pořád studené břicho. I když jsem třeba zachumlaná v posteli nebo teple oblečená a šáhnu si na břicho tak je jak cizí, studený. U doktorky na to nebyl čas nebo jsem vždy zapomněla se zeptat, tak mě zajímá, jestli i ostatní těhulky jsou studenobřiché a je to něco jako mimčova klimatizace 🙂 Nebo jestli to není normální ☹ Děkuji za odpovědi 😉

kutcher
1. čer 2012

studený jsem ho měla jen tehdy, když jsem na sobě neměla těhu kalhoty - ty s lemem přes bříško... jinak ne:-/

kalo
1. čer 2012

No nevím...mě to připadá divné, ale třeba to někdo měl....

sunysara
1. čer 2012

Tak to slyším poprvé, já to teda neměla a neznám nikoho kdo by to měl, ale je to jiný stav tak je asi možné všechno. 🙂

majinka1981
1. čer 2012

Já ho měla v tom období taky studený. Ani nevím kdy to přestalo,nebo jestli jsem to přestala pozorovat. Ted už je pupík tak velkej, že mám ted jiný starosti než studený břicho 😀

smoulanda
4. čer 2012

@jidusha ahojky...nevím teda jestli pokaždé ale občas ho mám také studený 😀 Mudr jsem se na to neptala ale myslím si že to nic neznamená,takže to nějak neřeším...

zanet2009
4. čer 2012

Taky jsem ho občas mívala studené 😅

slunecko123
5. čer 2012

jojo taky mám občas bříško studený....asi je to normální, doufám 🙂

pecmenka
10. bře 2013

ahoj holky,,mám taky otázku jsem 29tt a taky mám pořád ledové bříško..už tak od 19tt...nikde se o tom nemůžu dočíst..myslíte že to může něčemu vadit???? moc díky za odpověd

kuliocko25
24. zář 2014

ahojky hoky tak stim studenym briskem to mam taky už od začátku tehu ted jsem 22tt a i ted kdyz si na nej sahnu mam ho studeny ale proc?? to nevim taky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru