Je tady už někdo s termínem leden, únor 2018 ??

Ahojte holky. Před týdnem jsem měla první // a dneska jsem testovala naposledy. Ve čtvrtek jdu k Dr. tak snad už tam půjde něco vidět. Dnes jsem +- 4+6 TT.
nenulinecka
Včera v 06:52
@garalela 😂si me rozesmala
evelin1251
Včera v 08:13
My už máme dovoleno příkrmy snad 14 dni, ale ještě jsem nezkoušela...nějak na to nemám čas, ani náladu, Vénovi to zatím nevadí. Děláme novou střechu, tak se motám kolem kluků, co nám přišli pomoc. Jezdím pro pivo, a vařím obědy atd. Popravdě už jsem z toho vyšťavená, V. je celkem neodložitelnej, tady bordel jak v tanku.
Náš tatínek je taky už vyflusanej a bez nálady, chodí do práce, po práci na střechu, a pak si jede odpočinout na ryby nebo s klukama na pivo 😪 vubec se nevidíme, a když jo, tak se akorát pohádáme. Si říkám, že jsme se do toho vůbec pouštěli. Čeká nás ještě fasáda, okna, vnitřek podkroví...asi z toho zešílím 😱😵 to mám jen dneska takovou náladu, pardon za výlev...😉

Jinak k těm příkrmům, nakoupila jsem něco v DM, jinak si chci dělat svoje ze zahrádky, jestli tam nějaká zelenina zbyla, už je vidět jen plevel 🤣😃 A budu mu to podávat na lžičku.
nenulinecka
Včera v 08:27
@evelin1251 tak to Ti nezavidim... 😐
bzubzalka
Včera v 20:00
@garalela z work.hřiště. pořád někde leze,stromy,prolezacky.
bzubzalka
Včera v 20:28
Holky, přečetla jsem.vaše příkrmy. Teda vy jste zběhlé, já vůbec nevím co se teď ta prikrmy dělá😡 jsem.úplně mimo...Sam měl dnes 1.brambor s trochou másla. Moc mu to nejelo,dávala jsem.lžičkou.
Můžete mi někdo říct jak je to teď s lepkem? Naše dr.se nevyjádřila. Sam měl dnes ždibec vánočky a chutnalo😉 řval na mě ať ještě navalim😂
bzubzalka
Včera v 20:31
@evelin1251 ty máš teda fofr 😞 ja teda u 1.syna vařila tak, že uvařila,odendala a dochutila. Co teda šlo. Dnes jsem tak vařila brambor s kmínem,pak jednu odendala a nám osolila. Dělala jsem.tak i.polévky, když byl Erik maličký. Jinak my extrémně málo solíme. Každý kdo u nás jí,dosoluje.
bzubzalka
Včera v 20:55
Řekla bych docela dobrý.článek k prikrmum
http://www.modrykonik.cz/kojeni/zavadeni-detsky...

Začni psát odpověď...

Odešli