Je to holčička?

26. dub 2023

Troufnete si někdo hádat? Dr mi to nechce říct, prý asi tuší, ale že pohlaví neříká... Podle kamarádky jde vidět pipka... Já asi nic nevidím 😅 lepší fotku bohužel nemám

autor
26. dub 2023

Tady ještě starší utz kde si myslím že to je holka podle hrbolku

lauriak
26. dub 2023

Ja vidim kavove zrno na tej prvej fotke krasne ☺️

krisstina93
26. dub 2023

Dyt je to fotka zezadu, jak muze někdo vidět kávové zrno na zádech? Na tej druhej podle hrbolku to vypadá spis na kluka.

laxesis
26. dub 2023

Já jsem na toto strašně nešikovná, ale taky mi připadá, že na prvním ultrazvuku není nic vidět, protože je prcek spíš víc bokem - zády k nám, akorát možná obličejík kouká?... ale nvm, já vždycky od doktora potřebuju komentář, na co se to koukám 😅 u druhého ultrazvuku bych taky spíš tipla kluka, ale podle prostoru okolo bych řekla, že je to nějak po prvním screeningu? Příště to bude vidět zase líp=)

autor
27. dub 2023

Právě že dr říkal že to je fotka "zepředu" v levo dole levá noha, pravá jde vidět, v pravo díle levá ruka, pravá jde vidět. A ta první fotka je ještě starší než z prvního screeningu, to je jediná fotka podle které mi někdo něco řekl 🤭🤭 prý podle toho spíš holčička. Ale na druhém screeningu už mi neřekli nic

jezkovyvocicka
27. dub 2023

Taky vidím kávové zrno dost zřetelně...myslím,že kamarádka má pravdu.

laxesis
27. dub 2023

Tak vidíš, já to v tom prostě nevidím😆 lepší je důvěřovat spíš doktorovi, ale brát to trošku s rezervou🙂 zrovna máme ve skupince maminku, co měla jasnou holčičku a na druhém screeningu je z ní kluk😁 ale teda jestli je to dřív jak první screening ta první fotka, tak to jsme měli kávové zrno vidět taky, ale doktoři to nepotvrdili, že ještě nemusí být vidět varlátka touto dobou a pindík je tak malinký, že ho to nemusí zobrazit a oboje pohlaví vypadá z tohoto pohledu vlastně stejně na utz. Počkala bych=)

hawah
27. dub 2023

Holka 🙂

krisstina93
27. dub 2023

Mě to přijde ze je tam pater a hlava zezadu (podle toho ucha), ale jestli je to fotka z prvního trimestru, tak tam žádné kávové zrno byt vidět nemůže, protože ještě žádné není. To bys musela mít fotku tak z 20tt

autor
27. dub 2023

Omlouvám se blbě jsem to napsala. Ta fotka co je v úvodu je 20+4tt a ta druhá je nějaký 12tt. Myslela jsem rychleji než psala. A napsala první jakože staršího data. Uvidíme. V úterý jdu na ultrazvuk a zkusím dr uprosit aby mi to pověděl a nebo mi dal aspoň fotku ze spodku 🤭🤭

laxesis
27. dub 2023

Noo tak to už by mělo být jasno ve 20tt😁 to by mohla být ta holka🙂 držím palce, ať to jde vidět v úterý😊

sorboni30
28. dub 2023

Dr pohlaví neříka? Omg co to je za Dr...
Spíš rodiče nechcou vědět, ale že dr.nerika. Asi v tom není dobrý tak se nechce ztrapnit 🤭🤣
Každopádně si myslím, že je to holka

krisstina93
28. dub 2023

@sorboni30 tak když to nevidi, tak to říkat nemůže ne? Ne každé dítě je ideálně natočené. U synu to bylo vidět hezky a u dcery ještě ve 20tt všichni koukali a neodvazovali se to odhadnout a to ji viděli 3 doktoři :D lepší neříkat nic, než pak poslouchat ze ve 12tt řekl kluka a oni teď mají celou modrou výbavu a co mají dělat :D lidi sou cvoci, taky bych nic nerikala, nemít 100% jistotu :D

autor
28. dub 2023

@sorboni30 neříká, nikdy a nikomu. Upozorňoval mě na to už když jsem se k němu hlásila. Prý se může utnout i Mistr tesař a on nechce poslouchat naštvane maminky že jim řekl že to je jasný kluk a narodí se holka... Že si to máme zjistit u jiných dr když to potřebujeme vědět 🤭

sorboni30
28. dub 2023

@krisstina93 neříká nikdy a nikomu.. chce to číst...

sorboni30
28. dub 2023

😃😃 drsný Dr.

krisstina93
28. dub 2023

@sorboni30 čtu a říkám, ze bych to taky nerikala, než pak řešit hysterické rodičky s výbavou v jedné barvě, co mě budou obviňovat, ze jsem lhala :D

sorboni30
28. dub 2023

@krisstina93 no je to fakt...dneska není jistota v ničem 🤣

autor
2. kvě 2023

Je to kluk jak buk 🤭🤭

pajusz
2. kvě 2023

😄😄😄 Tak to je mazec a gratuluju k chlapikovi ať je zdráv a silný jako tatinek. Holky gynekolozky amaterky vraťte diplomy, zajímavé počtení 😄

krisstina93
3. kvě 2023

Já si to myslela :D ten hrbolek fakt hodně trcel ven 🙂 každopádně gratuluji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru