Je to holka, nebo kluk? 🙂 Co myslíte?

ddaniela123
20. kvě 2013

Zdravím holky, poradíte???? je to kluk, nebo holka???pan doktor se přiklání k holčině, já vidím pindíka🙂))

hansed
20. kvě 2013

no, mě osobně to přijde jako kávové zrno a to by ukazovalo na holčičku, ale pokud se dr. přiklání k holčičce, asi bych věřila... koukám, že jste 18tt, to je ještě docela brzy na přesné určení

batul
20. kvě 2013

z tohodle řezu to fakt nejde zjistit🙂 to co je tam označené může býtk klidně nějaká z končetin, takže věřit doktorovi

maudn
20. kvě 2013

ultrazvuk je dost špatný, chce to někam na kliniku, kde mají dobrý ultrazvuk

ba0terka
20. kvě 2013

holka (?) 🙂

mafeska
20. kvě 2013

já tam nevidím nic (pardon) chtělo by to kvalitnější ultrazvuk anebo věřit doktorovi 🙂

ddaniela123
autor
21. kvě 2013

Neni to koncetina🙂) je to opravdu prirozeni. Potvrzeno lekarem. Ted jen odhalit jake🙂))

findejsova1
21. kvě 2013

je to špatně vidět, chtělo by to lepší ultrazvuk. 🙂

mantela
22. kvě 2013

kdy se to vlastně přesně pozná?

ddaniela123
autor
22. kvě 2013

Podle kvality ultrazvuku muze byt poznat napr.ve 14tt, nekdy to videt nejde anj ve 20tt, miminko muze byt spatne natoceno.

zoditka
22. kvě 2013

@ddaniela123 Já bych se asi taky přikláněla k holčičce. Ukážu ti ultrazvuk mého nejstaršího a mé nejmladší, je to z 19.tt, takže podobně jako ty, tak třeba ti to pomůže 😀 😉

ddaniela123
autor
23. kvě 2013

@zoditka Tak u Tebe ta holcibja byla jasna🙂)). Me tam mate u te moji fotky ten vyrustek, co vypada jako pindik🙂))doma mam 16 leteho syna, tak bych si prala holcinku. Jinak moc dekuji

rozzaarka
15. črc 2013

jak to poznate?😀 Doufam, ze mi pak doktorka da taky nejakou instruktaz😀

miilaa
11. srp 2013

Koukni se na http://www.pohlaviditete.cz/index.php/v-tehoten... je tam hodně způsobů, jak poznat pohlaví. Tak co bude převažovat, to bys měla mít 🙂

inkognita
23. bře 2015

Ahoj holky, myslíte, že je to jasná holka? :D Děkuji...

elana
23. bře 2015

@inkognita myslím že nadevší pochybu 🙂 Tohle je přímo ukázkové kávové zrno.

alexis01
19. kvě 2015

co myslíte kluk nebo holka?

cervenakarkulka
19. kvě 2015

@alexis01 pindik jak vysitej 😉

coolina
3. led 2016

tak co zeny vidite tam taky holkcicku jak ja 🙂 ?

magdalenan
3. led 2016

Mohla bych se zeptat, opravdu to myslím dobře, jen tomu nerozumím. Proč když máte pocit, že diskutující tady by to mohly poznat, protože už tam je vidět pindík nebo zrno, se teda nezeptáte toho doktora??? Asi si sedím na vedení, ale fakt to nechápu 🙂

coolina
3. led 2016

@magdalenan asi proto ze odpoved doktora je asi holka. mne slovo ,, asi" porad zni je to 50/50. i kdyz mne pride ze je to holka na 100% a ne ,,asi holka". a promin, ale nemusite to cist kdyz te to nezajima 🙂

magdalenan
3. led 2016

@coolina No to je mi jasné, ale "asi holka" na utz, kde se mimi vrti a doktor vidí mnohem je zřejmě to nejlepší, co si troufne tvrdit. Proč by pak že statické fotky měl někdo tady poznat něco víc? Právě proto, že mě to zajímá, tak se na ptám.

marketaaaaa
3. zář 2016

Ahooj holky poraďte ☺ dr. Říkala asi holka. To její asi mi docela vrtá hlavou.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru