Jízda na kole ve 32. tt. Jezdil někdo?

15. kvě 2022

Ahojky je tu někdo kdo jezdil na kole ve 3.trimestru? Venku je krásně, chtěla bych aspoň s dětmi nachvilku po rovince aby si to trochu užili, problémové těhotenství nemám,a před těhu jsem normálně aktivně jezdila na kole.🤷‍♀️

eithelwing
15. kvě 2022

Nejdřív bych si to zkusila, ja se na kolo s břichem prostě pohodlně nenacpala, plus jsem neudrzela nejak rovnovahu.
Pak pozor na pady, nejakou mirnejsi trasu zvolit.
Za mě to peoblemt není, jen to riziko pádu. Ale pohodlné by mi to nebylo. 😄

autor
15. kvě 2022

@eithelwing to chápu 😁určitě by to byla krátká trasa jen tak projížďka, ale mam obavy s tím pupkem takhle chůze je hrozná, k tomu občas poslíčci 😁

janina228
15. kvě 2022

Noo pěkný.. já byla ve 32tt ráda, když jsem starší dala do kočárku a obešla kačeří chůzí blok a ty bys klidně jezdila na kole, jo 😄? Budu mít tedy zkreslený pohled na věc, ale já bych za sebe si tu jízdu s obřím břichem neuměla ani představit. Nicméně pokud máš nějaký kolo co se dá upravit, aby ti to bylo pohodlný, je ti úplně dobře.. tak třeba i jo.. ale možná bych to přeci jen konzultovala s Dr..

pinkninja
15. kvě 2022

Já jsem v tehotenstvi na svém kole nebyla schopna jet, měla jsem uplne zmenene těžiště a bala jsem se, ze spadnu. Riziko padu je vzdy. Zalezi na Vašem uvážení…

clori
15. kvě 2022

moja mama pred aj pocas celeho tehotenstva jazdila na bicykli, nemala teda problem ani v den porodu. ale ak si pocas tehu nebicyklovala, asi to bude fyzicky narocnejsie. skus si prejst par metrov pri dome a ak to bude ok, tak potom opatrne.

palja
15. kvě 2022

Jak už je tu psáno, měla bych strach z pádu. Já jsem měla problém se od 30tt zvednout z postele 😄🤦‍♀️ takže já bych to určitě nezvládla.

adrianka78
15. kvě 2022

Jezdila jsem v 36. a 37. tt v NL. Byla jsem ale hodně fyzicky aktivní a bříško jsem měla malé…

flyhigh
15. kvě 2022

Ano,jezdila jsem na kole celé těhotenství, poslední jízda u prvního těhotenství den před porodem ( v 40. týdnu). Jezdila jsem hodně i před těhotenstvím a také brzy po porodu. Jsme hodně sportovně založení. Pádu z kola jsem se nebála.
Je krásně, užijte si to 🙂

eithelwing
15. kvě 2022

Jo, tak poslíčky neznám. 😀 Navíc jsem přenášela, tak jsem to neřešila a byla aktivní do poslední chvíle. 😀
Na tu chůzi doporučují některé maminky podvázat šátkem břicho. Osobní zkušenost nemám, ale i tady by někdo mohl poradit.

martiniquest
15. kvě 2022

Jezdila jsem. Neprijemne mi to bylo jen v prvnim trimestru, pak uz v pohode.

bemo
15. kvě 2022

Já jezdila s dcerou v sedačce ve 30 tt. A nijak mě to neomezovalo a to jsem měla hodně velký břicho.

autor
15. kvě 2022

Všem děkuji za odpovědi 😊nakonec jsme to zvládly, nebyla to veliká dálka ale náročné to bylo 😁brisko mi nevadilo ,ale nohy bolely 🙄😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru