Jména pro děti. Jaká?

terez998
20. kvě 2022

Zdravím maminky mam měsíc do porodu a stále se nemůžeme rozhodnout nad jmény . Měla by to byt holčička, jenže mám tušení na kluka. Pokud holčička uvažujeme o Rozálii, Sofii, Josefínce a u kluka jsme jen nahodily Andrease, Mariana, Thea, Vítka, prosím poraďte jake jméno? Nebo jaká jména jste daly vy ? Jinak příjmení bude Hosnedl/ová. Děkuji za typy a rady . 🙂

veroniquecz
20. kvě 2022

@terez998 Sofie a Vít. To míní příjmení sedí nejvíce.

jaja01k
20. kvě 2022

@terez998 Andreas byl můj favorit, ale neprošel u manžela. Máme Romana a Josefa. Ještě se mi líbí Ondřej, Nathan, Nikolas, Lukáš. Pro holčičku se mi líbí Emílie, Nella, Emma, Beáta, Tina. Z vašeho výběru bych dala Josefínu.

treasurka
20. kvě 2022

U kluků Andreas, Marian a Theo jsou docela jazykolamy.

luckavobo
20. kvě 2022

@terez998 Holčičí jména jsou hezké všechny, u kluků se mi líbí Theo a Vítek ✌️
Já mám doma Nelu a Jakuba , měli jsme ve výběru ještě Emu a Vojtu

martulka88
20. kvě 2022

My máme jména Maxmilián a Matyas. Nejsme pro typicky česká jména (Jan, Josef, Karel, apod..), ikdyž je příjmení české. Když si říkám vaše příjmení nahlas, tak se mi líbí Andreas, Vít, Sofie a Josefína.

gracinka7
20. kvě 2022

@terez998 Josefína a Vítek. Jsou krásná a nemá je každé druhé dítě.

klokanka31
20. kvě 2022

@terez998 Z toho co píšeš se mi zdá nejhezčí Rozálie a Andreas 😊

skarol
20. kvě 2022

U kluka určitě něco s písmenem r, jinak to zní na kluka tak nějak měkce 🤔. Třeba ten Vit Hosnedl... je to takové nenápadné, uplně to zaniká, jméno pro šedou myšku nebo jak to říct 🤔. Jméno budoucího chlapa má být silné. Na holku se mi líbí všechny návrhy.

zmrzlinka
20. kvě 2022

@terez998 Rozalie a Vitek

guliii
21. kvě 2022

Klučičí se mi líbí Vítek, také ho mám ve výběru. Holčička se mi nejvíc líbí Sofinka.

swan42
21. kvě 2022

@terez998 k prijmeni se mi nejvic libi Josefina a Vitek 😉
Jinak ja mam 2 mesice do porodu, co to bude nevime, taky mam tuseni na kluka a taky nemame vybrano 🙈

terez998
autor
21. kvě 2022

@klokanka31 nad stejnými jmény jsme uvažovaly ale zbytek rodiny se trochu dělí :D

shirilka
21. kvě 2022

@terez998 Dala bych Josefinu a Vítka, to mi tak sedí nejvíce. Jinak Rozálií a Sofií je teď strašně moc, mám dojem, že ta jména dávají snad všichni kolem😄

ivetkafek18
21. kvě 2022

Vitek je moc krasne jmeno a z holciciho bych vybrala Rozalii. Sofii bych nedala to je snad kazdy druhy dite. Josefinka je taky moc hezke 🙂

evelin1251
22. kvě 2022

@terez998 Z výběru se mi líbí Josefínka, a na kluka Marian, toho bych taky chtěla, ale muž je proti 🙈

krisstina93
22. kvě 2022

Sofie a Vítek. Ta ostatní klučičí jména mi k příjmení nesedí a jsou to děsné jazykolamy.

jako_mala_holka
22. kvě 2022

Vítek a Josefína

anabel321
22. kvě 2022

Máme tři děti. Viktorie, Matěj a Valeria....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru