Jméno pro chlapečka? 🤷👶♂

eillie
25. kvě 2018

Ahoj holky, jdu si k Vam pro radu. Prosla jsem celý kalendář asi 3x a nedokáží vybrat jméno pro kluka. Pro holčičku jsme jich měli hned několik, ale pro kluka nám to nejde.
Zatím nás napadlo jméno Mathias nebo Tadeáš, ale těch jmen je ted hrozně moc. Chtěla bych něco ne úplně obvyklé a co se hodí k Hanc. A bez "R".
Nehodili by jste mi prosím nějaké vaše tipy, nápady?

zuzkaasteli
25. kvě 2018

Co treba Filip🙂

nickulina
25. kvě 2018

David mi zní dobře. 🙂

zmrzlinka
25. kvě 2018

Tobiáš, Jonáš 👍

eillie
autor
25. kvě 2018

@zuzkaasteli Filipa mám bohužel bratra

eillie
autor
25. kvě 2018

@nickulina David je muž, to by jsem také dala, ale nelíbí se mi že budu syna a muže oslovovat stejným jménem :/

tratatundra
25. kvě 2018

My máme Benjamina ;) Nechtěli jsme nevšední jméno, ale nakonec to prostě vyhrál a nelituji. Náš Beník je prostě božan a to jméno je pro něj jako vyšitý.

eillie
autor
25. kvě 2018

A ještě padá Dominik to je syn muže z minulého vztahu

terka555
25. kvě 2018

Nikolas,sebastian,lukas?🙂

kafr
25. kvě 2018

A pohlaví nevíte? My věděli, že čekáme holčičku (jen podle utz se shodli všichni Mudři co ji viděli) tak jsme byli rádi. Holčičích jsme měli několik, klučičí fakt ani jedno! Takže jsme do porodnice jeli s holčičím a klučičí po nás ani nechtěli.

klarkamatej
26. kvě 2018

@eillie u nás vyhrál Eliáš - není to moc časté jméno a má Hebrejský původ...

Pro druhého(jestli nějaký bude) máme buď Vincent a nebo Eduard(ale ten má R)

jesterkax
Autor odpověď smazal
Zobraz
kepu
26. kvě 2018

@eillie my budeme mit Jeníčka ...po tatínkovi ... 😊

sies
Autor odpověď smazal
Zobraz
maximaty
26. kvě 2018

Maxim 🙂 těch moc není a Můj Maxim je na své jméno doslova hrdý 🙂

krive
26. kvě 2018

Doma máme Jáchyma, druhé dítko pokud bude chlapec bude nejspíš Jonáš. My se zas nemůžeme dohodnout u holky :D
Ale tak máte cize znějící příjmení tak můžete trochu experimentovat, ale teda na všechny Mathiase, T(h)obiase, Matyáše, Jakuby jsem alergická teď jich je na každém rohu pět.
Mě se líbí ještě Patrik, Eliáš a Marek (ten má sice R, ale je prostě hezké) ale ani jedno by mi u manžela neprošlo 😁

gembula
26. kvě 2018

Vilém 🙂

isabelafuentes
26. kvě 2018

Matous

isabelafuentes
26. kvě 2018

Mikulas

z_kopretinka
26. kvě 2018

My máme Vašíka. Nechtela jsem manzelovo jmeno, protoze stejne ma tchan, muj tata a bratr. Uz by toho bylo moc.

kexina
26. kvě 2018

Zkuste se mrknout i tady, my de facto z tohoto seznamu vybírali = poslala jsem to chlapovi mailem s dodatkem, že na první dvacítku může rovnou zapomenout 😝😎

https://www.czso.cz/csu/czso/nejoblibenejsi_det...

slimacikmia
26. kvě 2018

My máme Filipa a Samuela, premýšľali sme ešte nad Oliverom; k vášmu priezvisku sa mi hodí Daniel, Viliam, ale úplne najviac sa mi tam hodí Gregor a Richard, obidve bohužiaľ s dvoma R

claudie89
26. kvě 2018

My máme Štěpánka 😊

kepu
26. kvě 2018

@isabelafuentes Matouš je krásné ... máme synovce Šimona a Matouše 😊

kakret
26. kvě 2018

Mikulaš

simajda11
26. kvě 2018

Daniel nebo Vojtěch ☺

jesie28
26. kvě 2018

My máme Šimona 🙂

jbzirafa
26. kvě 2018

Příjmení Hanc? Hynek, Bohuslav, Vilem, Vítězslav, Milan, ?myslím, že ta jména se ted moc nedávají

almara2
26. kvě 2018

@jbzirafa Milan mne taky napadl, hned jako první 😃

2hanah
26. kvě 2018

@maximaty Čekáme chlapečka za měsíc, mám stejný problém, nic se mi z klučičích jmen nelíbí, jen Maxim, mám to už dlouho vybrané a každej mi za to jen "nadává", úplně mi tím pokazili radost a mně se nechce vybírat jiné jméno z kalendáře jen kvůli ostatním nebo babičkám 🙁

maximaty
26. kvě 2018

@2hanah myslím že rozhodnutí je nakonec stejně na tobě a manželovi a Maxík bude miláček všech i když není jméno po jejich vůli... nechápu že někdo vůbec má tu potřebu kritizovat budoucím rodičům výběr jména... já jsem teď zase těhotná a pokud to těhotenství dopadne a ještě to bude druhý kluk mám problém... nevím jaké jiné jméno... 😂😂 a dva Maximy mít fakt nemůžu.... před jedenácti lety jsme byli za exoty v ČR S tím jménem 😂... na fotce Maxim v baletní hře Louskáček v roli Louskáčka od Tschaikowskeho na pódiu Brucknerhaus Linz.... je to jméno hvězd 🤩

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru