Jsem těhotná?

denushka130
15. lis 2018

Ahoj, chtela bych se zeptat, brala jsem antinu , ale vysadila jsem jí dne - 6.11 menzes jsem dostala 9.11 do 12.11 a s přitelem jsme měli nechraněný sex 13.11 a 14.11( udělal se do mě) je nějaka možnost otěhotnění? Děkuji

nikynikol25
15. lis 2018

@denushka130 ahoj myslím že ne,musela by si v té době mít ovulaci,takhle brzy si myslím že určitě ovulac nebyla.A po antikoncepci než se ti srovnání hormony to také trvá

sudylichozrout
15. lis 2018

@denushka130 otevri si ucebnici biologie pro druhy stupen zakladky, nalistuj si kapitolu o reprodukci cloveka a tam se doctes odpoved.

sahrazad1
15. lis 2018

@denushka130 to je den nebo dva po ms...určitě to možné je, mrsky vydrží cca 5 dni, záleží kdy mas ovulaci, pri te dřívější úplně v pohodě.

anita003
15. lis 2018

Poměrně neuvěřitelné, že tenhle dotaz je myšlen vážně... Asi nemá cenu se dál vyjadřovat...

kittyy17
15. lis 2018

@denushka130 pokud jsi po sedmidenní pauze začala brát další balení, tak ne. HA funguje i v pauze, což je napsané v návodu

denushka130
autor
15. lis 2018

@kittyy17 právě jsem jí nebrala pravidelně :-/ protože jsem zapomněla a hned jsem to dostala 🙂 Já si taky myslím že jsem ještě nějakou dobu chráněna, ale zeptat jsem se musela 🙂 S přitelem jsme se rozhodli , že to vysadim a že jí brát nebudu. (Ve stredu) 7.11 jsem si vzala dva prášky-(zapomněla jsem si vzít ) a ve čtvrtek jsem to dostala az do pondělí. A pak (útery a středa) byl nechráněny sex dva dny po sobe.

kittyy17
16. lis 2018

@denushka130 takže chcete miminko? Pokud nebereš další a pravidelně, tak chráněná nejsi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru