Jsem těhotná? Na testu slabá čárka

lovet5
17. bře 2018

Ahoj, dnes jsem si dělala test a byla tam slabá čárka...menstruace se zpozdila jen o par dni (2-3) a později jsem dělala druhy test a tam byla jen jedna...je možnost, ze těhotná jsem?

lovet5
autor
23. bře 2018

@pajos12 poslední ms 16.2. A test jsem dělala 18.3. 🙂 cca 15dpo

maice
23. bře 2018

@pajos12
@lovet5 Diky holky ❤️😘

lovet5
autor
25. bře 2018

Ahoj, tak zítra jdu konečně k doktorce na potvrzení ❤️ Už se moc těším a doufám, ze vše dopadne tak jak má (nervózní jsem)...každopádně z toho ducha na začátku mám nyní takové krásné čárky.

lachtanice86
25. bře 2018

@lovet5 krásný čárky. Taky jsem si dělala test. Ten poslední. Ale já mám do kontroly ještě hodně daleko.

lovet5
autor
25. bře 2018

@lachtanice86 krasa 🙂 a v kolikatem vlastně jsi a kdy jdeš na kontrolu? ( já jsem 6+2 a zítra mě to čeká, bojím bojím)

lachtanice86
25. bře 2018

@lovet5 jsem 4+3 a na první kontrolu půjdu v 6+1 tedy 6.4. Taky se bojím

lovet5
autor
25. bře 2018

@lachtanice86 bude to dobre ❤️🍀❤️ Ale ten strach má asi vždycky každá...

codal
25. bře 2018

@lovet5 neboj se,všechno bude v pořádku.Kdyby naaahodou ještě nebilo srdíčko,tak se toho nedes,mně srdíčka u obou tlouklo taky pozdeji... držím pěsti!

@lachtanice86 to čekání je dlouhé,ale ono by teď nebylo nic vidět a jen by ses bála.Vsechno bude v pohodě!!!

lovet5
autor
25. bře 2018

@codal děkuji ❤️ Všude čtu takové negativní věci a jsem vyplasena (1.tehotenstvi no 🤷🏼‍♀️)

lachtanice86
25. bře 2018

@codal to já vím. Zažila jsem toho už hodně. A právě proto se tak děsím co bude nebo nebude. Další zklamání už bych totiž nesnesla.. mám jich za sebou 5 a ani jedno ditko

codal
25. bře 2018

@lachtanice86 tak to se nedivím,že máš strach.Drzm pěsti!!!

lachtanice86
25. bře 2018

@codal díky. Čím víc toho člověk zažije tím víc ho to děsí no

kajulmate
29. bře 2018

Před třemi měsíci jsem měla pohlavní styk s přítelem, další měsíc jsem dostala menstruaci jak jsem měla, i druhý měsíc se moje menstruace dostavila, jen o čtyři dny dříve tedy, teď po uplynutí tří měsíců čekám, na svou menstruaci, je možné že jsem těhotná?
Přijde mi že jsem stloustla a že mi roste břicho, dítě nechci, bojím se že jsem těhotná, nejsem schopná si koupit ani těhotenský test,jsem strašně stydlivá, v tomto ohledu, prosím, poraďte, děkuji

letadylkokane
29. bře 2018

@kajulmate Pokud menstruujes normalne, tak s nejvetsi pravdepodobnosti tehotna nebudes. Pohlidej si dalsi menzes, zda bude ok a pak asi kdyztak i jidelnicek.

martaskaaa
4. dub 2018

Podle mě to tam je 🙂 !!!

lovet5
autor
4. dub 2018

@martaskaaa jestli je to reakce na můj první příspěvek, tak to tam opravdu je (před 10 dni melo 5mm)...příští týden 7+3 jdu na kontrolu srdíčka

martaskaaa
4. dub 2018

Jéžiš a já myslela že to je nový :D tak paráda 🙂)))))

lovet5
autor
4. dub 2018

@martaskaaa nn, za týden uslyším srdíčko (SNAD A DOUFÁM) ...nemůžu se dočkat

iv_ka12
4. dub 2018

@lovet5 niceho se neboj,vsechno bude v poradku me se i 5+0 na kontrole neslonic videt,tak jsem sla 6+0 a bylo tam mimco a 7+0 srdicko,nejkrasnejsi pocit v zivote. Tes se ted na vsechny pekne veci spojene s tehotenstvim a hlavne ber internet s velkou rezervou,diky diskuzim jsem byla v 1.trimestru tak vyplasena,ze jsem i prestala na internet chodit.

lovet5
autor
4. dub 2018

@iv_ka12 děkuji za uklidnění 🙂 je fakt, že mi to moc nepřidává...ani nevím, proč jsem sem vlezla :D ale je pravda, ze v blizkem okolí mam 3 kamaradky, které potratily ..tak se moc bojím

lachtanice86
4. dub 2018

@lovet5 přestaň s tím stresovanim. Nijak to neovlivnís. Vím co píšu. Já jdu na první kontrolu až teď v pátek . Budu 6+1.

lovet5
autor
4. dub 2018

@lachtanice86 však sama píšeš všude stresující zprávy ;)

lachtanice86
4. dub 2018

@lovet5 to jo, taky ale mám ty zkušenosti. Tobě se nic nestalo, tak neplas zbytečně

ell94
19. lis 2018

Divná ms

Ahoj holky, chtěla bych se poradit. Minulý týden ve středu jsem měla na TT slabého ducha, ve čtvrtek jsem začala slabě špinit, a ještě ten den večer jsem si na vložce našla kus něčeho, nevím co to bylo. Ten den mě akorát píchalo v podbříšku, jinak nic. Řekla jsem si, že asi nic, že to prostě odešlo. Akorát že jsem špinila čtyři dny, bez kusů sliznice, nic mě nebolelo. Napadlo mě si v sobotu jen tak udělat TT, a ten byl jasně pozitivní. Tak jsem si pro jistotu v neděli udělala další tři, a ty byly opět pozitivní. Dokonce i CB ukázal 1+2. Jsem s toho zmatená. Nestalo se to někomu ? Myslela jsem, ze to odešlo, tím pádem by hcg nemělo dal růst, ne ? K Dr jdu příští úterý, ale jsem dost nervózní. Co to muže být ? :,(

klarinka10
19. lis 2018

@ell94 Ahoj já zjistila před 3 týdny // čárky na testu. Minulý týden jsem byla na kontrole u mudr 5+1 z krve potvrzené těhu na utz ještě nebylo nic vidět a den na to jsem začala krvácet a dnes je to 6 den a pořád špiním jedná se u mě o samovolný potrat, bohužel ještě mám testy pozitivní než úplně klesne hcg v krvi a sliznici mám ještě, není úplně pryč, tak ještě vydrž trvá to někdy déle než se tělo samo vyčistí...

evikkk13
19. lis 2018

@ell94 To je tezke rict "takhle od stolu". Muze to byt neprosperujici, mimodelozni a nebo prosperujici. Mam zkusenosti, kdy jsem spinila, test silil a nakonec to nevyslo a taky zkusenosti, kdy jsem spinila, test silil a vse bylo OK. Uvidi se az dle ultrazvuku a nebo z krve no. Pokud je to jen slabe spineni, to mohlo byt, jak se jeste uhnizduje. Ja spinila snad 4 tydny...akorat kdybys mela nejake bolesti nebo krece, jela bych radsi driv, kvuli vylouceni mimodelozniho.

roumelixie
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru