Jsem těhotná s partnerem nebo milencem? Poraďte

barbiina
19. říj 2011

Dobrý den,obracím se na vás s dotazem,ale předpokládám,že 100procentní odpoved nedostanu.Byla jsem příteli nevěrná a zjistila jsem že jsem těhotná.Poslední MS byla 1.9. sex s přítelem 12.9. 13.9. 16.9. a 17.9.byla nevěrná noc.Již 23.9.jsem odpoledne objevila slabou čárku a 24.9.byl test ráno pěkně pozitivní.Test byl s citlivostí 10,cyklus mám 30 dní.Proto si myslím,že aby mi vyšel pozitivní test již 6-7 dní po styku je hloupost.Kdybych otěhotněla toho 12-13 test by byl pozitivní po nějákých 11-12 dnech a to je snad reálné.Proto si myslím že dítě je přítele.Míním správně?Děkuji vám mockrát za odpověď.

tyrisa
19. říj 2011

@dana3262 6 dní po oplození nemůžeš mít silnou čárku.Pravděpodobně jsi byla těhotná už dříve.zeptej se lékaře.Řekne ti to samé.

romca13
19. říj 2011

@tyrisa jj, tomu bych věřila, že byl otcem ten první,,, jeho spermie byly nejrychlejší,, byly tam nejdřív,,, nebo třeba ti ostatní byli neplodní 🙂)) ale to jen odlehčuji téma 🙂

tyrisa
19. říj 2011

@romca13 NO voni je našli a udělali test DNA 😀 Tak ten první platí výživné 😝

crawler
19. říj 2011

já se přikláním k tomu, že je dítě přítele, ale i druhá varianta je možná - klidně 😉 ale řekla by jsi mu o nevěře i přesto? ...ono si třeba oddychneš, že jsi s tím druhým neotěhotněla, ale to je jen část problému...a nemusí být hned dna, lze zjistit i z krevních skupin - dítě musí mít stejnou jako rodič nebo kombinaci...otázka, ale je, zda víš krevní skupinu dotyčného z nevěrné noci 😀

dana3262
19. říj 2011

@tyrisa ale ja pred tim nemela pohlavni styk. Jeste jsem si rikala, jestli to nemuze byt tim, ze jsem ho jen pocurala a ne, ze jsem chytila moc a pak ho tam namocila (jak jsem to delala predtim) a tim nenacurala i nekam, kam jsem nemela, ale druhy den rano (tohle bylo vecer) to bylo uplne stejny. Jen chci rict, ze mozny je vsechno a bud to clovek hodi za hlavu a nebude to resit a nebo to resit bude, at uz jakymkoli zpusobem, ale ty vypocty nemusi nic nedokazovat.

bufina
19. říj 2011

@barbiina Já si myslím že je přítelovo... Všechno tady už bylo psáno, než by spermie oplodnila vaíčko, než by se zahnízdilo, to opravdu nějaký den trvá. Přítelovy spermie v tobě mohly přežívat několik dní, než došlo k ovulaci... My jsme tohle měli jako recept na "výrobu" holčičky... Že když spermie vydrží několik dnů, tak nejdřív "uhynou" ty klučičí 😀 Samozřejmě taky to není na 100%, ale se přikláním k přítelovi. S tím druhým by to bylo moc rychlý, ten pozitivní test...

teerka
20. říj 2011

já bych se přikláněla k partnerovi, ale povím ti, nechtěla bych být ve tvé kůži. Asi si poneseš tajemství až do hrobu. Pokud milenec nebyl černoch, tak by se to ani nikdo dozvědět nemusel. Brzy budeš moct posoudit komu bude mimi víc podobný.

petrajavor
21. říj 2011

@barbiina dle toho co píšeš a dle toho jak jsem těhotná já (poslední MS 4.9.) soudím,že je to tvého přítele....jelikož to by "milenec" musel mít pěknej výkon (když to takhle blbě řeknu)....jako 100= jsou jen testy DNA ale vsadila bych na přítele 😉 drž se....

zirafina54
9. bře 2016

Ahoj holky mam podobny problem jsem tehotna pritel ejakuloval vzdy do me milenec ne a pak mu to chvili trvalo jaka je myslite pravdepodobnost ze by bylo milence?

marketa137
9. bře 2016

@zirafina54 ty jsi nepoužila s milencem kondom? Kolik dní rozdíl mezi sexem s přítelem a pak milence. kd poslední MS pokud je tam rozdíl minimální tak to nikdo neřekne a takových dětí běhá po světě co jsou z přerušované soulože 😉

zirafina54
9. bře 2016

Posledni ms 20.12 jsem v 10+4tt spis by me zajimalo kdy jsem mohla otehotnet a jesli je mozne otehotnet treba tri dny po styku?

zirafina54
9. bře 2016

Pritele miluji a chci vychovavat dite s nim uziram se tim kazdy den ☹

domca89
9. bře 2016

@zirafina54 Pokud chcete s ním dítě, proč máte milence? Stojí Vám to za to ho podvádět a teď ty nervy? Záleží kdy jste spala s přítelem a kdy s milencem.

kristyn.g
9. bře 2016

@zirafina54 tak to přítele tedy moc nemiluješ když máš sex s jiným... taháš ho za nos, chudák chlap ☹

shine2015
9. bře 2016

@zirafina54 ultrazvuk z 12tt je nejpresnejsi v urceni terminu porodu. I z tiho by se orientacne dalo tipnout..po narozeni tajne udelat testy dna...mimo jine milenec to vi????

kika_21
9. bře 2016

@zirafina54 Tak už asi nemá význam se tím užírat, ničemu to nepomůže. Spíš pro příště si srovnat v hlavě, co chci a nechci. 😉Taky je otázka , zda to ventilovat s tím milencem, když chci vychovávat dítě s přítelem. Třeba by se radostně vrhl do otcovských povinností a co potom přítel. No a u něj zase si sice ulevíš svědomí, ale asi by mu to ublížilo.

pincola
9. bře 2016

@zirafina54 Já bych řekla, že vyšší pravděpodobnost je s tím přítelem, ale jistě ti to nikdo neřekne ☹ Nemáš nějaké příznaky ovulace? nebolelo tě břicho, nemělas zvýšený hlen(kluzkost při utírání na záchodě). Ovulka chodí tak 14 dnní před začátkem MS. Lepší je to počítat od konce. Většinou z a14 dní od ovule přijde MS. Pokud máš MS takhle pravidelnou po 30dnech, tak vem kalendář a spočítej, kdy měla přijít a 14 dní zpětně. Je to tak na hraně.

Jak dlouho se snažíte s přítelem o dítě? A milence máš jak dlouho? Já se ptám, protože je pravděpodobnější, že přítelovi spermie na vajíčko počkaly a dítě je jeho. Ale je tu i možnost, že s milencem jste kompatibilnější, nebo je milenec plodnější.

S tím teď nic nenaděláš. Asi bych milence odstřihla a soustředila se na vztah s přítelem. Pokud tamten druhý nepadá do úvahy..
Fér už to teď nebude. S tím je potřeba se smířit. Co je fér, říct to příteli a dítě bude bez otce. Ty celé těhu v nervech z rozchodu, nebo z hádek. Neříct to zas není fér k oběma chlapům. Musíš to teď v sobě nést, je mi to líto. Po porodu si můžeš nechat udělat test DNA:

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru