Jsem těhotná s přítelem, se kterým jsem se chtěla rozejít

ada1989
8. pro 2015

Ahojky,je mi 26 let s ocitla jsem se celkem v těžké životní situaci. Zjistila jsem že jsem těhotná s pritelem kterého znam tři měsíce. Než jsem zjistila ze jsem těhotná,chtela jsem se s nim rozejít. Prostě jsem si uvědomila,ze jsem udělala chybu ze jsem si sním vubec začala a opustila svého pritele skterym jsem zila uz rok a pul. Asi mi e vztahu neco chybelo,tak proto jsem odešla. Ale uvedomila jsem si ,ze jsem porad do neho zamilovana a vim ze on do me taky. Ale co ted,cekam dite s jinym s chlapem skterym byt nechci...chci se jen zeptat jestli jste některá z vás podobnou situaci resila a co jste udělala. Možná si budete rikat ,ty vole ona je uplne hloupa a nevi co chce...Prostě nekdy to tak prijde, a vy delate veci bez rozumu. Ja deti chtela vzdy,ale ne ted....

ma_jo
8. led 2016

@ada1989 jak to vypadá?

vendula_
8. led 2016

Vím že se to asi lehce mluví, ale já bych si dítě nechala, a buď s ním zůstala sama, nebo to zkusila s novým přítelem. Určitě bych se nevracela k bývalému, vím o čem mluvím, taky jsem se takhle po roce a půl rozešla, a po pár měsících vrátila...a pak zase po dalších dvou letech odešla definitivně, bylo to čím dál horší, to co mi vadilo už dřív, za chvíli mi vadilo znovu, a mnohem více.....teď mám 8 let přítele, máme tří letou dceru, a já bych chtěla ještě jedno dítě, ale on moc nechce, bych vychováván jako jedináček, měl vše co chtěl
Letní dovolené u moře, zimní dovolené v alpách...a tak nějak si neumí představit, že by to pár let se dvěmi dětmi musel oželet , teď to ještě zvládáme, ale se dvěmi už by to moc finančně nešlo.....takže já bych byla ráda za další mimi 😉 tak zapomeň na bývalého, takové pocity že ho miluješ má po rozchodu převážně každý, je to ale spíš jen zvyk 😉 a soustřed se ha miminko a uvidíš, třeba to nakonec s novým přítelem bude super, dej mu šanci, odejít můžeš vždycky 😉

babickamary
8. led 2016

@kratkaanickaemail no nic zas tak spatnyho na tom nevidim. On mel jinou a taky s ni spal i kdyz uz mel rad me. Me to pripadalo jako marna laska kdyz mel jinou. Samozrejme, ze kdyz jsem zjistila, ze ji ho muzu prebrat prozoze jjim to neklape, hned jsem to udelala a s ex skoncovala vse.

kratkaanickaemail
8. led 2016

@babickamary to je tak když se neví všechny podrobnosti 🙂

lalacek
8. led 2016

Já jsem odešla od tehdejšího přítele hned, když jsem zjistila, že jsem těhotná. Mimčo mi pomohlo sebrat odvahu a odejít (pro zaryté kritizovatelky a ponižovatelky - když nevíte podrobnosti, nekritizujte). Zvládla jsem to, tehdejšímu mimču je teď 6,5 roku.

renabelly
8. led 2016

Taky jsem otěhotněla hodně brzy po tom, co jsem se poznala s přítelem, necelé 3 měsíce, bylo to opravdu hodně brzy a musela jsem přerušit školu. Malou jsem si nechala, a to z důvodu, že 1. jsem měla opravdu ráda přítele, ale hlavně 2. jsem si řekla, že už je mi 26 a nechci riskovat, že bych měla potom s otěhotněním nebo s rizikovým těhotenstvím problémy. Pokud máš nějakou práci, nebo alespoň finanční podporu jednoho z těch dvou chlapů, podporu rodiny, šla bych do toho. Chlapi byli, jsou a budou ;) ale zdraví máš jen jedno a dcera/syn s tebou bude až do konce života ;)

To je můj pohled na věc. Každopádně přeji hodně sil, ať už se rozhodneš jakkoliv ;)

alzibetka
25. únor 2016

Myslim ze tohle je jeste dobry priprad, znam slecnu do ve 22 letech ma uz druhe dite, to je teprve, asi slecna nezna pilulkou po..🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru