Jsem v 17. tt a hyperaktivní dcera mne dost vytáčí

stelzigova.b
4. bře 2014

☹ Ahoj maminky, Jsem už v pátém měsíci,přítel od prosince v nemocnici a já sama na psa a dceru která má ADHD s poruchou pozornosti.už od prvního trimestru mne nejednou rozčílila takovym stylem až jsem se klepala ☹ Moc se bojím o miminko o jeho duševní zdraví do budoucna.Když mě nevytočí pes,tak dcera. Chvilek kdy je klid a dcera je hodná,je málo ☹ Navíc mívám pořád dost nízký tlak. Bojím se že bude miminko nemocné ☹ Co myslíte? Jsou tu některé maminky co tu a tam zažily během těhu dost silný stres? ☹

ujuuju
4. bře 2014

Ahojky hlavně myslet pozitivne a nepřipouštět si že bude mimi nemocne pač to dělá mnoho a muže se stát že si to přivoláš.Já mam hyperaktivní dítě a jsem v 7 mesíci rozčiluji se od rána do večera a stejně je to prd plátné.Chci ti tím říci aby jsi byla více v klidu a nenechavala se vytáčet hold malá je jaká je tak to tak musíš brát .Hlavně musíš myslet ted na sebe a vždy když tě něco rozlobí tak se tomu zasmát ,není to jednoduchy 🙂 moc mi to taky nejde ale snažím se.Přeju hodně zdaru

zazana81
4. bře 2014

Mě vytáčí dcera pravidelně do běla a to nemá ADHD. Takže chápu. Není aspoň přes den ve školce, že by jsi měla klid?

elielizabeth
4. bře 2014

Ničeho se neboj. Já se ze začátku bála, jestli o miminko opět nepřijdeme, pak jsem se bála, protože se mi šíleně zhoršilo astma a měla jsem léků a léků ve vysokých dávkách a astmatické záchvaty, než se stav zase díky vyšším dávkám lékům stabilizoval. No a termín porodu 15.2. a od října do Vánoc jsem manžela neměla doma, protože jim začly montáže na vánoční dekorace, takže byl pořád pryč, sem tam se přijel domů pár hodinek vyspat, najedl se a zase odjel. Dcerka ho má moc ráda, takže mi tu brečela, sem tam i zlobila a do toho máme tři psy. Syn se nakonec narodil sice o 3 týdny, ale zdravý a krásný a je moc moc hodný. Takže hlavu vzhůru 🙂

saminomimino
4. bře 2014

já čekám 4 té dítě ,doma mám děti 5,3,2 roky,a vytáčí mně i bez ADHD do nepříčetna 😀 hlavně klid,pozoruju že v těhu jsme více labilní,více mně to vytáčí a štve mně i muž,po porodu je klííííd 🙂

rioko
5. bře 2014

Taky mám syna který má ADHD a jsem ve 25 tt, vytočená jsem denně, ale nemyslím si, že to ovlivní miminko, snažím se pak uklidnit a hladit břicho a miminku něco povídám, to se nedá ovlivnit jinak.Ale jinak je pravda, že teď mě vytáčí syn víc než jindy, to jsou ty hormony a je to běžné.

stelzigova.b
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
stelzigova.b
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
saminomimino
5. bře 2014

@stelzigova.b není to takový záhul,je to jiné,ale má to své velké výhody,myslím že mít jen jedno dítě je horší 😉

stelzigova.b
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jenny.kay
5. bře 2014

@stelzigova.b Taky mám velmi akční starší dcerku a v těhotenství mi dávala pěkně zabrat. Občas se taky stalo, že jsem třeba v osmém měsíci tlačila před sebou kočár s nákupem a pod paží nesla hystericky řvoucí, kopající a zmítající se starší, která má 13,5 kg. Mladší dceruška je v pořádku a je to dítě za odměnu (nechci si to zakřiknout, ale je hrozně hodná a prostě báječná).

stelzigova.b
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru