Jsem zřejmě těhotná, ale nemám příznaky. Zamlklý potrat?

qacula
26. bře 2012

ahoj... mam na vás holky dotaz... byla jsem u mudr. s tím že jsem zrejmě těhotná( podle těh.testu) ... mudr mi ale řekla že bych odpovídala těhu ale nevidí váček a ani plod,prý je asi ještě brzo... jenže já nemám vůbec žádne příznaky,nebolí mě prsa prostě nic...jen mě občas zabolí břicho jako při menses 😞 mám si udělat ještě jeden těhu test a za 2 týdny přít..že by se to tam mělo už ukázat... Myslíte si že mám zamlklý potart?? 😞 když nemám [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | příznaky]] a bolivá mě semtam břicho???mám docrela strach 😞( a taky se chci zeptat jestli je i možné že kdybych nedej bože měla ten zamlklý potrat ukáže se na test // ?? nebo jakože nejsem?? 😞 děkuji za info

zlababa07
26. bře 2012

Jak dlouho jsi po vynechání menstruace? V prvních týdech to nemusí být ještě pořádně vidět na ultrazvuku, kor jestli ho třeba mudr nemá příliš kvalitní 😉 A i na přznaky je brzy. Mě vždy začaly až ta kolem 7. týdne. Zkus ještě test (nejlepší je mamatest GS) a vydrž do dalš kontroly 😉 Držím palce 😵

ivca_doubek
26. bře 2012

Já nikdy něměla na začátku těhu žádné příznaky kromě rostoucího bříška 😀. Veškeré nevolnosti, bolesti prsou, atd. u mě přicházeli až kolem 15tt, takže být tebou toho že nemáš příznaky bych se nebála. prostě zkus ještě jeden test, třeba za týden další a uvidíš. Můžeš mít ovulaci až skoro na konci cyklu, to je pak na test při vynechání MS ještě brzy. A za 14 dní uvidíš u doktorky. Havně dobrou náladu a myslet pozitivně!!!!

maki73
26. bře 2012

@qacula Já bych to zatím nehrotila, u mě se těhotenství potvrdilo až na konci druhého měsíce po třech negativních těhotenských testech, pořád nic a najednou byla na ultrazvuku fazolka :D, dej tomu čas, o kdyby to byl zamlklý potrat, což se může stát a je to velmi smutné tak to, že se tím budeš užírat tomu určitě nepomůže, zbytečně si neber naději, když nic není jisté 🙂

efkas
26. bře 2012

bud v klidu,příznaky mít nemusíš,bolest jako na MS je taky ok,jestli to bude těhu se prostě uvidí,HCG tam určitě bude i při zamlklém těhu,takže by se čárky ukázaly,zkus test,jestli sílí 😉
vydrž,držím palečky 🙂

pajav
26. bře 2012

Když mi vyšel pozitivní TT,tak jsem se hned objednala na UZ a jen mi potvrdili těhu, ale ještě nebylo nic vidět,měla jsem přijít za týden a to už bylo vidět embryo. Příznaky jsem neměla žádné,pouze bolest bříška jako při MS. U zamlklého těhu z pár případů vím,že druhá čárka na testu nesílí,je pořád stejně slabá. Tak testni a pokud bude silnější,je vše určitě v pořádku. Podle mojí poslední MS byl doktor celkem nesvůj,protože nebylo vidět embryo, jenže já měla ovu dva dny před MS, tím se pak vše vyjasnilo 🙂

anetadr
26. bře 2012

i bolest podbřišku jako při MS (když MS není) je příznak těhotenství🙂 tedy u mě rozhodně byl🙂

sirael4
26. bře 2012

Já měla zpočátku úplně ty samé příznaky - jen jako bolest při blížící se MS... 😉

hondashi
26. bře 2012

Taky se přidávám, mě tak měsíc bolelo břicho, že jsem si myslela, že mám slepák, jinak jsem nic nepociťovala kromě strašný únavy, usínala jsem skoro ve stoje.

dlabinecka
26. bře 2012

Já neměla vůbec žádné příznaky do 3tího měsíce ani u jednoho těhu....

nerreidda
26. bře 2012

mě bolelo břicho nonstop asi 14 dní a když jsem si pak udělala test, tak byl pozit. A já byla 4 tt těhu...jinak krom těch bolestí žádný jiný příznak nebyl...snad jen nějak přes noc nakypěly prsa 😀 Držím pěstičky, ať je to OK 🙂

pavcza
26. bře 2012

Mně na začátku těhotenství také bolelo břicho na menstruaci, dokonce jsem to obrečela, že zase přijde a nepřišla. Jiné příznaky jsem neměla, žádné bolení prsou nevolnosti apod. Jen změnu chutí místo na sladké, tak na maso a pokud jsi šla k dr. ihned po pozitivním testu a ten jsi dělala hned po meškání ms, tak je možné, že ještě nebylo nic vidět. Vydrž a držim palce.

slundo
29. bře 2012

Měla jsem příznaky jako když se blíží MS. Zkus si test udělat znovu a vydrž do kontroly. Ničeho se neboj, opravdu může být brzy na to, aby bylo něco vidět. Obvodní gynekologové většinou nemají kvalitní ultrazvuky a ze začátku je tam vidět jen taková minifazolka 😀

werunqa
30. bře 2012

me bolelo v podbrisku jako bych mela dostat menstruaci a taky prsa jsem mela nalite a citlive 😉

lamarika
30. bře 2012

U všech dětí mi šlo na UTZ vidět těhotenství až 8. týden dle MS a to pouze malý váček. K oplodnění došlo vždy později. A co se týče příznaků, tak si úživej, že žádný nemáš 😉 Já se teď rouhala a pěkně jsem si pochvalovala jak všechno v pohodě zvládám, špatně mi není, unavená nejsem a aji chuť na sex je pořád. . . Teď už druhý týden jen zvracím, sotva se plazím a nejsem schopna krom Coly do sebe něco dostat 😠
Neměj strach,určitě je vše v pořádku 😉

adenka84
2. dub 2012

já také neměla, žádné příznaky až do 18. týdne to nastali těhu nevolnosti..za které sjem byla nesmírně šťastná..nezoufej..nic enní ztraceného..držím palečky..
záleží v jaké týdnu těhotenství jsi já měla 5+5 vidět jen dutinku srdíčko bylo až v 7+4

rencalalik
4. čer 2012

no tak takové podobné příznaky mám i ja :Na tehot. testu se nic neukazuje u lekaře zvětšená děloha ,ale plod žádnej .Mám už děti dvě dospělé a jednu 15tiletou dceru .Toto těhotenství se zjistilo hned žadné problémi v těchto nebyly.Teť si myslím ,že jsem ale neukazálo se mi to ještě nikde je to jen moje intuice.Mám zvětšené prsa bolestí pod bříškem a v křížich no ale čekám... doufám že jsem chtěla bych ješte mám 37.let to je v dnešní době ještě aktualní být těhotná si myslím... no Já si myslím že jsi i ty moc ti to přejí ať jste oba zdraví a šťastní.

ladybugie
4. čer 2012

já v obou těhu letěla k mudře hned druhý den vynechané menses s pozitivním testem. Mudra samozřejmě nic neviděla, potvrzené to bylo jen z krve. V obou případech jsem si vychutnala 3 neděle stresu. zda těhu je nebo není a zda se udrží. Chodit moc brzy k mudrovi se prostě nevyplácí.
A k té bolesti, zvlášť u dvojčat jsem myslela, že mě to roztrne, je to normální. Roztahuje se děloha, aby se tam ten prcek vešel 🙂 držím palečky

hance09
4. čer 2012

Já jsem neměla žádné těhotenské příznaky,špinila jsem, na testu //,ale slabé,nesílily. U dr. těhotenství nepotvrzeno resp. nízká hladina HCG viz můj článek.

zelvicka21
30. led 2013

Ahoj mam 2 den spozdeni MSa boli me bricho jako bych to mela dostat a test byl negativni snazime se o miminko muze i test klamat a kdy je lepsi si ho udelat

kamilkas2
25. čer 2013

Dobrý den chtěla bych se zeptat... měla sem ze svým přítelem sex ale i s prezervativem ale ten nám praskl..Menstruaci mám normální před pár dny mi skončila a žádný problém...Nemám žádné příznaky ale každý mi říka že se kulatím a i já to na sobě poznávám...Od té doby mi je pořád špatně ale myslím si že je to hlavně ze stresu myslíte že je to možné abych byla těhotná??

janina4590
14. črc 2013

Mě taky zezačátku bolelo břicho. Doktor říkal, že zezačátku je to tím, že se zavrtává a pak později jsem cítila takové jako tlaky a píchání v podbřišku a to je prý tím, jak děloha roste a natahuje se, že to může být někdy nepříjemné. Pokud jsou to prý ale silné bolesti, tak určitě jít k doktorovi. Jinak jsem měla takové ty běžné první příznaky. Od 4.týdne jsem pořád jedla (každé dvě hodiny aspoň sušenku, jinak jsem měla křeče v břiše z hladu), to na konci druhého měsíce přestalo a pak se mi zase chtělo pořád jenom spát. Zhruba na konci třetího měsíce to přestalo. Nezvracela jsem, nebývalo mi špatně, neměla jsem zvláštní chutě a doteď nemám. Taky jsem si myslela, že jsem divná, ale prý mám jen štěstí. 🙂

pegynka
14. črc 2013

Zatim bud v klidu...Ja jsem taky nemela zadne priznaky a vse bylo v poradku...Jedine,podle ceho jsem poznala,ze se neco deje byly prsa,najednou se mi zvetsily a vsiml si toho i manzel...Ale jinak me sem tam pichlo trosku v podbrisku...Takze klidek,jen tak trochu polehavej a vyckej do dalsi ko 🙂

gambiss
20. led 2014

chci moc otehotnet ale nak se to nedari s partnerem to skousime kazdy den ale nak se to nemuze chytit . muzete mi poradit prosim jak poznam kdy je ovulace

luckkaa
18. zář 2015

Ahoj chtela bych se zeptat posledni dva mesice sem to mela kazdych 22 a ted mam tyden pred menstruaci a necitim bolest pod brisku ani bolesti prsou proste nic vdycky uz 10 dni pred menstruaci me boleli prsa a hlava a take sem tam me pobolivalo v pod brisku neni to priznak tehotenstvi?

edita012
11. dub 2017

Ahojky, prosím poraďte mi... Každý měsíc mam 7dní menss. Ale tenhle mesic jsem to mela jakoby 2dny 1den silné a druhý den slabé. Dělala jsem si test tam jsem mela slabou. Tak jsem si udělala další a tam už nebylo nic.. Myslíte si že bych mohla být těhotná. ? Pořád mě bolí pod břichem jako kdybych mela menss.. Děkuji moc

bledulka84
11. dub 2017

@edita012 zkus za 2 dny dalsi test a uvidis, co ukaze.

edita012
11. dub 2017

@bledulka84 dekuji 🙂

edita012
13. dub 2017

Tak včera ráno jsem si delala test, a měla jsem tam slabou. Dnes odpoledne jsem si udělala další a nic.. :(

sirka1
13. dub 2017

Test se má dělat z ranní moči, protože je koncentrovanější. Odpoledne jsi měla slabší koncentraci, takže to nemusí nic znamenat. Udělej test ráno, nebo třeba za pár dní a uvidíš, jestli sílí.

edita012
13. dub 2017

@sirka1 děkuji za radu! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru