Jsou miminka v bříšku aktivní, jak se jim chce?

mami29
12. kvě 2011

Maminy myslite ze mimiskove v brisku jsou aktivni jak se jim chce nebo uz maji urcity rezim? A pokud jo vydrzi jim i po porodu?

werunka21
12. kvě 2011

V bříšku možná nějaký režim mají, ale po porodu je to pro ně jiný svět, obrovská změna, zima, světlo, máma "nikde"...musí to být hrozné, ještě že si to nepamatuju 😀 .
A co se týká aktivity, myslím si, že to taky moc nesouvisí. Já o malém v bříšku ani nevěděla a teď se nezastaví 😅 😉

beruska1989
12. kvě 2011

@werunka21 přesně tak🙂, já o malé taky v bříšku něvěděla, a teď se zastavím až v 8 večer kdy jde spinkat. a to většinou za chvílí odpadám i já😀

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
camelinka
12. kvě 2011

Mě malá budí kolem 6.hodiny abych nezaspala do práce ( i o víkendu 😅 ) a spí snad jen přes noc, jinak se celý den mrví. kéžby jí to tak vydrželo i venku, ale naděje si nedělám 😀 😀 😀

berynka
12. kvě 2011

U nás se shodovalo, že když jsem v těhotensví hodně chodila, tak to malou uspalo (řádila ve škole na přenáškách, nebo když jsem se večer rozvalila na gauč). A po porodu to bylo stejné, jak jsme vytáhli kočár a šli na procházku, tak jsem o ní tři hodniny nevěděla 😉 .

babulinkab
12. kvě 2011

malá byla hodně aktivní v noci, bohužel jí to vydrželo i po porodu, v půl roce se to krásně srovnalo a teď mi spí krásně celou noc

levandule_vanilkova
12. kvě 2011

U mě to bylo tak že cca do toho 27. týdnu se malá hýbala a zlobila hlavně když jsem si lehla (prý je to z toho důvodu, že tam má tak víc místa) - takže celý den, co jsem byla na nohou nebo něco dělala tak skoro nic a jakmile jsem večer padla do postele, začala zlobit 😉 No a ted od toho 28. tt dává o sobě vědět hlavně přes den - nic příjemného, protože ted její kopanečky opravdu až někdy zabolí, až se při chůzi musím občas zastavit a chytnout se za bříško a uklidnit jí (jednou jsem takhle vyděsila jednu paní na ulici, páč si myslela, že rodím 😀 ) no a v noci jde spinkat se mnou. V jedné knížce psali, že v těhle pozdějších týdnech už miminka rozlišují den a noc, ale tak jako narozená - ti nebudou spinkat osm hodin v kuse 😉

kaci1
12. kvě 2011

@mami29 doufám, že ne! Protože to naše mímo skoro nespí a největší mejdany pořádá v noci! Doufám, že to nebude noční pták po tatínkovi! To by mě fakt kleplo!

bubbly
12. kvě 2011

Nam tady v Anglii rikaji ze do 28. tydne jsou pohyby nepravidelne, tedy kdykoli a od 28. tydne by maminka mela sve miminko citit v pravidelne dobe treba rano kdyz vstava, po obede atd. Den a noc pry nerozlisujou. Rezim ma kazde miminko jine, no a po porodu je to pry uplne jinak, kdo dostaval kopance muze mit hodne spici miminko nebo naopak. Uvidime🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru