Jste v těhotenství krásnější než dřív nebo naopak?

sirka
27. zář 2006

Tak mě připadá, že v těhotenství všichni kolem mě vypadají tak krásně, ale já se sobě vůbec nelíbim. jsem jam mumie, muréna, matróna atd 😀

Možná je to těma náladama, protože mě už pár lidí řeklo, že mi to sluší..ale těch změn je tolik, že mi jde hlava kolem..krom toho jsem si na začátku těhu obarvila vlasy z blond na tmavou a jsem na sebe pěkně vytočená, že mi tak šiblo..

janus
28. zář 2006

Ahoj, uplne me mrazi jak vas tady ctu...klasika u me...pupinky, SUCHE vlasy jen prvni den po umyti, pak muzu delat topinky, prsa nabobtnaly tak, ze si je musim drzet jak jdu po schodech dolu a jsem bez podprsenky, bo jak to skace tak to taha dolu...jo a jeste mam furt plny nos, ale ne jako plny, jako kdyby bylo furt pretopeno, nesnoplim jen ho mam ucpany, asi zvetsena sliznice...jen mam krasny nehty, pevny...a kazdopadne, potom budeme kazda ta nejkrasnejsi maminka pro naseho prcka (i kdyz budeme jak vorvan)...takze o co jde, ne?
Preju nam zlepseni pleti a vlasu a zdrava miminka... 🙂 🙂 🙂

sirka
autor
29. zář 2006

lucija..přesně..jsem ráda když je zataženo..na sluníčko mě nikdo nedostal..nadávala jsem si, že jsem lemra,ale nešlo to překonat.

taky se do ničeho nevejdu a ty velký hadry vypadaj příšerně. krom toho sehnat hezký oblečky na těhu je velkej kumšt..

marpis..taky bych chtěla na krátko..ještě před rokem jsem to tak nosila jenže jak jsem přibrala tak řikám mužíkovi..já bych se ostříhala na krátko jenže to ta moje hlavička nebude vůbec vidět a on na to: jo, a půjdou po ulici jenom prsa 😀 😀

tyna
29. zář 2006

Pro mě jsou tabu všechny trička s jakýmkoliv výstřihem..to co mi vyrašilo na dekoltu a zádech no fuj..takže trička ke krku jsou mojí jedinou spásou..a sama sobě se taky nelíbim přijdu si taková oteklá a hrozně ošklivá..za chvíli se budu bát i mezi lidi jestli to tak bude pokračovat 😖 😀 Jo a taky mi přijde, že mi nějak ztmavly chloupky na rukou, v chytré knížce jsem se dočetla, že je to normální, těhotenství může způsobit tmavší a četnější ochlupení než na jaké jsme byly dosud zvyklé..no to jsou opravdu nádherné vyhlídky takže žiletku nepustim z ruky 😲 😝

sirka
autor
29. zář 2006

jéšmarjáá...to jsem se ještě nekoukla,ale teď když na ty svý pařáty civím asi jsou taky nějaký jiný..že by návrat k přírodě a našim opičím předkům 😅

tyna
29. zář 2006

sirka.. 😀 😀 já doufam, že až tak daleko to nedojde, ale kdo ví 😀

janus
29. zář 2006

No a to jste nevideli muj pupek, mam ho obrostly tema tvrdyma, cernyma, i delsima chlupama...hrozny, muzu to ale vytrhnout, jsem se ptala... 😝

draga
29. zář 2006

holky neblázněte 🙂) každá jsme krásná přece to je nejkrásnější období našeho života jak se všude píše 🙂)....... mimochodem já každý ráno brečím jaká jsem ošklivka a jak jsem oteklá a nejde mi se učesat a mám pupínky na nose a že se do ničeho nevejdu a že nejdu do práce a pak se vzbudí manžel a tvrdí mi jak jsem krásná maminka, že mám nádherný bříško...a já řvu o to víc..tak hlavu vzhůru!!!

alcatko.j
29. zář 2006

Drago, vzdyt to je jen takova sranda..myslim, ze muzu mluvit tady za vsechny, kdyz reknu, ze rada zustanu cele tehotenstvi oskliva jak noc, hlavne ze moje detatko bude zdrave a spokojene 🙂

lamia
29. zář 2006

Právě, alcatko má pravdu 😀 , ale teda s těma chloupkama...drahoušek má ze mě hroznou srandu, udělala se mi totiž ve středu bříška taková tenoulinká linie z tmavých chlouků a on se tomu může uchechtat, vždycky když dělá v postýlce revizi toho, jak se mu kulatíme (moc zatím ne 😉 , ale malinko se to zrychluje...)Teď jsem si koupila první těhu kalhoty, protože prý nechceme mít placaté miminko (no jo, jsou mi norm.kalhoty v pase už těsné, uznávám 😉 ), ale připadám si v nich jak sloník 😀, ještě že bylo teplo a mohla jsem lítat v sukni, co mám po svém tlustčím období, takže stále ještě miminku dostačující,ale teď se má ochlazovat, tak se vytasím s elefantí módou 😀 Ale naštěstí tomu mému v nich připadám roztomilá 😀 (zřejmě nějaká mužská analogie mojí těhotenské hormonální demence 😀 😀 )

gedren
29. zář 2006

lamia, Ty mas linii na brichu z tmavych chloupku? Ja ji mam teda z pigmentu 🙂, je to dokonce jeden z oficialnich znaku tehotenstvi 🙂 Ale jelikoz se mi objevila az ted nekdy, tak uz jsem se podle toho nic moc novyho nedozvedela ;)

peta.cz
29. zář 2006

Já měla nejdřív pořádně chlupatý bříško a pak mi se mi začala dělat i ta pigmentová čára...a jsem hrozně šťastná, protože jsem si přála mít pig.čáru a vystouplej pupík 😀 A proč jsem si to přála? Já ani nevím se mi to prostě na tom obr pupku líbí... 🙂

lamia
29. zář 2006

No jo, fakt taková tenoulinká a z jemných tmavých chloupků....pigmentová se zatím neobjevila, asi je brzy 😀

draga
1. říj 2006

ale vždyť já vím, že je to legrace 🙂) jen jsem chtěla říct, že je "hrozný" jak se sledujeme a přitom to je krásný... tak hlavně ať nám mimi roste a je vše v pohodě 🙂)

daniellka
1. říj 2006

Ahoj holky, dnes poprvé jsem nakoukla na tyto stránky a tato diskuze mi hned zvedla náladu!! Zatím se řadím k těm bleďulím,tloustnu a mohla bych natáčet reklamu do býv. České sody na kvalitu vlasů a pleti:🙂).Ale- podle vaší teorie holka vs. kluk - čekám dva kluky, tak čekááám a čekááám kdy se to obrátí a budu krásou jen zářit!!! (a když ne- čert to vem..) Mějte se. D.

janus
2. říj 2006

Ahoj Danielko, hodne stesti...

No, tak jak rikam, jako na houpacce, jak uz se zdalo, ze mam vyhrano ( s pupinkam)rano se vbudim a chce se mi brecet, takovy dva pupeny velky...osklivy...jeden pod nosem, druhy pod okem, a na cele neco jako koprivka....a to je pak krasny start do rana... 🙂
Nevadi, hlavne ze malicky krasne roste, a pry jak jsme osklivy, tak miminko bere krasu...budu mit teda krasavce...hihihi 😉

daniellka
2. říj 2006

ahoj Janus, zrovna zítra vyrážím na kosmetiku:🙂) Musí se tomu trochu pomoci, ať nestraším manžílka v posteli:🙂.tak se drž, pa páá. D.

lucija76
2. říj 2006

Cau holky,hlavne ze jsou miminkove v pohode,nakej ten bedar,to uz nejak prezijem,ne? ;))) Taky porad cekam kdy uz budu zarit krasou,ale nic se nedeje 😀

rova
3. říj 2006

Bane, já bych řekla, že každá těhulka je nádherná i přes nějaké ty nedostatky (pupínky, otoky, ..) Jste moc krásné a tím víc, čím větší bříško máte! Neřešte pár faldíků i jinde, než na pupíčku. Já mám normálně 50-55 kilo, před porodem jsem měla 70 a pro svého přítele (no i pár kamarádů 🙂 ) jsem byla krásná. Prostě tím bříškem, tou láskou k tomu rostoucímu človíčku a tím vším z těhulky vyzařuje krása sama o sobě.. Já bych pak spíš řešila, jak zůstat krásná po porodu. 😀

gedren
3. říj 2006

rova a zvladlas to vsechno shodit? Ja mam normalne 56 a ted uz taky skoro 70 🙂, ale muzickovi se libim, tak doufam, ze se po porodu vratim rychle do normalu 🙂

sirka
autor
3. říj 2006

V pátek se takhle probudím a zrcadlo zase nespolupracuje..tak na nastrkám chrouny pod kšiltovku, zamaskuju se několika vrstvama oblečení a vyrazím do práce. Doufám, že nikoho nepotkám..

v tom ze zarohu vyrazí mamka mojí kamarádky..V hlavě běží rychlá myšlenka..ty zas budou drbat.."markéto dneska jsem potkala tu tvojí kamarádku ta je nějaká divná taková bílá, obtloustlá"

Došli jsme k sobě na vzdálenost pozdravu a milá maminka se začla rozplývat jak mi to náramně sluší..TO MĚ MÁLEM POLOŽILO 😅 😀 😀 😎

zany
3. říj 2006

Tak to s námi asi nebude zase tak špatné a nebudeme vyloženě ošklivky. Okolí nás zřejmě vidí trochu jinak než my sami sebe. Asi jsme k sobě kritičtější...
V neděli mě navštívila mamka a kouká mi na nohy a říká mi, že mi asi otékají kotníky. Tak jsem jí ubezpečila, že otoky fakt nemám a že to bude nejspíš tím, že mi obtloustly! Budu mít co hubnout, ale hlavně, že je mi fajn, ne? 🙂

rova
3. říj 2006

Gedren: Jo, zvládla a bez snahy.. 🙂 Každodenním uhoupáváním malé, k tomu časté hlídání jiné roční holčičky s kterou jsme bydleli (tchýně jí má v pěstounské péči) a vlastně neustálé tahání malé (pěkný mazánek, pořád se chtěla nosit a já blbá dělala, co jí na očích viděla!) jsem dosáhla váhy 49 kilo a rodiče i doktorka na dětském se starají jestli vůbec jím atd.. a mě to štve, protože bulimičky a anorektičky nechápu a odsuzuju! Přitom do sebe každý večer láduju čokoládu (závislák 🙂 a jím normálně (musím, kojím). Prostě nechápou, že tím lítáním okolo ní nemůžu přibrat. No, ale zato ten strhaný výraz, strie na zadku (naštěstí jen tam) a účes alá rozcuch mi nějak k té vysněné mladé mamince nesedí 😀

daniellka
4. říj 2006

Děvčátka, kašlete na váhu!! Já si aspoň užívám, že můžu jíst co chci a kdy chci.. Pak se to shodí..
Byla bych šťastná, kdyby mi potom váha padla dolů jak tobě, Rovo..

Jdu si dát něco na zub:🙂 😎

leniik1
4. říj 2006

Tak já si připadám spíš hezčí, ale to bude tím bříškem co se pomaloučku zvedá pleť mám někdy lepší někdy trochu pupínků jako teď.Vlasy jsou naopak spíš suché.Okolí mi říká že mi to sluší a tak doufám že to bude jen a jen lepší a že se to nezvrhne. 😅
Jinak je mi jedno i kdybych vypadala jako Lucio Malaver hlavně že budem mít naše miminka. 😵 😵
Jo ale oblečení už nakupuji na slona 😀 😉To se vždycky hodí, nevím teď k čemu mi bylo, že jsme před svatbou shodila 7 kilo 😖

zany
4. říj 2006

Tak já budu doufat, že to pak všechno schodím a budu hubená jako nikdy předtím 🙂
A jestli bude zima dlouhá jako letos, tak ježdění s kočárkem budu mít místo posilování vzhledem k tomu jak se u nás uklízí sníh 🙂

leniik1
4. říj 2006

Zany to já doufám že budu mít pak alespoń maximálně váhu jako teď. 😀 Snad i míň s tím kolotočem kolem dvojčat. 😅

daniellka
4. říj 2006

čau Leniik, vítám tě do klubu čekatelů na dvojčátka. 😉

bambulik
18. zář 2007

ahojky holky. Líbí se mi tahle diskuse. Samochvála smrdí, ale taky mi každý říká jak mi to sluší, super vlasy, obličej jako dětskou prdýlku, nehty jsem nikdy tak dobrý neměla, a vše mi jde jen do prsou a břicha, jsem 21tt+2 a nic moc břicho, každý mi tipuje chlapečka. Včera na utz jsem se ptala na pohlaví, ale mimčo nechtělo dát nohy od sebe, ale říkala že pindíka nevidí, tudíž může být jen schovanej ne?

petisan
18. zář 2007

bambulik, prima že si zase rozjela tohle téma 🙂 Já se teda hlásím k ošklivkám - dobrovolně. Ani v pubertě jsem neměla tak špatnou pleť jak teď, než stihnu porodit tak určitě vyplešatím - aspoň ušetřím za kadeřnici 😀 Jediné co mě těší jsou větší prsa - zadarmo 😎 a malý břísko - přestože prcek nijak nestrádá. No a včera nám řekli, že to bude holčička. Tak to bude asi tím 😉

georgine
18. zář 2007

no já jsem uplne jina nez pred tehu, suché vlasy jak sláma, dotedka se mi drzely bedary ted uz je tolepsi, a jsem taková jiná.. nekdo ríká hezká ale já se citim jako ropucha.. doktori se nemuzou domluvit, jdenou to vypadalo na holcicku a tedkom to uz vypada na kuka.. tak nevim na 100% jo a prsa silene, normálne mi to stacilo uz pred tehu atedk co stim budu delat 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru