Jste v těhotenství krásnější než dřív nebo naopak?

sirka
27. zář 2006

Tak mě připadá, že v těhotenství všichni kolem mě vypadají tak krásně, ale já se sobě vůbec nelíbim. jsem jam mumie, muréna, matróna atd 😀

Možná je to těma náladama, protože mě už pár lidí řeklo, že mi to sluší..ale těch změn je tolik, že mi jde hlava kolem..krom toho jsem si na začátku těhu obarvila vlasy z blond na tmavou a jsem na sebe pěkně vytočená, že mi tak šiblo..

sisstin
18. zář 2007

no..mně všichni říkají, že mi to sluší víc v obličeji 😕 já si připadám furt stejná 😎

xsuzzi
18. zář 2007

No tak já sem úplně nádherná 😝 😅 😅

krista
18. zář 2007

Tak já jsem ošklivá až to neni hezký 😀 Stačí obličej jako struhadlo, manžel chce holku a když se dozvěděl že většinou holčičky ubírají krásu tak skákal do stropu jak já jsem ošklivá 😀

xsuzzi
18. zář 2007

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 gratuluju já jsem taky strašně krásnááá 😅 😅 😅 😅

cibule
19. zář 2007

No, tak já nevím, krásnější to asi nejsem 😀 Mám sem tam beďary, na tvářích mám takovou drsnější pleť, asi lišej nebo co, (beďary i lišej je střídavě lepší a horší, jak kdy) pupek mám celej chlupatej (obrostl takovýma jemnýma, zato viditelnýma chloupkama), prostě takovej podivnej porost 😀 Mám lupy a zhubla jsem. Vopravdu jsem úchvatná 😀 Co čekám zatím nevím, ale mám dojem, že buď to bude vlasatá holka (skrz mé chlupáté břicho), nebo krásnej kluk (díky mojí výtečné pleti 😀 ) Protože mám znaky opravdu různorodý 😀 😀 😀

xsuzzi
19. zář 2007

tak Haní ty aspoň hubneš 😅 jenže já sem právě děsně krásná,tím jak jsem přibrala 😝 😝 😝 😅
no a ty chlupatý pupky,to už jsme probrali,že 😅 😀 😀

blacklucka
19. zář 2007

čau holky, tak já jsem přímo šereda, vůbec se nemůžu koukat do zrcadla a to si troufám říct, že dřív jsem vypadala docela k světu. ale ted....to je tragédie.

myschka
19. zář 2007

to já vypadala nejlíp ve svém životě. všichni říkali, že bych měla být těhotná pořád a, že určitě budem mít kluka a ejhle máme holcicku. zato teď vypadám příšerně, hroznou pleť, vlasy padají a mastí se, jsem samá strie a to jsem mazala jak blázen do toho šestky prsa no prostě masakr ale mám krásnou holčičku a přítel muj vzhled nijak negativně nekomentuje tak budu doufát, že časem bude líp.😉

alcatko.j
19. zář 2007

Holky, to je srandaaaa 😀 😀 😀

jen bych chtela doplnit info o mne 😀 Ted jsem jeste osklivejsi nez kdy predtim, aspon ze holcicku mame krasnou, kdyz maminka se nepovedla 😀

megy
19. zář 2007

myschka - asi pozdní efekt??? 😀 😀 😀

megy
19. zář 2007

to je sranda - u nás to jednou bude tak, že ze mě bude asi ropucha 😀 😀 a budu potřebovat toho prince 😀 😵

pufina
19. zář 2007

Holky fakt stranda, je zajímavý jak to vidí kyždý jak chce. Já vypadám pěkně blbě, bradu mám plnou beďarů, vlasy už mi pouští 3 měsíce barvu - asi ze mě bude nakonec blondýna, ale zase mám špičatý břicho a velký prsa, takže ten kdo tipuje kluka tak mi říká jak mi to sluší :o))) no a naopak. Jsou to změny, snad se to vrátí zpět do normálu 😎

papaya
19. zář 2007

já sem teda v těhu krasavice nebyla,radši jsem se ani moc v zrcadle neprohlížela 😝 naštěsí po porodu se to zlepšilo a konečně si připadám hezká 😎 taky bylo na čase,třicítka za rohem 😀 😀
...no a snad mi to chvíli vydrží,ať si to užiju 😀

pufina
19. zář 2007

jéé papayo doufám, že to budu mít taky tak - a hlavně, že se mi v pohodě podaří shodit ty "pracně" nasbíraný kila 😀

papaya
19. zář 2007

pufi slíbit ti to nemůžu,ale většinou to tak bývá 😉 záleží jestli budeš kojit,jak budeš mít "hodný" miminko atd atd... ale krásná budeš určitě,kila nekila 😵

kachnicka01
19. zář 2007

Ahoj holky to je fakt zajimavy...jako me vzdycky vsechny tehu pripadali nadherny a ted kdyz sem sama, tak si pripadam tak nejak jako v obliceji rozplizla. Plet mam teda "ukazkovou" jako uhry mi skacou na etapy.. vcera sem byla paradne bila s tmavyma kruhama pod ocima, az se me manzel lekl a hnal me spat... 😉 no proste sem krasavice 😠 vlasy mi nedrzi a mam je takove divne.. Jako po porodu to asi bude taky terno, az se bude telo zbavovat vsech tech tehu hormonu.. ale kdyz se nedivam do zrcadla a myslim na miminko, co ve me roste, tak jsem stestim bez sebe 🙂 🙂 🙂

lucianka
19. zář 2007

Tak já často slýchávám větu, kterou už tu někdo zmiňoval: Měla bych být těhotná pořád. 😀 A když to řeknou i kolegové v práci, tak to je co říct. 😉 Pleť mám naprosto úžasnou - mám pocit, že nejmíň 18 let jsem takhle čistou a hezkou pleť neměla. 😀 Přibrala jsem 10 kg a mám to hlavně v bříšku (já vím, že i něco je na zadku a v bocích, ale nikdo mi to nevěří), takže mi nikdo nevěří, že už mám TP. 🙂
A i cizí lidi (např. jedna paní u kadeřnice) mi říkají, jak ze mě vyzařuje pohoda, klídek a takové to "teplo". 😀 A to jsem před těhu byla nervák, vztekloun a nevím co ještě....

morusa
19. zář 2007

Ahojte ,tak já se taky přidám.V těhu jsem si sama sobě připadala antisexuální, nenarostlo mi jen břicho, ale s břichem i stehna a zadek, přibrala jsem 25kg, hrůza. Každej den jsem objevovala novej beďar na ksichtě a ty neřádi se přesunuli potom i na záda, nezabírala na ně ani moje vychytaná mastička za 30,-kč. 😀 ale přesto mi všichni říkali, jak mi to moc sluší a jaká jsem a budu hezká maminka, jo ,měli se mnou asi soucit a hlavně kvalitní makeup udělal svou službu. Dneska si pořád nepřijdu jako před těhotenstvím, asi to bude tím, že mám nahoře pořád 10kg, ale pleť se vrátila do starých kolejích, bohužel na druhou stranu mi začaly strašně padat vlasy, ale to bude asi kojením,ale jinak celkem dobrý asi.. 😎

anddy
19. zář 2007

Morusa, ty pises o me? 😀 teda krom tech bedaru,pusu jsem mela krasnou. 😅 Ale taky 25 kg, malej tank a jak jsem funela, no nadhera. Ted mam porad 10 kg nahore a nemuzu se jich zbavit (nebo se nam zasekla vaha?) 🤐 A vlasy o tom ani nemluvim, ale pry to neni z kojeni, a v 6 mesicich veku miminka to prejde 🙂 Ale vse stoji za toho bobka i tech 10kg navic 😵

cibule
20. zář 2007

Suzzi, neboj, já přiberu 😀 A ty pupky radši už fakt neřešit 😀 😀 😀
Tak holky, to jsem zvědavá, jak dopadnu já 😀

musko
22. zář 2007

Ja som tiež nabrala cca 21 kg, všade!!! to bolo vidno, teraz je to lepšie, ale brucho ešte musím pocvičiť 😀 . Nedám dopustiť na Pilates cvičenia. morusa, skús na tie vlasy Lopuchovú vodu a cucať Panthenol ( ale neviem, či sa može, keď kojíš). Tá lopuch voda je super, zabrala mne aj kamoške, doporučila mi ju moja kaderníčka, stojí cca 18 Kč 😉

elucinka
22. zář 2007

Tak já mám +22kg a cítím se jako hroch zkřížený s buldozerem 😝 Sice pleť a vlasy ok, ale od podbřišku dolů bych svoje tělo nejradši normálně vygumovala - většinu té váhy mám totiž v zadku a ve stehnech, lýtkách. Navíc oteklé nohy, fialové žilky všude, kotníky od nějakého 33tt vůbec neznám, celkově prostě nohy - katastrofální špalky. Přestože se pořádně a pravidelně mažu, tak mám strie jako prase, ale ne na bříšku, to je v pořádku, ale na zadku a stehnech zezadu, ale fakt brutální.Jak chodím, cítím, jak se mi stehna třou o sebe a je mi z toho fakt zle ☹ No, jsem docela zvědavá, jak se dám po porodu dokupy. A to mi i moje Dr. řekla, že se mi rozestoupila pánev do šířky tak, že to už dlooouho neviděla.... A to jsem dřív nosila kalhoty vel 36....tak to už asi nehrozí 😖

listicka20
22. zář 2007

Na mně se těhotenství vyřádilo v prvním trimestru, to jsem měla věčně mastný vlasy a pleť přitom tak suchou, že se mi z obličeje odlupovaly šupiny... Vypadala jsem, jako když mám lepru, a nespravila jsem to ani makeupem, ani krémama. Pak se to okolo 4. měsíce spravilo a od té doby si připadám zase sexy. Respektive užívám si pocit, že můžu špulit břicho a nikdo nemůže říct, že jsem tlustá 😀 Jsem velrybka, ale připadám si dobře 😀

dzej
22. zář 2007

já jsem samej beďar od začátku těhu 😠 a teď je mám i na zádech. Ale zas se cítím víc v pohodě, není mi zle 😀

musko
23. zář 2007

elucinka - neboj, to máš vačšinou zadržanú vodu, uvidíš, že to rýchlo odíde. A ak budeš kojiť a v noci k miminku vstávať, tak rýchlo zhodíš. Ja už sa asi tiež k tej 36 - tke nevrátim, hci stále dúfam.... 😀 . Hlavne Ti prajem, aby sa mimi narodilo zdravé a zvládli ste to. Už to máš každú chvíľku!

kyri
23. zář 2007

elucinko, buď ráda,že se ti rozestoupila pánev při porodu, jako když najdeš. můj strejda říkával: velká prdel, štěstí v domě! 😀 😀

a fakt, můžu to potvrdit😉

zlatka
23. zář 2007

Jéééé, holky, tak já se taky přidávám. No, já si připadám tak trošku hůř už od období posvatebním a razím teorii, že ženský po svatbě trošku ztratí na kráse. V těhu jsem to řešila stejně jako vy(každý kilčo navíc), vlasy jsem měla dobrý, ale jinak hrůza- pleť -pyžma skvrnitá a samá morda!Taky nateklá, podbradek....No, když mi kámoška říkala, že budu mít určo holku, že vypadám strašně, tak mi to taky moc nepřidalo!Těm, co mi chtěli pomoct tou lží, jak mi to sluší, jsem věřila, ale když jsem se pak viděla na videu popo, tak jsem si to s nima vyřídala. To se nedělá!!!! 🙂

Ale pak se narodila malá a já poznala, co je to za zázrak a krásu a říkala jsem si, jak jsem mohla být vystreslá z toho přibírání, když jsem měla v bříšku takovýho dokonalýho človíčka!No, a teď- kila šly dolů, vlasy se mi zhoršily, pleť trocha lepší, ale flekatost zůstala.Teď ještě zpevnit ten plandající pytel, co mám pod prsama. 😀

anddy
23. zář 2007

kyri svata pravda 😵

ly1987
15. bře 2017

Náhodou jsem našla tuhle diskuzi a dost mě pobavila 😀 doufám, že to jde ještě obnovit 🙂 jak se cítíte v těhotenství? 🙂 Já jsem 20 tt a pleť naprosto hrozná, mastná, samý beďar, vlasy řídké a to jsem vždycky měla hřívu a do toho krásně přibírám 😉 Myslela jsem, že čekám holčičku, protože ta prý ubírá na kráse, ale nakonec to vypadá na kluka 😨 takže pověra nefunguje 😂 V práci na mě koukají divně, že jsem přibrala a tak.. nikomu jsem neřekla, že jsem těhotná 😅 a opravdu nikdo mi neřekl, že mi to sluší 😂

maxpex
15. bře 2017

@ly1987 ja mela bedary a mastny vlasy opravdu jen na zacatku,pak hezka plet,.vlasy mi vydrzi hezky cely tyden. Vsichni mi dodnes tipuji kluka, i podle briska, ale bude to holka. Ja sama jsem pohlavi trosku poznala podle chuti na sladke,.ktere normalne nemusim.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru