Jste v těhotenství krásnější než dřív nebo naopak?

sirka
27. zář 2006

Tak mě připadá, že v těhotenství všichni kolem mě vypadají tak krásně, ale já se sobě vůbec nelíbim. jsem jam mumie, muréna, matróna atd 😀

Možná je to těma náladama, protože mě už pár lidí řeklo, že mi to sluší..ale těch změn je tolik, že mi jde hlava kolem..krom toho jsem si na začátku těhu obarvila vlasy z blond na tmavou a jsem na sebe pěkně vytočená, že mi tak šiblo..

protea
27. zář 2006

A v kolikátém jsi Sirko týdnu?
Já jsem ve 13tt a jsem ošklivá jako noc
Jsem jak puberťák, samý pupínek snad se to ale srovná-jo holt hormony dělají své 😀

sirka
autor
27. zář 2006

jsem 21..

To jé dobřéé že jsi taky vošklivka 😀 😀 😀

Ba ne možná fakt to člověk vnímá jinak než okolí

protea
27. zář 2006

Tak to už máš půlku těhu za sebou, to je paráda ne.
Manžel mi říká, že jsem prdlá že to není tak hrozné.
Tak nevím, jestli mne chce jen uchlácholit?
Je pravda, že se necítím nejlépe a to člověku nepřidá.
Předělej si v nastavení svoje údaje, aspoň budu vědět kdy budeš rodit 😀

sirka
autor
27. zář 2006

vubec se necitim jako bych měla půlku za sebou ještě ani břicho nevypadá těhotně..kdo to neví ten to nepozná..
Schovávám se před lidma co mě znaj a nevědi to protože ty si tak maximálně řeknou, že jsem nějaká divná a stloustla jsem..chodim ze všech stran ověšená taškama (prázdnejma 😀 ) aby si moc nevšimli 😀 😀

já jsem asi fakt šiblá a mužíkovi doma bulim, že mi řiká, že jsem krásná jenom jednou denně jestli vůbec tak teď povině hlásí po příchodu už od dveří "Týýý jsííí táááááááááák krááásnáá" 😀

kartacka
27. zář 2006

Já sice těhu ještě nejsem,ale viděla jsme po dlouhé době kamarátku co je ted v 5.měsíci a je fakt kráááásnááááá. Byla sice i předtím, ale ted nějak víc.Možná je to tak, že vy si tak nepřipadáte ale okolí to vidí jinak. At se daří vám, i mimískům 😵

ivuska15
27. zář 2006

tak ja se hlasim k seredkam! 🙂 jsem samy pupinek, furt mam hlad, tak pribiram, a to se za 10 dni vdavam 😅 Taky mi prijde, ze se mi uplne zmenil oblicej, vypadam proste jinak 😖 a vsichni rikaji, ze hrozne unavene 🙄 coz teda jsem 🙂

orisek
27. zář 2006

Mně říkalo dost lidí, že jsem nějaká krásnější v době, kdy jsem byla těhotná, ale ještě jsem o tom nevěděla. Já sama jsem se taky cítila hezčí. Pár týdnů poté si připadám jak šeredka a už mi taky nikdo neříká, jak jsem krásná. 😝
Ale já na to kašlu 😀

zany
27. zář 2006

Já se taky hlásím mezi ošklivky 😀
Jsem samý pupínek. Tolik pupínků jsem neměla snad za celou pubertu jako mám teď na čele.
Jinak okolí mi říká jak mi to sluší, ale mě to moc nepřijde. Připadám si tlustá a ošklivá! Manžel mě sice chlácholí, že to pak půjde rychle dolů, ale nějak mu nevěřím.
Moje mamča zas říká, že budu mít holku (necháváme se překvapit). Když prý byla těhotná poprvé s bráchou, tak jen kvetla a se mnou pak byla samý pupínek a skvrna a taky o dost zloustla...
Tak jsem zvědavá jestli platí babské pověry 🙂

sirka
autor
27. zář 2006

já mám z vás rados děvčata 😀

v těch vedrech jsem nebyla schopná vylézt na sluničko takže jsem k tomu bílá jak sejra.. 😎

alcatko.j
27. zář 2006

Tak ja jsem holky, uuuplna osklivka Betty 😀 Vlasy padaji, masti se kazdy den, nedrzi tvar, vypadam jak cacorka, plet jak pubertacka, navic jsem nejaka bleda, nevyrazna, no prste hruza a des 😀

zany
27. zář 2006

No tak s tou bledostí jsme na tom asi všechny stejně 🙂 Já mám ještě tmavé vlasy, takže někdy vypadám jako smrtka 🙂 Ráno mi doktor řekl, že jsem nějaká bílá, ale copak za to můžu???
A o vlasech ani nemluvím. Někdy mám pocit, že jestli mi takhle budou padat pořád, tak jsem za chvíli plešoun 🙂

sirka
autor
27. zář 2006

Já čučim na sebe do zrcadla a tam na mě vejrá ňáká kozatá ženská strašně divná.. Vždyčky se strašně divim kam se poděly moje jedničky když jsi jdu koupit céčkovou podprdu tak se mi chce děsně smát 😀

zany
27. zář 2006

Tak to mě prsa o moc nenarostla... Ale aspoň pak nebudu mít věšáky 🙂 Teda doufám...

sirka
autor
27. zář 2006

to já budu mít pořádně seschlý švestky už to vidim 😎

zany
27. zář 2006

Teda ty jsi pesimista 🙂
Já doufám, že mi trochu narostou, neseschnou a konečně budu mít pořádný prsa a ne lentilky pod kobercem 🙂 (teda podle slov mého bratra, podle manžela je to akorát 😀 )

protea
27. zář 2006

Tak já to s vlasy mám docela v pohodě.
No v pohodě-nepadají mi a to je podstatné, ale mastí se mi budu je muset asi zase fest promelírovat.
Prsa mi vyrostla ze začátku a teď mi přijde,že se to zarazilo.
Ale i tak jsem se zhrozila, když jsem si koupila asi před dvěma týdny 75E a předtím jsem měla 80B-docela síla co?
Sirko na seschlý švestky doporučuji v těhu kupovat fakt hodně pevný podprdy, jinak je budeš fakt mít

peta.cz
27. zář 2006

Tak na začátku těhotenství jsem měla stejné problémy - děsně osypaná,mastný vlasy a ještě k tomu jsem trpěla docela podváhou...tak od pátého měsíce se to celé obrátilo a přidám si krásně...hezky jsem se zaoblila, hrozně se mi líbí jak mi roste pupek, vlasy v pohodě,pevný nehty a pleť se mi vyčistila jak nikdy...když nepočítám takový ty těhulkovský problémy (jako věčný chození na záchod,tvrdnutí břicha, obří zadek a boky atd),tak se cítím úžasně 😀

sirka
autor
27. zář 2006

protea a vidíš já nejradši bez podprdy..od zítřka jí teda nasadím ať pak neskuhrám "kdybych" ☹

peta, doufám, že taky přeskočim tuhle pomyslnou čáru a začne pohodička 😎

protea
27. zář 2006

Sirko, radši ji fakt nos.
Já dřív nosila takové jemné, skoro žádná látka na nich nebyla a teď jsem si koupila takovou olátkovanou.
No moc sexy není, ale praktická určitě ano strašně dobře drží prsa(ještě, aby ne 😠 když stála 680,-)

baruna
27. zář 2006

Já jsem od začátku těhotěnství v pohodě. Sem tam nějaký pupínek, ale to je asi tak všechno. A jinak vypadám stejně hnusně jako před otěhotněním 😀 😀 😀
A z prsou mám taky hrůzu. Už teď mám velikost 80D a jak budu vypadat v dubnu si snad radši ani nepředstavuju.

gedren
27. zář 2006

Ahoj,

az porodime, tak muzeme udelat statistiku souvislosti pohlavi ditete a vzhledu matky v tehotenstvi, protoze se vzdycky rika, ze s holkou je mamina oskliva s klukem hezka 🙂

Mne vsichni rikaji, jak mi to slusi, manzel se na brisko nemuze vynadivat 🙂, ja si taky nepripadam nijak hrozne 🙂, co se tyce objektivnich kriterii mam super plet, krasny vlasy a vyrostlo mi v podstate jenom bricho, celej zbytek tela zustal v norme, takze zadna valici se almara 🙂. Doufam, ze za ten zbylej mesic a pul se to uz moc nezhorsi 🙂

chaluska
27. zář 2006

sleduji těhulky a docela to s tou krásou vychází. holky si tu krásu musí někde vzít. 😀

ladenka
27. zář 2006

Nevím jestli to byl jen můj dojem, ale mé známé, dvě sestry, otěhotněly měsíc po sobě. Jedna čekala holčičku - vůbec se mi na pohled nelíbila, říkala jsem si, že to byla vždycky taková hezká holka a teď - poďobaná, neupravená, mastný vlasy. 😖 A ta druhá jen kvetla. Sice přibírala mnohem víc, než ta první, ale vážně jí to slušelo. Úplně zářila! No a pak zjistili že čeká dva kluky. Nevím - náhoda či na tom něco bude? 🙂

chaluska
27. zář 2006

nene, je to tak! 😉

lamia
27. zář 2006

Mě teď zatím každý říká, jak mi to sluší, ale věřila jsem jim to jen v prvním trimestru, kdy jsem zhubla, teď když vidím své obří prsa (bříško ještě není moc patrné, spíš jako bych někde ztratila ehm...pas 😀 - nikdo to na mě nepozná! 😀 , že jsem těhu..)Pleť je taková nějaká plus minus pupínek, ale co se mi vůbec nelíbí jsou ty žilní pleteně pod kůží hlavně na prsou, ale i jinde...ale co, přítel je spokojený a já se po porodu musím snažit dostat do kondice 😀 , hlavní je spokojené mimčo!!! 😀

lucija76
27. zář 2006

Dobry tema 😀 !!! Vsichni se rozplyvaji jak mi to slusi,ale zrcadlo nelze!Mam 5kg nahore,ale jak to jde na me videt!!!Nejvic jsem pribrala v bocich,kalhoty z velikosti 38 jsem uz na 42,brisko nafoukly,prsa obrovsky...no nevejdu se do zadnych veci,co vam budu povidat..Plet bez pupinku,zato jsem silena bledule, jsem v tech vedrech porad jen spala a mela problem vyjit ven,a to pritom bydlime ve Francii u more,5 minut pesky od nadherny plaze,jenze ja v lete nevylezla ani na balkon...
Nastesti mi pritel denne opakuje,ze jsem cim dal krasnejsi (samozrejme lze,ale i tak to potesi 😉) takze to neresim,no akorat nemuzu sehnat zadny pekny tehotensky oblecky.

gabrusa
27. zář 2006

Taky si nepřipadám krásná, ale kdyžy byly těhotné kamarádky, tak jsem je krásné viděla. Pleť mám čistou, po svatbě jsem změnila účes, tím jsem trochu zhezčela, ale ta spokojenost sama ze sebou mi zatím chybí,možná to je i únavou. Příští týden končím v práci 😎 , doufám,že se to změní a budu se cítit krásná, hihi 😵

frantina
27. zář 2006

ja jsem byla tehotna uz hodne davno, ale kojila sem kluky docela dlouho...mela jsem velky prsa a byla oplacana....ted mam 50 kilo, postavu lepsi, nez ve 20, ale prsa se mi uplne vyprazdnily a visej az na bricho jako dva prazdny pytliky(kuze zustala, ikdyz obsah zmizel)..v podprsence nejni nic poznat, ale bez ni...HRUZA!!!!

myska
27. zář 2006

Tak mě zrovna nedávno babička řekla, že bych měla být těhotná pořád, že jsem hezčí než normálně 😉 , je tada fakt, že pleť mám čistou, vlasy se nelámou, nepadají , nemastí se. Ani jsem moc nepřibrala, všechno mám v bříchu, do teďka nosím všechny kalhoty co v období před těhu, ale já se moc přitažlivě necítím 😒
Ale kolem 4. - 5. měsíce jsem vypadala hrozně, napřed plná pupínků a pak samej suchej zarudlej flek vedle fleku, no prostě hrůza, rudá jsem byla, jak kdyby mě spařili.

mapris
28. zář 2006

ahojte holky,

teda tady je sranda tohle číst :o)))
Já jsem tak akorát. Přibrala jsem jen v bříšku, vlasy jakžktakž, čekám na kadeřnici, aby mi je ostřihala na krátko, pleť mám docela dobrou. Jsem doma už od května, takže mi většina lidí říká, že vypadám v pohodě - ještě aby ne, když slušně vyspávám :o)) No a manželovo kamarád mi říkal, že mi těhotenství sluší, tak jsem se z toho i začervenala :o)) Za to moje maminka mi nedavno řekla, že budu mít určitě holku, protože mám hnusnej nos :o)) No a manžel má zase starost, abych byla po porodu stejná jako předtím - tak nevím, co mu na to říct, ale neřešim to 😉 hlavně ať jsme my i mimi zdraví ne? :o)) Uvidíme, co bude v šestinedělí, chtěla bych pak chodit někam cvičit, tak uvidíme, jak to budu zvládat ..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru