Kamarádku v 10tt přestaly bolet prsa. Odumřelo to?

chrisula
30. bře 2013

2 dny předtim i špinila ☹

luciesofi
30. bře 2013

..ne, je to úplně normální.. Taky mě prsa ze dne na den bolet přestala.. někoho například nebolí vůbec.. A špinění v těhotenství je celkem běžný jev..

martinakl
30. bře 2013

To, že jí přestaly bolet prsa, rozhodně nemusí nic znamenat. Příznaky náhle přicházejí a stejně náhle můžou odeznít. Špinění je taky poměrně časté, ale s tím už je nutné navštívit doktora, pro jistotu.

zuzik24
30. bře 2013

A když špinila, byla u lékaře, na pohotovosti? To, že ji už nebolí prsa, nemusí nic znamenat, to je vcelku normální (ke konci prvního trimestru začínají ustupovat i ranní nevolnosti atp.), ale špinění ne!!! Ať si zajde k lékaři, pokud nebyla, to je jediná jistota! Držím palce 😉

kalo
30. bře 2013

Bydlí v divočině, že tam nejsou doktoři?

maximka33
30. bře 2013

mně taky kolem 11tt přestaly bolet prsa a je vše v pořádku. ale spíš bych se zastavila nad tím špiněním, měl by to vědět doktor. u mně to značilo hematom, musela jsem ležet.

pejtho
31. bře 2013

Mě prsa ani nikdy nebolely, myslím že to neznamená vůbec nic.
Špinila jsem u prvního těhu taky okolo 10tt a byly to jen malé popraskané žilky v děloze, či něco takového. Ale to mi řekl lékař, takže bych si tam určitě zašla.
Potrat to určitě značit nemusí!

andy80
2. dub 2013

Kristova noho, co je to zase za dotaz? Odumřelo to? Co to? Pokud si není něčím jistá, musí k doktorovi, po internetu jí nikdo neporadí!!!

zvalentova
2. dub 2013

Odumrelo to... A zaclo to hlavou nositelky.

ilonne
2. dub 2013

Já se omlouvám, ale to je jak dotaz od čtenářky časopisu Bravo apod.. Tak snad má doktora a rozum, který jí trkne, že když špiní, je nejspíš vhodné mu to oznámit .....

ratatooy
3. dub 2013

to si zas nekdo delá prdel,at píšou do brava......

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru