Kde najdu dobrého "průvodce" těhotenstvím?

miwu
19. zář 2013

Ahoj, jelikož jsem těhotná poprvé (5. týden) a popravdě i přesto, že mé kamarádky miminka měly, mne povětšinou nezajímalo nic jiného, než obecně známé věci. Ale teď, když už mám být maminka já, mne vše zajímá mnohem hlouběji a ráda bych našla nějakou stránku, či literaturu, která by mi pomohla vše pojmout a pochopit správně - úplně od počátku, aniž bych se na každou věc musela ptát někoho jiného. Můžete mi, prosím, něco poradit? 🙂

lucieandrlova
20. zář 2013

Mně se moc líbila tato kniha: http://www.xyz-knihy.cz/jsem-tehotna-ne-nemocna...
od Renaty Petříčkové: Jsem těhotná, ne nemocná.
Bylo tam vše podstatné a bez zbytečných "strašáků"... Podané vtipnou formou. Vždy jsem se těšila na další týden, co nového se dozvím. Četl ji se mnou i manžel a to je o říct... 🙂
Další knížky mě už zbytečně jen strašily a internet je ještě horší... Nejlépe je ptát se na vše u svého doktora a jeho sestry. Co doktor to jiný názor a pak je člověk zbytečně ve stresu...

monasek84
20. zář 2013
malinna
20. zář 2013

@lucieandrlova : Tuto knížku mám zrovna půjčenou a taky se mi líbí🙂

caboonek
27. říj 2013

Za me Kniha o těhotenství a dítěti od Antonína Pařízka a je i na netu www.porodnice.cz 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru