Kdy by mělo být miminko otočené hlavičkou dolů?

eloana
11. dub 2010

Ahoj holky rada bych se zeptala zda nevite, kdy se tak mimco obvykle otaci. halvickou dolu? Minuly tyden jsem byla na utz ve 30tt a bylo mi receno,ze mimco neni jeste otocene....ale ze pry ma jeste cas.Tak doufam ,ze se otoci🙂

eloana
autor
18. kvě 2010

ahoj- tak mrnousek se uz otocil -tak doufam,ze se nepretoci zpet

radula75
18. kvě 2010

eloana moc gratuluju! my jdeme na kontrolu ,tak uvidíme zda se taky malá náhodou neotočila..A poznala jsi to na sobě nějak?mi se zdá že kope pořád stejně někdy i do žeber,močáku nad pupíkem,přijde mi že je všude 🙂

eloana
autor
18. kvě 2010

podle me se pretocil v patek -byla to docela bolest🙂 pak mi prislo ,ze tam je jinak,ale jista jsem si nebyla

apollo11
18. kvě 2010

eloana: gratuluju 😉 Já byla taky dnes na konrole - malá se trochu natočila, ale bohužel ne úplně, je stále KP a spíš tak podivně našikmo zkroucená.. mám docela starost, aby byla v pořádku 😔 (taky jsem myslela, že to mletí v posledních dnech bylo přetočení, ale zatím je nám asi souzeno ještě čekat)

ninouche
18. kvě 2010

ahojky, muzu se zeptat? mne delal dr. vcera UZ a mimco je pry uz hlavickou dolu - coz je asi dobre 🙂 jen mi prijde, ze je to docela brzo?? Jsem v 28 tt. Myslela jsem, ze v tehle dobe se tam jeste mele a otaci vic, ale doktor mi tvrdi, ze u prvorodicek a stihlych, coz je muj pripad, neni moc pravdepodobny, ze by se jeste pretocilo zpatky... tak nevim, jestli je to normalni 😨 😀

apollo11
18. kvě 2010

ninouche, myslím, že v tomhle tt je to naprosto v pořádku 🙂 skutečně je méně pravděpodobné,že se otočí do nesprávné pozice, než tomu bývá naopak (z nesprávné do správné)

ninouche
18. kvě 2010

aha, tak díky za odpověď 🙂 Jsem ráda, že je to ok, i dr. se tvářil spokojeně... mně jen asi připadalo, že bude chudinka hlavou dolů strašně dlouho 😀 Ale asi to mimču nevadí, no... 🙂

radula75
24. kvě 2010

Právě jsme přišli z kontroly a malá je konečně hlavičkou dolů,už jsem to opravdu nečekala,že se otočí takhle pozdě i mudra byla překvapená 🙂

elfka11
24. kvě 2010

Ahojky jak tady tak čtu vaše příspěvky,zatím je asi čas ale malá ve 30týdnu a nechce se zatím otočit.Tak doufám,že se umoudří 🙂

eloana
autor
24. kvě 2010

elfka- neboj -me se otocil ve 35tt tak snad uz mu to vydrzi🙂

elfka11
24. kvě 2010

Eloana:Tak to je fajn,že se otočil klučík 🙂 .Tak snad se malá umoudří ještě má tedav časek.

butt
27. kvě 2010

tak nas prcek si z nas dela prisernou prcu 😀
27+0 hlavicka nahore
30+0 hlavicka dole
30+4 hlavicka nahore
32+0 hlavicka dole
34+0 zas hlavicka nahore 😀 😀 😀

romana29
27. kvě 2010

Jak je vidět, tak část dětí se opravdu otočí. V tom případě ale nechápu, že mě už v 31tt řekl doktor na ultrazvuku, že se malý neotočí a opravdu se neotočil ani do porodu....asi viděl, že je větší a už tam není místo nebo nevím.
Každopádně teď čekám holčičku a kope dole, tak jsem zvědavá, co mi kolem toho 30tt řeknou teď 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru