Kdy je vidět těhotné bříško?

sarka49
14. črc 2014

Chtěla bych se zeptat, kdy bude poznat, že jsem těhotná. Měřím 160 cm a vážím 52 kg. Těhotná zatím nejsem, ale vůbec nemám představu, až otěhotním, kdy už to nezakryji v těsném oblečením... Prosím hlavně o odopovědi maminky podobných proporcí.. Díky moc!!

tykwikk
14. črc 2014

Ahoj, já mám 160cm a 55 kg a je to na mě vidět od 13 týdne 🙂

dotinka
14. črc 2014

Merim 159 cm a vazila jsem pred prvnim i druhym tehotenstvi 48 kg a bylo to videt hned....v 5tt to zacalo a v 7tt to kazdy poznal.....jak u prvniho tak i u druhyho....u stihlejsich holek to jde videt vetsinou drive ale neni to pravidle...kamaradka ma stejne miry jako ty a do 5mesice to na ni neslo vubec poznat...zadny naznak briska....u kazdeho to je opravdu jine a na telesnych mirach opravdu nezalezi 🙂

likerova_spicka
14. črc 2014

Ahoj, měřím 162 cm, vážím 52,5 a nyní v 7 tt už mi vyskočilo bříško. V prvním těhotenství to bylo vidět určitě taky tak od 7 tt, dalo se schovat pod volnější oblečení od 12 tt už jsem byla jak balon. Doufám, že teď to nebude tak markantní.

mafeska
15. črc 2014

a proč to řešíš, když těhotná nejseš?
JIank abych nebyla OT 167 cm, 56 kg a asi od 13 týdne jsem začala nosit těhotenská trička

frantiska85
15. črc 2014

Mám 163 cm a běžně kolem 53 kg. Bříško jsem schovávala půl roku, ale vidět bylo asi po přibrání 6 kg, ale i tak jsem vypadala spíš "po obědě".

iluss
15. črc 2014

Já mám 165cm a 50kg.
První těhotenství na mě bylo znát až tak kolem pátého měsíce.
U druhého těhotenství to přišlo mnohem dřív, to mi snad vyskočilo bříško jakmile jsem zjistila // na testu 😀
U prvního těhu jsem přibrala 17kg, u druhého 18kg.

ivular
15. črc 2014

Moje zkušenost je, že už někdy od toho 7 tt se bříško začne nafukovat, ale opravdové těhotenské bříško začne růst až někdy kolem 20 tt. Do té doby to na netrénované oko spíš působí, že jsi zkrátka jen přibrala 😉

me79
15. črc 2014

Ja mam 163cm a zacinala jsem na vaze 42,5kg. Bříško naskocilo i s asi 4kg v 5. Mesici. Do 6. Mesice jsem nosila původní oblečeni a vypadala jako dobre najedena. Ted začínám 9. Mesic, bříško mam pekne velké, ale nikdo mi nechce věřit, ze bych měla v srpnu rodit 😉

ivis
15. črc 2014

V práci to na mě prasklo při druhém těhu v 20tt(známá si pustila pusu na špacír), a nikdo tomu nevěřil,ale měla jsem ideální proporce nebyla jsem vyžle,takže to vypadalo,že jsem jen trochu přibrala.

První by na mě asi nikdo nepoznal do toho 29tt, s lehce volnějším tričkem🙂

phoebe003
15. črc 2014

Jsem v 7tt vážím 52kg a už mi boulička vykukuje. Asi je to i tím, že to není první těhu. Jinak u prvního jsem měla bříško až někdy kolem 20tt u druhého cca v 15tt.

leni84
15. črc 2014

@sarka49 Ahoj, já měřím 162 cm a moje běžná váha je tak 56/57 kg..52 kg jsem taky mívala, ale pár let dozadu..🙂 Každopádně, kdy je vidět bříško je samozřejmě individuální..U drobných hubených holek se vyrýsuje většinou dříve, ale i tak si myslím, že zřetelné na první pohled nebývá dříve než cca ve 12. týdnu. U dcerky to na mně bylo poznat v přiléhavém oblečení okolo 13. týdne, a pak zřetelně na první pohled cca v 18. týdnu, a pak rostlo rychle. Teď v druhém těhotenství přibírám na váze zhruba stejně jako v prvním těhotenství, ale bříško vyskočilo o pár týdnů dřív. V přiléhavém oblečení se už rýsovalo okolo 11/12. týdne a neschovám ho cca od 15. týdne..

alneka
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru