Kdy jste dostaly těhotenskou průkazku? Až ve 12. tt?

smudlinka2019
23. čer 2012

já ji dostala teď ve 13tt.Předtím jsem byla na kontrole v 8tt a to je podle mě brzo 🙂 a přesně jak už tady psali,všude je to jinak,záleží na doktorovi 🙂

argo1
23. čer 2012

U obou těhu ve 12tt a byla jsem za to ráda, přeci jen první trimestr je velmi rizikový a může se stát cokoliv. Pak už ten strach trochu opadne. A taky si myslím, že není třeba tě "odsuzovat" za to, že se ptáš i jinde. Kdo chce odpovědět, odpoví. Spousta z nás sleduje více maminkovských serverů, a spousty zase jen jeden... 😉 Příjemné těhu přeju!

jasekd
23. čer 2012

U obou po srdicku, cca 9. tt. Bylo mi to jedno. Na jednu stranu chapu doktory, ze ji nedavaji hned, na druhou je lepsi ji mit pro pripad navstevy pohotovosti ci zastupujiciho lekare. Smutnou zkusenost s potratem nastesti nemam, obe tehotenstvi dopadla dobre 🙂 , nicmene pokud by se mi to stalo, nemyslim si, ze v pripade, ze bych jeste nemela prukazku, by to bolelo mene 😅 Je to jen kus papiru, tehotna jsem i bez nej a ztrata miminka je porad stejne smutna. Ja bych ji davala asi po srdicku. Tehotenstvi je prokazane, vsechny info o nem i o matce sepsane pekne pohromade a ulehci to komunikaci na jinem pracovisti.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru