Kdy jste otěhotněly po odstranění srůstů vaječníků?

denitek
24. kvě 2015

Mohu se zeptat, za jak dlouho jste maminky otěhotněly po laparoskopii--- odstranění srůstů vaječníků? jsem 8 let po akutním vyjmutí,,po staru" slepáku... můj doktor mi tvrdil, že jsem zdravá... teď jsem změnila doktora a ten mi hned řekl, že mám rozsáhlé srůsty vejcovodů. a poslal mne do sanusu Jihlava a o i s přítelem. Měla to některá z vás také? jak to probíhá? za jak dlouho jste otěhotněly? moc děkuji 🙂

lv
24. kvě 2015

já měla dělaný slepák v 19letech, a rovnou dělaný srůsty po celém břiše, absolvovala jsem gynekologické lázně pro plodnost, doporučeno mi bylo mít hned dítě - nějak nebylo s kým, tak prorokovali, že budu muset na umělý, že to nepůjde..a holky jsou obě na první dobrou 🙂

denitek
autor
24. kvě 2015

@lv pane jo, tak to gratuluji, no já bohužel měla do lázní jet taky, ale otec byl bohužel proti☹ takže... ☹ mám strach, že to hodně ovlivní rozsah srůstů...

zuzu303
13. bře 2016

@denitek Dobrý den, jak vám doktor zjistil, že máte srůsty vejcovodů? Jde to vidět na ultrazvuku?

denitek
autor
13. bře 2016

@zuzu303 ano ano, na ultrazvuku to poznal a poslal mě na vyšetření do CAR

lenikova
1. čer 2016

Ahoj, sice starší diskuze, ale přisypu svojí hrstkou ... Jsem rok po mimoděložním, způsobeno srůsty, při tom mi byly rozrušeny. 5měsíců po laparce jsem otěhotněla, al epotratila jsem v 7tt a od té doby od loňského Dubna (laparka) Září (potrat) se nám to nepodařilo ani po 4měsíčním snažení za pomocí IUI.