Kdy jste otěhotněly po vysazení antikoncepce?

axinka
8. únor 2007

Beru hormonální antikoncepci už 10 let a rozhodli jsme se, že bychom zkusili mimi. Tak jsem chtěla tablety vysadit, ale musím do konce roku chodit do práce...
Vím, že je individuální, kdy se po vysazení otěhotní, ale doktor mi říká, že tak půl roku až rok s tím nemám moc počítat. Tak mě napadlo udělat tady takovou malou anketu a poptat se, jak to bylo u vás 🙂 Dík 😀

te_reza
24. srp 2015

@smandysek Tak neváhej a zajdi, hodně štěstí 🙂

mirusajda
24. srp 2015

Po 10 letech s HA se poštěstilo po 5 měsících, trochu tomu pomohla asi změna staré stresové práce za pohodovější, nasazení bylinek a vitamínů, více pohybu.

didlinka33
24. srp 2015

já už mám vysazeno rok a půl a jsem stále bez ovulace, bez prášků bych neměla ani menstruaci..HA jsem brala 8 let a už bych to nikdy nestrčila do pusy....

adji
24. srp 2015

6 let jsem brala antikoncepci, půl roku jsem měla cysty, mám od 6 let kortikoidy a přece jen když jsme se rozhodli, podařilo se na poprvé... 🙂 Přivezli jsme si miláčka ze Španělska....

marketa11112
24. srp 2015

ahoj, ja brala antikoncepci asi od 16 let, takze cca 15 let v kuse. vysadila jsem ji a za 3 tydny jsem otěhotněla a po 10 dnech jsem to uz vedela..... brala jsem asi 2 mesice inofolic... nic vic....zrovna to vyslo, ono je to u každého jinak. někdo třeba poceti po delší době hazi na antikoncepci, ale na druhou stranu se vyuziva k lecbe u zen, které nemohou otěhotnět. nekde jsem kdysi cetla, ze po vysazeni antikoncepce je největší sance otehotneni hned během prvních 3 mesicu......
jinak ja si rikala, vysadim antikoncepci ( na zacatku kvetna) a budu doufat, ze nam to pujde a ze třeba do vanoc otehotnim... ... dodelam sve resty a bude to ideal...no a buch, bylo to hned a ja resty nedodelala.......

marketa11112
24. srp 2015

@kris2008 to byl teda fofr..... 🙂) . my to tak měli s prvním, tak snad se podari i s druhym....

andycb
24. srp 2015

Ahoj ...šlo to hned první měsíc.Ptala jsem se i na to svého lékaře a ten řekl,že je to dnes úplně jedno.Žádný čištění nic jsou to jen fámy.

kami1984
24. srp 2015

Po HA 1,5roku, po nehorm.telisku hned prvni mesic po vytazeni

luciedockalova
3. zář 2015

Ja vysadila po 10letech a takovy problemy jaky mi nastaly tyden po vysazeni byly sileny.okamzite cysta a priserne bolesti bricha az jsme pak litali po nemocnici jestli me nahodou nechytl slepak.nakonec ne,pry vse dusledkem vysazeni.nakonec jsem otehotnela na dovolene po necelych 2mesicich od vysazeni.. jsem ve 12tydnu a bolesti stale pretrvavaji :(

jaja01k
3. zář 2015

Brala jsem HA rok, po vysazení jsem žádné problémy neměla a trvalo rok, než jsem otěhotněla.

luckiesj
3. zář 2015

Brala jsem HA s půlroční přestávkou skoro 10 let, v listopadu jsem vysadila a v lednu jsem otěhotněla...Taky jsem se předtím ptala doktorky, jestli je nutné nějaké čištění od hormonů a prý je to dneska jedno, kdyby se prý tělo chtělo čistit, tak by mi prostě nenaběhl cyklus

sarka2121
4. zář 2015

Já se také přidávám....já jsem brala antikoncepci 2 roky...a pak sem je vysadila..a otehotnela jsem presne po roce 🙂

pekkaa
4. zář 2015

Ja jsem bralak HAK temer 10 let a trvalo 3 roky. Ale otehotnet jsme se v podstate snazili az posledneho pulroku. Ale predtim jsem v podstate ani nemela MS, takze by to stejne neslo...
A uz bych to nikdy nebrala !!!

kamarka
4. zář 2015

Já brala 10 let a otěhotněla jsem po 3 měsících. A hned napoprvé, co jsme to zkusili..

sarka2121
4. zář 2015

Ukaždýho je to jinak... 😕

nanaea
4. zář 2015

Já jsem otěhotněla 7 měsíců po vysazení HA 🙂 a brala jsem ji 4 roky.

soptik101
4. zář 2015

Ja brala 13 let a otehotnela jsem za 3 tydny po vysazeni... 😀

soda365
4. zář 2015

HA jsem brala 6 let, otěhotněla jsem 4 měsíce po vysazení.. Ale menstruace mi sama od sebe nepřišla ani jednou - vždycky až po vyvolávačce a jednou ani to ne (ale to už jsem těhotná byla, jen se o tom ještě nevědělo).. Teď mi miminko pořád přeměřují a tipují v jakém týdnu těhotenství asi jsem - občas to posunou o týden dopředu a pak zase nazpátek.. Myslím si tedy, že je lepší vysadit raději dřív a nesnažit se - prostě nejdřív počkat až se tělo trošku samo srovná - aspoň mě by tím tedy zmizelo pár starostí, které teď mám..

fixa13
4. zář 2015

HA jsem brala v kuse 6 let. V dubnu jsem vysadila a v květnu se nám zadařilo 🙂 Během plodných dnů jsme to zkusili a podařilo se 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru