Kdy jste po císaři začaly jezdit na koni?

kattherinne
29. kvě 2014

Ahojky, chci se zeptat, jestli je tu nějaká koňařka, kdy jste po císaři začali jezdit na koni?

anetka1701
29. kvě 2014

Po normálním porodu bych asi jezdila dřív, ale po císaři jsem začla až úderem konce šestinedělí - a "vyzkoušela jsem si" co to udělá na naprosto klidnym a spolehlivym koni - sama jesem si nebyla jistá, co to rozkuchaný břicho udělá, ale bylo to celkem OK :o)

kattherinne
autor
29. kvě 2014

@anetka1701 Děkuji za odpověď, no snad to vydržím, mám už roupy, že bych si i sedla alespoň na krokovku, ale asi to ještě oželím, pro jistotu a vezmu svýho Ferdíka jen na procházku na ruce...🙂

anetka1701
29. kvě 2014

@kattherinne hele dva týdny po operaci bych to neriskovala ani smykem... Seděla jsem na koni pak po laparce (žlučník) o rok později tak 10 dní po operaci a fakt jsem to neměla dělat... Ty roupy jsou hnusný, já to upřímně chápu - jezdila jsem takřka do porodu, ale kdyby se kůň lekl, uskočil, to šití by mohlo povolit... Nedejbože pád :o(

kattherinne
autor
29. kvě 2014

@anetka1701 To máš pravdu, já jsem teda nejezdila ani v těhotenství, jen na začátku, pak už jsem se o malou bála, takže pak už jsme jen zapřahali...😉 No a když jsem to vydržela doteď, tak už to těch pár týdnů ještě vydržím...🙂

anetka1701
29. kvě 2014

@kattherinne já teda jezdila, doktor mi to posvětil :o) U první takřka do porodu, u druhý jsem přestala ve 30tt (pupek se nevešel před hrušku), ale stejně jsem si ještě v 9.měs sedla do angliie na svatbě kamarádky :oD A chrochtala si, jak se v tom sedle těhotný ženský sedí dobře :oD

verumik
30. kvě 2014

Teda, já hodlám po porodu obsedat svojí kobylu, tak jsem zvědavá, kdy se k tomu odhodlám. Zatím to u mě bohužel taky vypadá na císař.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru