Kdy končí nevolnosti? Jsem v 6. týdnu

prin
16. srp 2007

Ahoj holky,zakládám toto téma, protože určitě nejsem jediná koho to zajímá a kdo si to prožívá. Jem v šestém týdnu těhotenství a je mi docela zle. Sice zatím nezvracím, ale nic moc. Je mi blbě v podstatě celý den, ale jak říkám, de to. Zajímalo by mně kdy vám začaly a skončily nevolnosti??

cibule
16. zář 2007

Eho, děkujem za tip 😉 Gratuluju k chlapečkovi 🙂

fredanek
16. zář 2007

Ahoj,tak zvracení to je moje.Začla jsem hned od 5tt ☹ .Bylo to šílený a ty vedra do toho.Myslela jsem si ,že od 12tt bude pokoj a nic tak ještě 16tt.a stále nic.Ale nebylo to už takový jako na začátku,jenom občas ráno nebo večer.Hlavně když jsem začínala mít hlad.Někdo mi říkal ,že zvracel až do porodu,tak si myslím , že budu taky ten případ.Dneska jsem taky ráno běžela.Snažím se ráno vždycky vypít mlíko,někdy to pomůže někdy už je prostě pozdě. ☹ Ale je zvláštní,že když jsem v jiným prostředí než doma, tak ani ťuk.Asi bych si měla zaplatit do porodu nějaký lázně nebo hotel , kde by se o mě starali a pak by to bylo asi fajn 😀

kachnicka01
17. zář 2007

Ahojky holky,
tak ja se tesim porad kdy to prejde ale zatim to nevypada - ale jako klasika je, ze si reknu, ze uz je to lepsi a vzapeti jdu zvracet.. takze uz snad radsi nic nebudu chvalit - jenze tohle funguje i kdyz to rekne manzel 😠 no a v praci je to prisernost - z toho neustalyho sezeni u pocitace me boli celej clovek.. 😖

Tak se vsechny drzme, at tu kocovinu prezijeme 😉

slevik
17. zář 2007

Ahoj holky,
tak já měla nevolnosti asi od 6tt a skončili vpodst. ze dne na den někdy ve 14tt. Pořád jsem měla dojem, že to nepřejde, ale přešlo 😉. Tak se držte, bude líp 🙂.
A upřímně řečeno, mě nepomáhalo nic, byť jsem zkoušela všechno možný. Zázvor nemůžu cítit do dneška 😝

zen
17. zář 2007

Tak já jsme dnes 6+1tt a začaly mi ty pravé nevolnosti se vším všudy. Pokud budou trvat do 14 tt tak mám momentálně pocit, že to nepřežiju 😕 😔 Holky držme se, na konci bude odměna. 😵

fredanek
17. zář 2007

zen: Já myslela ,že nevydržím,odpočítavala jsem dny ☹ a ted jsem skoro v 6.měsíci a občas ještě běžím na záchod.Ale už jsem na to docela zvykla 😅

krista
6. říj 2007

Ahojky, slíbila jsem že budu informovat a jsem zvědavá co ty Cibule jestli už má š pokoj 😀
Já mám nevolnosti pořád, hlavně ty večerní, je to hrozný, nedá se ani pořádně usnout 😒 Ale jak píše fredanek taky jsem si zvykla 😅 - copak mám na výběr 😀 Takže nejsem ta "klasická" těhule co má po 12tt klid 😝

cibule
6. říj 2007

Kristi, ahoj 🙂 Chuděrko, já patřím k těm šťastnějším, protože od 13.tt mi zle není (až na malé vyjímky). Ale já už si teď fakt nemůžu stěžovat..... Je mi líto, že Tebe to ještě nepustilo.... 😢 Jinak moje nevolnosti byly od 4.tt do 12.tt celodenní a děsný, teď je mi bezvadně a fakt nechápu, jak se to tak z ničeho nic může měnit. Já teď naopak pořád žeru.... Přibrala jsem už kilo a mám šílený kombinace, z kterých by se poblil i normální člověk 😀 Mám chuť na kyselý ryby, hranolky a pod., což okamžitě zajídám kilem sladkostí, bez kterýho nemůžu žít.... Jestli to tak půjde dál, bude ze mě prasátko 😀 Jediný co stále nemůžu jíst je maso a vajíčka 😝

krista
6. říj 2007

Cibul to je úžasný 🙂 Jsem ráda, že tobě už polevily, já je mám taky prakticky od 4tt né-li dřív jestli je to možný, protože jak už jsem tu popisovala, tak jsem měla všelijaký stavy ještě než jsem se dozvěděla že jsem těhotná 😝 Chutě mě popadnou málokdy, možná taky proto mám pořád -2kg, ale už jsem přibrala, byla jsem totiž už o 4kg lehčí, tak uvidíme jak to půjde dál, myslím si že to přibírání u mě taky přijde 🙂

Hodně štěstí všem trpitelkám 😀 🙂

olinka37
6. říj 2007

ahojky holky,
jsem ve 12tt a uz od 7 týdne zvracím a to dost často (i 5x denně), od doby těhotenstvi jsem zhubla 5 kg 😒 uz z toho začínam byt nervozní, sotva kazde ráno otevru oči a už to jede!! doufám, že už to bude lepši, jen bych potřebovala poradit co mam pít (sodovka, mineralka, sirup) nic mi neděla dobře... ☹

krista
6. říj 2007

Olinko, já nemohla nic s bublinkama, takže pij obyčejnou neperlivou vodu, čerstvé džusy (ale ne ty co dráždí žaludek - třeba pomerančový je nevhodný) nebo třeba čaj 😉 A raději by si se měla poradit s lékařem, jestli budeš pořád zvracet takhle často 😖 😉

cibule
6. říj 2007

Kristi, mě právě bylo taky zle ještě než jsem zjistila, že jsem v tom... 😝 Ale teď už konečně ji mi hej 😉 Přeju, ať Ti to taky co nejdřív poleví 😉
Olinko, ono si moc nepomůžeš. S těma nevolnostma se člověk musí smířit. 😝 Mě toho taky moc nepomáhalo. Občas snad zázvorový lízátka, ale jinak nic. Každopádně pitím vody asi nic nezkazíš...... Někdo na nevolnosti doporučuje studenou Colu, ale nevím....

krista
6. říj 2007

Jj o té Cole jsem taky slyšela, ale mě nepomáhala 😅 😀
No na každýho platí něco a ty lízátka prokletý už dneska nemůžu ani vidět, vylízala jsem totiž dvě krabice 😀
Díky Cibul 🙂 Já se aspoň ujišťuju tím, že vím že je mimi OK 😀 🙂 A těším se na ty pravý pohyby 🙂

mocinda
6. říj 2007

oli, vmí moc dobře o čem mluviš, já taky nemohla ani vstát a už jsem myslela ,že umřu!!Pila jsem po lžičkách vodu obyč. bez bublin a když to šlo tak zázvor lžičku šťávy a to mi ze záčátku pomáhalo,jinak jsme nemohla nic ,ani vidět kuchyň ,natož něco cítit!BYlo to peklo ,ale vydržela jsem to!!Tak držím pěsti!!!

mocinda
6. říj 2007

jo ,mně to skončilo až v 16tt !!No ,ale pro změnu ted mi je zase nevolno z toho jak mi roste pupík,docela se u toho špatně dejchá,takže někdy se svezu na zem ☹ holky to si nevyberete!! 😉

micanek
6. říj 2007

To já taky blejzám lízátka, ale umírám pořád. Co mi sem tam udělá dobře, tak posrkávat top topic.

mandragora
6. říj 2007

já vám teda něco řeknu holky,mně až do ted nebylo skoro nic,a ted mně začalo být špatně a nazvracení.vrací se mně jídlo.

krista
6. říj 2007

Mandgragora to ti nezávidim, ale už jsem si za těch 17tt zvykla tak to asi doklepu i do konce těhu 😀

mandragora
6. říj 2007

docela na chvilku zabírá Rennie,ale jen nachvliku,musím se jít natáhnout,pak je to lepší.

krista
6. říj 2007

Rennie na nevolnosti? Je fakt že mi jednou dávala kolegyně v práci na žáhu, ale mě teda nezabraly 😅 Tak aspoň, že něco ti pomůže, hodně štěstí 😉

kachnicka01
6. říj 2007

Ahoj holky,

tak hlasim, ze me to porad jeste nepreslo... ☹ a to sem se tesila, jak to prejde. I kdyz je fakt, ze uz mi neni zle cely den - jenom narazove, ale to se i pobliju - kdekoliv! Navic se mi chce kazdou chvili omdlit 😖 😖 ted ve ctvrtek jsem dobrovolne nucene dostala PN, tak budu lezet a odpocivat, at se z toho totalniho vycerpani trochu dostanu.. ☹

drzte se a at je to co nejlepsi!!!!

kacka.va
7. říj 2007

Tak mně teď občas žáha pálí, tak jsem si koupila taky Rennie a je tam psáno, že je to i proti nevolnosti a plnosti žaludky a je fakt, že když ho vycucám, tak je mi líp.

adriana1
7. říj 2007

Ahoj,
jsem v 9 týdnu a taky mi je pořád špatně, už aby to přešlo

pai
8. říj 2007

Ahoj holky! To mně začalo být fakt docela hezky tak asi v 19.tt, do té doby to bylo dost šílený. Od té doby mě trápí jen občas pálení žáhy.

sius
9. říj 2007

Ahoj holky....me je zase blbe☹
Uz nevim co mam jist...kdyz nejim je mi blbe...kdyz se najim je mi blbe. Nezvracim...ale mozna kdybych vrhla a bylo mi lip...bylo by to lepsi. Jsem uplne na zacatku...ach jo

janula319
9. říj 2007

Ahoj holky,
mně bylo pořád dobře a teď, od 13tt je mi zle, tedy hlavně ráno, to mam co dělat abych dojela do práce, ale někde jsem to četla, že ve druhým trimestru nevolnosti ustupují a v několika málo případech teprve začínají 😖

cibule
10. říj 2007

Tak holky, musím napsat, jak jsem se tak chválila, jak je mi dobře, tak jsem to asi zakřikla ☹ Už tři dny mám zase celodenní nevolnosti, lížu lízátka a slintám 😠 😝 Už mě to se..... 😲

krista
10. říj 2007

Cibule 😅 vítej zpět v klubu ☹ 😅 😀

Janula moc se na to nespoléhej, taky jsem se na to těšila a vyhráno pořád nemám, dalo by se říct, že jsem si zvykla a už vím jak se v jakých případech chovat, třeba když se mi udělá na zvracení na ulici, tak se musim rychle napít 😉

andreea
11. říj 2007

Ahoj holky,mě bylo ze začátku špatně tak do 12 tt a to vždy večer,nyní před porodem mi je občas špatně celý den.A to se kolikrát i pozvracím ☹ ☹ ☹ .Tak nevím 😒

cibule
15. říj 2007

Jo a pak prý nejkrásnější období života 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru