Kdy končí nevolnosti? Jsem v 6. týdnu

prin
16. srp 2007

Ahoj holky,zakládám toto téma, protože určitě nejsem jediná koho to zajímá a kdo si to prožívá. Jem v šestém týdnu těhotenství a je mi docela zle. Sice zatím nezvracím, ale nic moc. Je mi blbě v podstatě celý den, ale jak říkám, de to. Zajímalo by mně kdy vám začaly a skončily nevolnosti??

robi
29. srp 2007

cibule, mame stejny typy na jmena potomku 😉
u nas asi Filipek a Silvie, jmeno Sandra miluju, jako mlada holka jsem se tak predstavovala klukum na diskotece 😀
ale jmeno Sandra k nasemu prijmeni vypada silene.
v praci popojim ledovou kolu a vsechno studeny mi dela dobre, ale to rano, jak to musim vyhodit, to je des... za chvilku jdu spat a pak je zase rano 😖 sestricka na gynde mi poradila cokoliv snist nez vylezu z postele, tak to zitra zkusim, doufam, ze moje chvilka neprijde na ceste do prace, to by bylo vesely....

cibule
29. srp 2007

Robi:Jo? 😀 To je fajn. Já bych holčičku chtěla určitě Sandru 😅 Jinak Filípek je taky moc krásný jméno. Líbil se mi ještě Valentýn, ale to se zase nehodí k našemu jménu, protože jsme Valentovi, tak by to znělo dosti divně... 😎 Silvie je taky krásný. Líbí se mi i Simonka. Jo a nějakej keksík než vztaneš fakt trochu pomůže. Mě to kolikrát ty nevolnosti vůbec nepřivolalo, ale jak kdy 😉 Jéžiš, já jsem tak ráda, že mám PN. Nevím jak bych pracovala... V kolikátým tt jsi?

binki
30. srp 2007

Hehe, nevolnosti mám jen z cestování do práce 😎
Ale asi je to tím, že se podvědomě vyhýbám sladkému.

cibule
30. srp 2007

To já zase sladký jím celkem dost. Mě se zas obrací žaludek z masa a o vejcích ani nemluvím.....

k.hana
30. srp 2007

ahoj prin, já jsem začala zvracet tak kolem 3-tího měsíce a taky mi celý den nebylo moc fajn. Tlačil mě žaludek a pálila žáha. Tohle trvalo asi tak do 5-6tého měsíce těhotenství a pak úplně super. Jak kdyby nic nebylo. Neboj se, ono to bude dobré až ucítíš toho prcka v sobě jak roste a jak se tam pěkně vrní, tak na všechno zapomeneš.

robi
30. srp 2007

cibule: Simča je taky moc pěkný, budeme o tom uvažovat 😉 dneska jsem zkusila jeste nez jsem vylezla z postele pul loupaku, tak to pomohlo, dnes jsem nezvracela 🙂 jo a jsem v cca 7-8 tydnu, nevim to presne. ve ctvrtek za tyden jdu na kontrolu a rekne mi vic info, takze zatim to ani moc nesirim.
jak mi rekl nas tatka, tak nez neporodim, tak to neplati... 😖

cibule
30. srp 2007

Robi, tak je fajn, že Ti to taky pomohlo s tím loupákem 😀 Jinak já si to říkám taky a nemám ráda, když můj stav někdo nějak rozebírá..... Pořád se bojím, že z toho ještě nemusí nic být, tak nechci aby se o tom moc mluvilo. I když, jak je Ti pořád blbě, tak na to holt nejde nemyslet.....

krista
30. srp 2007

Teda cibule jak čtu toho melouna, tak si představ že minule jsem se právě z melouna pozvracela, to by člověk nevěřil, takový nevinný ovoce 😀 😝

cibule
30. srp 2007

Krista: Tak z melouna mi zatím bylo většinou dobře. Já se fakt spíš vyloženě štítím masa a vajec 😝 Z toho bych asi blila určitě. Jinak blbě mi bývá z čehokoliv no, normálka. Já se dneska snad dvě hodiny dávlia a nic... Akorát mě teďka z toho dávení bolí v krku a zle mi je dnes celej den.... Chjo, to zase bylo radosti 😉

dituu
31. srp 2007

Ahoj všechny těhulky! Dalo mi dosti práce, si vše o nevolnosti přečíst 😉 ... Takže začátek nevolností mohu čekat tak od sedmého týdne? To se mám na co těšit 🙂 Už dnes mi nebylo dobře, ale spíš mě bolí hlava a vrací se mi jídlo. No uvidíme, snad se mi to vyhne 🙂

cibule
1. zář 2007

Dituu: Je to jak u koho. Mě bylo zle už 4tt 😉 Někomu je až třeba v 8tt a někomu není vůbec. Je to hodně individualní 🙂 Třeba se Ti to vyhne. To bych přála každýmu, nevolnosti totiž stojí za prd 😒 Ale doktor mi zase říkal, že to znamená, že se miminku dobře daří, tak snad to alespoň k něčemu je 😀

krista
1. zář 2007

To je fakt, mě bylo zle snad od početí a protože jsem v té době ještě netušila že jsem těhu, tak jsem běhala po doktorech co mi je (bylo mi na zvracení, na omdlení ...) no kolegyně v práci si se mnou užila svý 😀
Ale taky jsem slyšela, že to značí, že se miminkám dobře daří, tak aspoň pro něco je to dobrý, i když se fakt občas modlím 😀

krista
11. zář 2007

Ahojky, nechci nic zakřiknout, ale možná už mi to končí, ještě je mi zle po večerech, hlavně včera - měla jsem totiž smažený, tak to mi moc nesedí, ale jinak vcelku fajn, už jsem dlouho nezápasila s mísou (ťuk, ťuk, ťuk) 🙂

cibule
11. zář 2007

Kristi, hurá 😀 Tak že by? 😉

kacka.va
11. zář 2007

Tak já musím zatím zaťukat na dřevo, že nezvracím. Sice ráno, když jdu do kuchyně a ucítím nějaký pach, tak k tomu nemám daleko, ale zatím k tomu nikdy nedošlo. Nebo když už nemám chuť na jídlo, tak se mi pak taky obrátí žaludek, ale zatím taky bez následků 😉.

krista
11. zář 2007

Cibul, doufejme 🙂

A tobě je pořád špatně? 😝

cibule
11. zář 2007

Krista: Zatím ještě jo. Ale dneska je mi zatím líp než včera. Taková jakoby kocovinka 😀 Včera to stálo za prd 😒 No, já jsem zvědavá,jak to bude dál 😉 Ale přece jen ještě nejsem v druhým trimestru, tak pak to snad přejde. 🙂

kachnicka01
11. zář 2007

tak holky, ja si rikala, ze uz by to mohlo prejit a vcera jsem zas zvracela, tak sem si rikala - oslavme prichod druheho trimestru zvracenim 😖 drzme se, snad to brzy prejde...uf.. jojo a je to proste kocovina od rana do rana 😉

mocinda
11. zář 2007

🙂 zdravíčko těhulky, nedá mi to a musím taky napsat svůj zážitek s nevolností 😉 užila jsem di do 16tt!!Nejen ,že mi bylo na zvracení pořád ,ale občas jsem tomu musela dát i průběh!NAvíc jsem do kuchyně radši ani nechodila ,protože ten pach mě zabíjel!! 😢 Už bych to nechtěla zažít, nemohla jsem se ani pořádně napít ,natož najíst! Ze začátku mi pomáhal zázvor,no pak sice přestal pomáhat ,ale to už se pak dalo vydržet! 😉 TAk Vám držím všechno co mám, protože tohle období se jen tak nezapomínááááá 😲

cibule
13. zář 2007

Mocinda: Já taky žiju jen díky zázvorovým lízátkam. 😉
Kachnicka: No, je to otrava 😒 Mě už se zdá ta moje dvouměsíční kocovina fakt dlouhá.....

kachnicka01
13. zář 2007

cibule: no desne, ze..jako fakt kocovina, akorad ze si clovek pred tim neuzil v hospode 😉 musim doufat, ze nas to prejde za chvili. Jako mocinda ma pravdu - na to jen tak nezapomeneme 😖 zazvorovym lizatkum zdar a zrovna piju zazvorovy caj a taky mam v tasce kandovany zazvor 😉 jinak ja uz sem po nemoci v praci, ale porad kaslu a jak sedim 8h u pocitace, tak me vsechno boli..nevim jak to dlouho vydrzim ☹ cibulko, uzivej si, ze jsi doma!!!! Ja se kazde rano v metru modlim, aby to se mnou neseklo nebo abych se nepozvracela 😠 tak zatim pa, ja jdu pracovat...

cibule
13. zář 2007

Kachnicka: No 😀 Ale tak taky jsme si něco užily 😀 😀 😀 Sice né v hospodě...., ale sakra, už by to mohlo přestat 😒
Jinak je mi Tě opravdu moc líto, že musíš pracovat. To je děs, když je člověku šoufl.... Hrůza.

krista
13. zář 2007

Jo holky já jsem včera taky zvracela, takže prd že mám po nevolnostech, jenže do toho jsem dostala příšernou migrénu tak nevím jestli to neni z toho, ale spíš mi to sedí na ty nevolnosti, takže vyhráno ještě nemám, já už to sem psát nebudu 😀

cibule
13. zář 2007

Krista: 😒

pacandova
13. zář 2007

Ahoj Prin já tě nechi strašit ale já jsem teda začala zvracet hned po 3 týdnech těhotenství a přestala jsem až právě koncem 5 měsíce ☹ . Bohužel moje těhotenství bylo fakt drastické. Poněvadž vše co jsem snbedla a vypila jsme v zápětí vyzvracela tak jsme si udělala odpor k jídlu a tím pádem jsem hubla a hubla a jednoho dne jsme zkolabovala. Přijel apro mě zachranka a hned mě odvezli do Bohunic kde jsem absolvovala milion vyšetření a hlavně jestli je mimčo v pořadku!!! Naštěstí bylo 🙂 . I přesto jak jsem zvracela a byla uplně vysílená tak mám krásného zdravého kluka. Nechtěl se mě pustit a já jsme rada že to neudělal!!! Miluju ho! No a od toho 6 měsíce do konce jsme pomalu začla jíst vše a už ani jednou jsem nezvracela. Ale u každého je to individuální. Přeji ti aby ti vše dobře dopadlo ahlavně jíst pít a nestresovat se ahoj Monika.

krista
15. zář 2007

Pacandova to mě mrzí, neměla jsi to jednoduchý, ale hlavní je že jste s mimčem oba v pořádku 😉

Cibul tak já jsem dneska ráno zase zvracela!!! 😅 Do háje, začíná to být pomalu horší jak na začátku, se z toho už picnu a co ty?? 😖

cibule
16. zář 2007

Kristi, já jsem teď dva dny na tom poměrně dobře. Je mi blbě "jen" ráno, kdy si pěkně natahuju a večer. Včera jsem se probudila asi hoďku po tom, co jsem usnula a bylo mi zle a nemohla jsem spát. Tak jsem trávila chvíli na wc a pak jsem vylízala lízátko a naštěstí zas usnula. Dnes ráno už jsem se zase dávila, ale doufám, že to bude během dne dobrý jako včera. Mám ale pocit, že to ještě není konečná, že se mi nevolnosti zase vrátí v plné míře jak minule. Taky mi asi před 14.dnama bylo 3 dny celkem fajn a pak zase 14dnů v kuse blbě a nonstop.... Tak uvidíme, jestli je to zlepšení trvalé 😉 Držím palec, ať je Ti líp 😉

krista
16. zář 2007

No to před těma 14 dnima byla odpovídalo i na mě, chvíli mi bylo dobře tak jsem se radovala a prd z toho 😒 😀

Taky držím palce aby ti bylo líp a já se určitě ozvu až (jestli 😝) mě to přejde 🙂 😉

cibule
16. zář 2007

Krista: No, právě, myslím, že se to zase vrátí.... Taky si pamatuju, jak jsi sem nadšeně psala, že už to máš lepší...a pak... 😒
Přejít to musí, teda doufám že brzo. Drž se 😉

eho
16. zář 2007

Ahoj holky, taky se přidám: já jsem zvracela pět měsíců - přešlo mě to až v 27tt, pak mě začala pálit žáha 🙂. Nebylo to příjemné, vždycky večer to na mě přišlo (potom už teda jen jednou za 2-3 dny), ale chodila jsem celou dobu do práce, takže jsem na to moc nemyslela. Vitamíny jsem brala ráno, snažila jsem se jíst vhodné jídlo v dopoledních hodinách, co jsem jedla odpoledne, bylo úplně jedno 🙂. Nejhorší bylo, když jsem se přemáhala nezvracet, pak mi bylo mnohem hůř a stejně jsem to neodvrátila. Všechno je to ale pryč a máme krásného zdravého kloučka. Nevolnosti u někoho k těhotenství patří, nebojujte s nimi, držím vám palce a´t trvají co nejkratší dobu. A ještě jedna věc: ledová zázvorová limonáda, ta mi dělala moc dobře.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru