Kdy končí nevolnosti? Jsem v 6. týdnu

prin
16. srp 2007

Ahoj holky,zakládám toto téma, protože určitě nejsem jediná koho to zajímá a kdo si to prožívá. Jem v šestém týdnu těhotenství a je mi docela zle. Sice zatím nezvracím, ale nic moc. Je mi blbě v podstatě celý den, ale jak říkám, de to. Zajímalo by mně kdy vám začaly a skončily nevolnosti??

elucinka
16. srp 2007

Ahoj prin, mně začaly nevolnosti kolem 7tt a skončily jako mávnutím proutkem na konci 12tt. Od té doby se mi ani jednou něudělalo špatně a teď už to mám "za pár". Někdy si říkám, že bych teď naopak potřebovala kapku nechutenství, strašně jsem se rozjedla 🙂 Tak třeba to budeš mít taky tak, držím palce.

majka07
16. srp 2007

prin, u mě to bylo zajímavý, nejprve mi bylo blbě hodně na začátku těhu 2-4 tt, až ten 4 t jsem se dozvěděla proč mi je ble, pak to bylo ok, a začalo to zase v 8tt a skončilo v 17 tt, tety ty hlavní nevolnosti, jinak jsem občas zvracela až do 35 tt a nebo mi bylo prostě divně 😖 Holt někomu to skončí ve 12tt, někdo nevolnosti nemá vůbec a někdo je má ještě když rodí, případ kamarádky. Takže držím palečky aby ti skončily co nejdřív 🙂

olivz
16. srp 2007

Ahoj Prin, mě začaly nevolnosti taky kolem 7tt, pak asi v 11tt ustaly a teď se mi vrátily zpět 😠 Tak ať nám co nejdřív přejdou 🙂

adamka
16. srp 2007

ahoj holky tak já se taky přidám se svou zkušeností, bylo mi zle tak od 6 týdne a trvalo to do 16 týdne. Byly to moje nejhorší těhu nevolnosti celodenní nevolnost a k tomu 3x denně zvracení. Už je vše dobré,přeju všem usměvavé a pohodové těhu 🙂 .

nikka.vo
16. srp 2007

Tak mě nebylo vyloženě blbě, ale neměla jsem jen na nic chuť a přestalo to kolem 20tt a pak bych naopak nejradši snědla všechno 😀

doriska
16. srp 2007

Ahoj,
každá to má jinak. Někdo problinká celé těhotenství, někdo o žaludku vůbec neví, nebo mu dokonce chutná ještě víc než obvykle. U většiny těhotných to ale přastane mezi 12 a 15tt. Prý to souvisí s placentací (někde jsem četla), že jakmile je placenta hotová a začně fungovat, tělo si na těhotenství jakoby zvykne a přestane zlobit.

maja102
16. srp 2007

Tak to naši tři obříci měli asi nehotovou placentu celétěhotenství, zvracela jsem při prvním 5 měsíců, pak mi bylo 2 měs. lépe a poslední dva jsem zase prozvracela, u druhého dítěte jsem blinkala do konce šestého měsíce, u třetího do konce sedmého měsíce. Teď začínám pátý měsíc a nevolnosti v podtatě neustupují....

mausi
17. srp 2007

Ahoj, mne bylo spatne prvni tri mesice, ve ctvrtem jsem jeste trpela velkou bolesti hlavy, ale od pateho dal jsem se citila opravdu vyborne, fyzicky i psychicky, a to az do porodu. Bylo mi dokonce po vsech strankach lip, nez pred otehotnenim. 🙂

mobina
17. srp 2007

Já teda nevolnosti jako blití jsem neměla, ale byla jsme taková spavá, otrávená. Po jídle mi bylo těžko a tak. No a tohle zmizelo ze dne na den kolem 12-13 tt. Teď jako bych těhu ani nebyla 😉

alcatko.j
17. srp 2007

Juj, tak tady nekoho nepotesim 😅 Jako vzdy 😅
ja blila od 7. do 25. tydne 😅 Od 26. do 30. tydne mi bylo JENOM na bliti 😅 Od 30. tydne jsem zas blila 😅 Do cca 35. 😔

no a tyden pred porodem jsem zas blit zacala, jak mi nelusak tlacila na zaludek 😀

mobina
17. srp 2007

Alčo ty jsi exot. Nestraš ty chudinky 😀 😀 😀

alcatko.j
17. srp 2007

Mobiii 😀 😀 😀 😀
A vcera jsem zas blila..jestli jsem zas zbouchnuta, se asi picnu, fakt 😀

androna
17. srp 2007

tak mne bolo spatne a na bliti asi 3mes cely den a potom som si 2trimester uzivala bolo to prijemne a 3 trimester bol zase o nicom

mobina
17. srp 2007

Ty voje Alčí 😅 To by byla asi průser co? 😀

sisstin
17. srp 2007

ali: jako zas? Jako karota??? No potěš prdel 😅 😅 😅 😅

alcatko.j
17. srp 2007

Nechte me bejt, jasne ze nee, to by byla Jirinova smrt, myslim ze to bylo asi salamem a taaak 😀

mobina
17. srp 2007

Karotka je v tom? Jako fakt?

mobina
17. srp 2007

Alco tak salámem jo? 😀

alcatko.j
17. srp 2007

jezismrajaa, nechte karot na pokoji, nee, neni zbouchnuta, je to v poho 😀

sisstin
17. srp 2007

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

werminka
19. srp 2007

Ahoj Prin, mě začaly nevolnosti asi ve 4tt a trvají doteď...a přesně jak popisuješ, trvají celý den..... už se těším, až to přejde... úplně mě to vyčerpává. Držím palečky, aby Tě to brzy přešlo.... 😵

marinka
19. srp 2007

Mně začaly nevolnosi v 7 tt a zvracela jsem asi do 17 tt. Pak pauza a na začátku třetího trimestu občas zase. Teď už chvíli dobrý, ale často mi bývá po ránu "aspoň" šoufl..

chechta
19. srp 2007

Mě začali nevolnosti asi v 6tt a zvracela jsme celej den včetně aspoň 4x během noci - spát celou noc jsem mohla asi po 18-20tt - a pak se mi začalo dělat líp - teda oproti tomu co bylo před tím. Asi od 25 tt se cítím celkem fajně - ale když tělo chce tak jdu stejně zvracet - jako třeba dneska a to jsem v 37tt 😀 Tak přeji ať je dobře co nejdřív 😉

zusma
19. srp 2007

Mně nevolnosti začaly někdy na zač. 2. trimestru 😅 Néé nic hroznýho, ale trochu ano. Cca po měsíci to přešlo a zase mi to začalo na konci 2.trimestru,ale už je to snad pryč. Alespon doufám 🙂 U každého je to stejně individuální 😉

kladenacka
23. srp 2007

Ahoj, mě začaly nevolnosti koncem 7. týdne a skončily (doufám) koncem 8. týdne. Teď jsem v 9. týdnu. A kromě toho jsem ještě měla zimnici - z odběru moči bylo jasné, že mám zánět v moči a v krku jsem měla počátek angíny. Týden jsem byla doma a odpočívala a teď už zase od středy chodím do práce a je mi tak nějak normálně. 😉

svetluska.l
23. srp 2007

Taky se pridam,mne zacalo byt spatne tak v 7tt a preslo me to v 10tt...ted uz je to jen velice slabounke a jen nekdy🙂Ale bylo mi jen na zvraceni,ne ze bych opravdu zvracela,proste zaludek na vode🙂

cibule
24. srp 2007

Tak mě bylo holky blbě hnedka od začátku, aniž jsem znala důvod, asi tak od 2-3tt a to do teďka. Nezvracela jsem, ale spíš proto, že jsem moc nejedla - prostě to nešlo. Teda s malými pauzami, kdy mi bylo vždycky krapet líp. Spala jsem s kýblem u hlavy a tak, protože zle mi opravdu bylo. Teďka je to 3 dny, co je mi dosti dobře a tak jsem si konečně po delší době nacpala pupek 😀 Tak jsem zvědavá, jsetli jde jen o klid před bouří, nebo jsem se těch hnusných nevolností už zbavila... 😉

jolik
25. srp 2007

ahoj holky, jsem asi ve 4tt a tak dva dny je mi taky zle, žaludek se mi zveda ze všeho, když se nenajim tak mě bolí a když něco málo sním, tak mi je z toho na zvracení,ze všeho jsem nafouklá..dřív jsem jedla hodně zdravě, salátky, ryby, nic smaženýho a teď mám v noci chuť dojet si do MCdrivu pro hranolky 😝 no zatím se držim, ráno mě to vždycky přejde, ale jogurty a zeleninu teda moc nemusim 😖 tak jsem zvědavá co do sebe budu schopná nacpat,při prvním těhu mi bylo zle jen jednou jedinkrát, tak si to teď užívám.. ☹ asi proto,že to mám dvojnásobný 😀 😀 (teda zatím, prý se to může ještě změnít,říkal pan doktor..)

kacka.va
25. srp 2007

holky máte někdo zkušenost s tím, že při prvním vám špatně nebylo a při druhém jo. Já mám okolo sebe totiž samé takové případy. První dítě čekaly skoro bez problémů a druhé je jim zle. A platí to i když potratily a teď vlastně čekají první, ale de facto druhé.

chechta
26. srp 2007

Jolik joj to jsme na tom podobně - já asi do 20tt nemohla sníst vůbec žádnou zeleninu a ani ovoce ( teda repsektive jsem nemohla sníst téměř nic 😀 ) - všechno šlo okamžitě ven. Ze začátku mě strašně trápilo, že moje zdravá strava vzala za svý. Před těhu jsem neměla ráda vůbec smažený a teAď bych mohla každý týden jíst smažák a podobné hrůzy. je pravda, že teď už zase zeleninku a ovoce můžu a taky si je hojně užívám,a le pořád mám chutě na nezdravé věci - no což už jen chvilku a pak už to bude zase úplně jiný 😉

kackava myslím, že každý to má úplně jiný - že máš kolem sebe lidi kterým špatně nebylo a při druhém jo je asi spíš náhoda než něco z čeho se dá reálně vycházet 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru